דיון ארוחה בסגנון בר

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
נשמע טוב!!!
בל''נ אנסה......
אשמח לשמוע על מטבלים, תודה
רוטב שום (בלי שום)
מיונז
מים
מלח
בזיליקום יבש
פטרוזיליה או כוסברה יבשה
מעט לימון
סוכר
טוחנים בבלנדר מקל
לרוטב אדמדם אפשר להוסיף קטשופ
ולטעם של רוטב פיצה פשוט להוסיף תבלין פיצה במקום הפיטרוזיליה
בהצלחה

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עשיתי כמה פעמים סיום בסגנון הזה, עשיתי בשרי כי בעלי רצה, אמר שיש ענין בסיום בשרי.
עשינו עראייס, ציפס קפוא שאפיתי (עם הרבה זמן, שיצא טעים) טבעות בצל קפואות שאפיתי.
חתכתי חמוצים לטבעות, סלט עגבניות עם פלפל חריף, טחינה, ושמתי כמה צלוחיות עם ברביקיו, צ'ילי, קטשופ.
מנה אחרונה עשיתי נקטר בכוסיות גבוהות
והיה פחיות קולה גם
.היה מרשים וטעים, ולא הרבה הכנה בכלל

שריתאליז

משתמש מקצוען
אני עשיתי כמה פעמים סיום בסגנון הזה, עשיתי בשרי כי בעלי רצה, אמר שיש ענין בסיום בשרי.
עשינו עראייס, ציפס קפוא שאפיתי (עם הרבה זמן, שיצא טעים) טבעות בצל קפואות שאפיתי.
חתכתי חמוצים לטבעות, סלט עגבניות עם פלפל חריף, טחינה, ושמתי כמה צלוחיות עם ברביקיו, צ'ילי, קטשופ.
מנה אחרונה עשיתי נקטר בכוסיות גבוהות
והיה פחיות קולה גם
.היה מרשים וטעים, ולא הרבה הכנה בכלל
מעולה. תודה
בכלל לא חשבתי על כיוון חלבי
אולי פרווה

אבל זה בהחלט יכול להתאים לי

איילה אור

משתמש צעיר
אפשר לעשות על האש, אם יש מרפסת/ חצר, גם בלי הרבה הכנה מראש גם בשרי וטעים וגם חלק מהתוכנית, ובכל מקרה אפשר לעשות עראיס, לאפות, פיתות עם שיפודים, מעורב ירושלמי שווארמה וכו', עם סלטים כמו טחינה חומוס מטבוחה, חצילים ובצל מטוגנים, פלפל חריף, חמוצים, סלטי ירקות ציפס, מושלם...

נועה מ

משתמש מקצוען
אני עשיתי פעם ארוחה למשפחה והיה סופר מוצלח. אפיתי מלא שניצלים בתנור (ממתכון מפרוג) וגם חזה עוף טיגנתי ממתכון של 10 דק'
פלוס סלט, חמוצים , חומוס, טחינה וכד'
וקניתי בגטים טריים באותו יום.
יצא ממש טעים ובאמת כלום עבודה!

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מילוי מאוד מוצלח לטורטיה - סביח
ביצה קשה פרוסה
פרוסות חציל מטוגן
חומוס או טחינה
קצת ירקות חתוכים לפרוסות רחבות ודקיקות

שריתאליז

משתמש מקצוען
אז התפריט שגיבשתי לי
פיתות עם פלאפל, סלט וטחינה
עראיס בשר
בורקסים
ציפס
טבעות בצל
פרקאסים קטנים
בורקס מקלות ממולא בכבד
וסלטים חיים

קינוח נראה לי אעשה 2 עוגות טובות שאחתוך לקוביות .

נערך לאחרונה ב:

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
אז התפריט שגיבשתי לי
פיתות עם פלאפל, סלט וטחינה
עראיס בשר
בורקסים
ציפס
טבעות בצל
פרקאסים קטנים
בורקס מקלות ממולא בכבד
וסלטים חיים

קינוח נראה לי אעשה 2 עוגות טובות שאחתוך לקוביות .
איזה תפריט שווה

אפשר לבוא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה