שאלה ארון ייבוש כלים מעל כיור- מומלץ?

talreu

משתמש צעיר
אשמח לשמוע את דעתכם, האם שווה לעשות אותו, או שזה בזבוז כיון שלא עמיד/ לא מחזיק הרבה כלים, וכבר עדיף ארון לאחסון רגיל/ חלון מעל כיור?

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני יודע שיש שני סוגים, אחד שהמים נופלים לכיור והשני שהמים נופלים למגש,

ואם אפשר לקפוץ על האשכול, איפה אפשר לקנות מתקן ייבוש כלים מעל הכיור,

talreu

משתמש צעיר
זהו, אם במילא הוא נהרס מהר או שאין לו תכולה לבית של יותר מזו"צ, אז אולי חבל לבזבז את המקום שלו, ועדיף לייבש על השיש או בתוך מייבש כלים.
אין לי ניסיון איתו לכן שואלת...

talreu

משתמש צעיר
ואיפה תייבשו את הכלים? על השיש?
זהו, אם במילא הוא נהרס מהר או שאין לו תכולה לבית של יותר מזו"צ, אז אולי חבל לבזבז את המקום שלו, ועדיף לייבש על השיש או בתוך מייבש כלים.
אין לי ניסיון איתו לכן שואלת..

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
בודאי שצריך ארון שכזה. לשים כלים על השיש זה סיוט!!
ביום יום גם במשפחה גדולה זה מספיק, מקסימום סירים גדולים שמים על השיש או שמנגבים.

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

רחל1234

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אם כבר עושים מייבש כלים, עדיף את המייבש כלים מפלסטיק
הנירוסטיה, מאד לא נח, אין מספיק מקום לצלחות והוא צובר אבנית וחלודה
השאלה של @talreu אם צריך מייבש כלים,
אז כן, זה מאד נחוץ וטוב, חוסך הרבה מקום בשיש ונח לשימוש

talreu

משתמש צעיר
הרושם שיש לי שארון לייבוש כלים קיים במטבחים לציבור החרדי דווקא, אתם רואים סיבה לכך?

י.כ.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שהגיעו להתקין לי ייבוש, אז העובד רצה לשים את ייבוש הצלחות למעלה והייבוש הישר למטה- כמקובל
אבל בגלל שאין הרבה מקום בארון, אז עשיתי הפוך- צלחות למטה, ישר למעלה
וכך אני משתמשת בינתיים רק ביבוש למטה ולמעלה מאחסנת דברים. ומקסימום בהמשך אחליף ביניהם.

אבקת אפיה

משתמש מקצוען
הרושם שיש לי שארון לייבוש כלים קיים במטבחים לציבור החרדי דווקא, אתם רואים סיבה לכך?
ברור
במטבחים החרדיים יש גם יותר ארונות
אנחנו מבשלים יותר, אצלם זה הרבה פעמים לתצוגה בלבד
הם יותר אוכלים במסעדות, במקומות העבודה וכו'

במשרה מלאה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לשמוע את דעתכם, האם שווה לעשות אותו, או שזה בזבוז כיון שלא עמיד/ לא מחזיק הרבה כלים, וכבר עדיף ארון לאחסון רגיל/ חלון מעל כיור?
לא הבנתי את השאלה?
מה היה לכם עד עתה, היה לכם מדיח?
האם אתם עושים מדיח לחלבי ולבשרי?
גם באם יש לכם מדיח האם כל כלי תשטפו במדיח או תשטפו ותייבשו?
מייבש כלים זה דבר מעולה.
בנירוסטה אין בעיה, יש כאלו שאוהבים את הפלסטיק הישן והמוכר.
שימו לב נירוסטה לא מחליד באם יש אבנית אפשר לרסס באנטיקלאק ולשפוך מיים מעל.
אפשר גם להסיר את הנירוסטה (דורש קצת מאמץ) ולשטוף.
המגש מיותר לחלוטין רק צובר מיים ומקום למדגרת זבובנים, אין צורך להתקין.
מה שכן תתקינו את המדף הישר הכי צמוד לפתח של הארון ואת המדף העליון שמופיע בצורת משולש קצת יותר למעלה.
כך תוכלו להניח כוסות על המשטח הישר.
מטבח פעיל ללא מייבש כלים פשוט סיוט

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לפלסטיק נשברות השיניים, נשברו לי תוך 3 שנים כ-4 שיניים
המתכת, תלוי בצורה שלו, כרגע יש לי צורה ממש לא נוחה.
כדאי לחפש כמו הפלסטיק רק מברזל, שיש לו זיזים בולטים.
זה למשל ממש גרוע:

הוא מעולה, רק נשבר מהר, אז חפשי כזה מברזל:

וממליצה מאוד, אין כמו שיש נקי מכלים, הרבה יותר אסטטי שהכל למעלה מאחורי הארון.
אני הוצאתי את המגש, מעדיפה שיטפטף לכיור מאשר שיצטבר ירוקת ואבנית במגש.

מכחול

משתמש רשום
לכל אלו שכתבו שנירוסטה לא מחליד, הייתי שמחה לדעת מאיזה חברה יש לכם, כי לי יש נירוסטה די חדש ומיד אחרי תחילת השימוש הוא קיבל חלודה בחיבורים וגם כלים שנגעו שם בטעות קיבלו חלודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה