רעיון? ארון פינתי במטבח, איך מנצלים?

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כמדומני שפעם פעם היה על זה אשכול פורה
לדעתי, לא התחדשו פתרונות מוצלחים מאז

במידה והאחסון הזמין חשוב יותר- ניתן להרוג את הפינה ולהרוויח עמודות טובות מ-2 צדיי הפינה
במידה ורוצים איכשהו כן לנצל (או במידה ויש יותר מפינה אחת במטבח)- מעדיפה את הפתרון של מדפים מדורגים או כמו התמונות שהעלו כאן, או כמו התרשים של מדף ארוך לכל צד.
פתרון נוסף נחמד שמגשר על 2 האפשרויות שכתבתי זה ארון פינתי עם גישה דרך הארון שצמוד לו, כך נוצרת פינה פנימית ולא נגישה שיכולה לשמש כמחסן לכלי פסח וכדו'
פעם בשנה מתאמצים להכניס ולהוציא

qwerty052

משתמש רשום
זה מעולה
אני שמה שם מיקסר/מעבד מזון/קערות וכד'

806E_GRAPHIT-e1625082159195.jpg
היה לי כזה בדיוק
אבל אי אפשר לאחסן דברים לגובה כי נופל לצדדים
וגם נופל כשפותחים/סוגרים.
בסוף החלפתי למדפים מדורגים
וזה מכיל הרבה יותר,
ובפינה מאחורה שמים דברים פחות שימושיים

לב זהבה

משתמש מקצוען
תודה לכל העונות.
כיום יש לי ארון שיש לו גישה רק מצד אחד דלת של 60 ועוד עומק של 60 בפנים.
בעלי נעל את הארון ויש בפנים את כל הפסח כולל פח, סירים, מפות, הכל הכל, אבל זה רק מחסן.
אני כן רוצה שיהיה שימושי.
כעת אני לפני הזמנת מטבח חדש, יש באמת שתי פינות שאחת תיפתח לצד השני ששם יש פינת אוכל.
דיברתי אתמול עם הנגר ואמר לי שמה שהוא ראה שהכי טוב זה מדפים צרים לכיוון הפינה, אבל בפועל לא נכנס הרבה יותר מאשר מגירות משני צידי הפינה, כן יכול להיכנס שם דברים גדולים, כמו מיחם לשבת וכדו'
העניין שלי הוא שבצדדים יש לי כ-30 ס"מ מכל צד, נב שאומר שלמגירות זה ממש לא מנוצל, זה ממש ממש קטן.

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
תודה לכל העונות.
בעלי נעל את הארון ויש בפנים את כל הפסח כולל פח, סירים, מפות, הכל הכל, אבל זה רק מחסן.
כעת אני לפני הזמנת מטבח חדש, יש באמת שתי פינות שאחת תיפתח לצד השני ששם יש פינת אוכל.
דיברתי אתמול עם הנגר ואמר לי שמה שהוא ראה שהכי טוב זה מדפים צרים לכיוון הפינה, אבל בפועל לא נכנס הרבה יותר מאשר מגירות משני צידי הפינה, כן יכול להיכנס שם דברים גדולים, כמו מיחם לשבת וכדו'
העניין שלי הוא שבצדדים יש לי כ-30 ס"מ מכל צד, נב שאומר שלמגירות זה ממש לא מנוצל, זה ממש ממש קטן.
ב30 את יכולה לעשות מגירת בקבוקים, מגירות לירקות יבשים וכו' ולנצל את זה יפה.

shani123

משתמש מקצוען
תודה לכל העונות.
כדאי לך להעלות תוכנית, יוכלו לייעץ לך כאן.
מגירות גדולות ונגישות, נוחות הרבה יותר ממחסן בפינה עמוקה...

בכל מקרה
אם מבטלים פינה, חשוב לדאוג לתמיכה טובה לשיש מעל הפינה
היו כאן כאלו שרשמו שנסדק להם השיש.

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
צודקת אבל לפחות זה נח
ומנצל את רוב השטח לא?
במקרה שאין ברירה ויש רק 30 סמ מכל צד
וכבר יש עגלת בקבוקים וירקות במקום אחר, ואין אפשרות להעביר....
אז יתאים הפתרון הזה, שהוא בוודאי לא זול, ובמקרה שמשהו נשבר/מתקלקל ההחלפה שלו לא פשוטה.

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
את זה עשיתי עכשיו ללקוחה, שהייתה צריכה הרבה אחסון במטבח יחסית לא גדול.
הפינה מכילה ארון גדול, עם דלת הרמוניקה למיקסר ולמיחם,
אפילו את המיקרוגל שמנו שם,
ויש בו מספיק מקום למוצרי מזון.
1668714381248.jpeg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה