דרוש מידע אשכול הלייזר הגדול \(@^0^@)/ הכניסה לבעלי משקפיים בלבד!

זה מבית שמש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מצטערת שזאת החוויה שלך, החוויה שלי ושל כל מי שאני מכירה משם הייתה שירות מצוין, אדיב ומהיר.
רק רוצה להבהיר את עצמי,לא כולם נתנו שם שירות גרוע, אלא יותר הרגשה של אנחנו יודעים מה טוב בשבילך ואתה לא מבין כלום

צדיק99

משתמש חדש
לגבי תשלום נוסף על פרופ' בכר באסותא, מבירור שערכתי כל יום יש שם רופא אחר שמנתח
כמדומני שיום שני פרופ' בכר, ניתן לבקש תור ביום שני ואז אוטומטית מקבלים אותה.
(שאלת תם: כאחד שעבר לייזר -PRK, עברתי בדיקת התאמה באסותא, חלק מהתהליך הינו בדיקה אצל פרופ' בכר, הכל כיום נתונים שמזינים למכשיר הלייזר על סמך תוצאות הבדיקה של מכשירים שנעשו קודם, במה מתבטאת העדיפות לקחת רופא X או אחר, בסופו של יום הכל נתונים שהוא מזין למכשיר??)

דבר נוסף, לגבי התאוששות אחרי - הדבר משתנה בצורה קיצונית מאוד (!) בין אחד לשני, אני עברתי ממש בקלות עד בלתי מורגש ואחי עבר את זה סגור 5 ימים בחדר חשוך...

בשיטת הלאסיק הרבה יותר קריטי ללבוש משקפי שמש לאחר הניתוח מאשר בPRK, מכיוון שבלאסיק חותכים שכבה ומחזירים אותה, וחשיפה לשמש עלולה לגרום להיפרדות של הרשתית בשונה מהPRK ששם אין חשש בזה, אלא עניין של בריאות ונוחות.

סיפורים

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
הפקות ואירועים
אשמח לתשובה עדכנית,
אילו מרפאות ורופאים מומלצים עובדים עם מאוחדת,
ולחילופין, לאיזו קופה משתלם לעבור על מנת לקבל סבסוד ללייזר.
תודה.

רבקי:)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

mimi❤❤

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
למה בעצם כולם מעדיפים את לוינגר ע"פ אסותא?
מה ההבדלים בינהם?
אף אחד לא יודע?
למישהו יש מידע על המנתחת של אסותא ירושלים??
קוראים לה שרה סלע, אם מישהו היה אצלה או שמע על מישהו שהיה אצלה,אשמח לשמוע פרטים.
גם אני אשמח..

sunnn

משתמש מקצוען
כרגע בכללית הסבסוד הכי גבוה.
והם עובדים גם עם עיניים של לוינגר

סטודיו מנפיש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח למידע ממי שמבין בזה:
קראתי פה שכתבו שעדיף את שיטת הprk שהיא בטוחה יותר ושהיא עולה פחות.
הייתי בבדיקת התאמה אצל לוינגר והוא הציע לי את שיטת הלאסיק, וכשאמרתי לו ששמעתי ששיטת prk יותר
בטוחה, הוא אמר לי שזה שטויות ומהנסיון שלו הלאסיק היא שיטה בטוחה ואצלו שתי השיטות עולות אותו דבר, ושיטת הprk הרבה יותר קלה למנתח לעשות את זה, והכי קל בשבילו להפנות לprk ,אבל אין שום ענין שלא אעשה את השיטה הקלה המהירה והבטוחה.
האם זה נכון הטענה שלו?

זה מבית שמש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ושיטת הprk הרבה יותר קלה למנתח לעשות את זה, והכי קל בשבילו להפנות לprk ,אבל אין שום ענין שלא אעשה את השיטה הקלה המהירה והבטוחה.
האם זה נכון הטענה שלו?
סביר שPRK יותר קל למנתח כי זה בלי חיתוך הקרנית, וגם ההחלמה של לאסיק הרבה יותר מהירה

סטודיו מנפיש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מאוחדת ומתכוונת לעבור לכללית.
הוא אמר באופן כללי שזה אותו מחיר והוא עצמו לא ירויח מזה שאני יעשה את השיטה הזאת או אחרת.

זה מבית שמש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מאוחדת ומתכוונת לעבור לכללית.
הוא אמר באופן כללי שזה אותו מחיר והוא עצמו לא ירויח מזה שאני יעשה את השיטה הזאת או אחרת.
זה המחיר בכללית
1634547327226.png

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
כללית - הכי משתלם
אני גם עוברת ממאוחדת רק בשביל זה...
כרגע בכללית הסבסוד הכי גבוה.
והם עובדים גם עם עיניים של לוינגר
למה הם הכי זולים?
המחיר בכללית למה שלוינגר ממליץ הוא 8495
ובלאומית 8006
אגב, לי הוא הוסיף שבניתוח של החיתוך יש תוצאות טובות יותר מלבד ההחלמה המהירה

סיפורים

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
הפקות ואירועים
יש כאן אולי משהו שיכול לחסוך לי את הבדיקה,
מה ההבדל בין אסותא ללוינגר, ומי מומלץ יותר...

אשמח גם לשמוע אם יש כאן כאלו שעשו באחד מהמקומות, המלצות ודיס.
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה