אשכול אורגנים

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נו, מה?

אתם רוצים להראות כמה שלא מעניין הקטרון? לא שאני נגד, אני מכיר את כל המעלות. אבל כהיום, בשביל להראות בו את המעלות צריך משהו מאד ספציפי - מה שאין כאן.
תשמע את עתידין ישראל את הבאסים שומעים כך רק אצל הקטרון

• תודה
Reactions: S&S

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אתם ממש מצחיקים...
הוא משתמש עם עוד כלי חוץ מהקטרון...(במקומות שצריך את הפריילאך..) הקטרון מעולה בצלילים ובמקצבים שקטים ועדינים אבל בשביל משהו שמח הוא לא הכי מוצלח (אם כי הוא באמת משהו מיוחד..)

מתכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

קבצים מצורפים

• VID-20180826-WA0131.mp4
    2.7 MB · צפיות: 86
  • VID-20180827-WA0015.mp4
    3.8 MB · צפיות: 63
  • VID-20180828-WA0005.mp4
    6.6 MB · צפיות: 65
  • VID-20180826-WA0132.mp4
    5.9 MB · צפיות: 54
  • VID-20180828-WA0008.mp4
    12.1 MB · צפיות: 57
  • VID-20180828-WA0009.mp4
    15.1 MB · צפיות: 63
  • VID-20180827-WA0027.mp4
    6.5 MB · צפיות: 59
  • VID-20180828-WA0006.mp4
    12.4 MB · צפיות: 71

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלום לכולם יש לי אורגן korg pa900 וכבר פעמיים קרה שפתאום יש באורגן כמין תקלה כזאת שלכל צליל שאני מנגן וכל שיר שאני מפעיל (אפילו mp3) יש קול ברקע שהוא לא אמור להיות בכללללל זה נשמע (על כל פנים לי) כמו איזה פעמון כזה מעומעם לא יודע משהו כזה וזה מציק לאוזן זה זיוף
האורגן חדש נקנה לפני חנוכה השנה
זה כבר קרה לפני כמה זמן ונעלם
ועכשיו זה שוב הופיע:confused::(
נסיתי לעשות ריסט ולא עזר וגם ניסיתי להדליק מחדש את האורגן ולא עזר
אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי בזה בבקשה :D

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לא מכיר את התופעה הספציפית הזאת, אבל יש תופעות שקורו בגלל שמכניסים מקצבים מבחוץ,
הייתי ממליץ לך לשאול בחנות שמתקנים כלי נגינה,
אצלי הייתה תופעה אחרת, שפתאום לאחר כ 10 דק' נגינה, הכל היה נתקע על איזה צליל מסוים - בלי המקצב וכו'... ומה שהיה צריך לעשות זה לעדכן את הגירסה של האורגן או להוריד מחדש משהו כזה...

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא מכיר את התופעה הספציפית הזאת, אבל יש תופעות שקורו בגלל שמכניסים מקצבים מבחוץ,
הייתי ממליץ לך לשאול בחנות שמתקנים כלי נגינה,
אצלי הייתה תופעה אחרת, שפתאום לאחר כ 10 דק' נגינה, הכל היה נתקע על איזה צליל מסוים - בלי המקצב וכו'... ומה שהיה צריך לעשות זה לעדכן את הגירסה של האורגן או להוריד מחדש משהו כזה...
איך מעדכנים גירסה לאורגן?

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אי אפשר לעשות את זה בבית לבד?
אני עכשיו מוריד גירסה חדשה
ואני יראה בסרטונים איך לעשות את זה
לא?

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אין צורך ללכת לחנות בשביל זה עידכנתי את הגירסה בבית ראיתי איך עושים את זה בסרטון של חברת קורג
בכל אופן זה לא עזר לבעייה:(

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אין צורך ללכת לחנות בשביל זה עידכנתי את הגירסה בבית ראיתי איך עושים את זה בסרטון של חברת קורג
בכל אופן זה לא עזר לבעייה:(

יש עוד דברים חוץ מעידכון גירסה שעשו לי בחנות,
אני לא טכנאי, ואין לי מה לעזור חוץ מלומר לך שוב - לשאול בחנות שמתקנים כלי נגינה...
בס"ה ניסיתי לעזור בהכוונה...
בהצלחה...

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש עוד דברים חוץ מעידכון גירסה שעשו לי בחנות,
אני לא טכנאי, ואין לי מה לעזור חוץ מלומר לך שוב - לשאול בחנות שמתקנים כלי נגינה...
בס"ה ניסיתי לעזור בהכוונה...
בהצלחה...
תודה רבה
לא התכוונתי חלילה שלא עזרת או משהו כזה......

שלמה בלושטיין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני ניסיתי כמה פעמים להתקין את הגרסה החדשה על קורג pa4x וזה לא הולך לי
מישהו יודע אולי להסביר לי למה?

עקיבא1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
חשוב שלא יהיה גדול מדי

איפה קונים?

eliosadon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
"חשוב שלא יהיה גדול מידי"....

ברור למי שהעלה את המודעה הזו, שככה לא קונים אורגן. אולי אבטיח, או מעיל חורף - לא אורגנית.

אורגנית (בעצם אורגן) קונים לפי התקציב ולפי הג'אנר שרוצים אותו לנגן (מזרחי או חסידי).

בתכל'ס כבר לא משנה הרמה היום, כי האורגנים נותנים מענה בבת אחת גם למתחיל וגם למתקדם.

צריכים להתייחס למחיר וכמה יותר אני מקבל בפחות. זה הכל.

מה קשור הגודל למען ה'?

ברוך פרנקל

משתמש רשום
המשתמש נחסם
שלום, בדרך כלל האורגניים הטובים והפצצתיים הם מחו"ל, באיביי לא מצאתי דברים זולים במיוחד בעניין הזה...
אבל ראיתי לא פעם, על אורגן טיירוס 5 שכימדומני זה איכותי ומיקצבי מאוד... באזור ה5.500 ש"ח,
מייבאים את זה מסין, הנה לך כתובת מייל שמצאתי <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
מקוה שעזרתי... תודה רבה...
יש לציין שאין לקנות סתם כך, לא לימסור פירטי אשראי וכדו', צריך לברר את האימון, עדיף לבצע ע"י מי שמבין בזה...
שבוע טוב ומבורך....

פיצצ

משתמש צעיר
אני הייתי מציע שתלכו קודם על ימהה 3000 שזה אורגן שזה אמור לעלות בערך בין 2000 ל 3000 שקל וזה מאוד טוב למתחילים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה