דרוש מידע ארגוני השידוכים השונים - האם באמת זה עוזר???

מג'

משתמש מקצוען
שדכניות שמתעסקות עם ציבור ספרדי (ישיבות ליטאיות , כיסוי ראש:פאה)
למי יש מספרים?
תודה רבה

טלי ז

משתמש צעיר
יש לי קרובת משפחה, הקרובה לליבי שעדיין מחפשת את זיווגה (25), סיבות העיכוב וודאי לא תלויות בה, אבל כך רצונו של אמר והיה, ואין לה כמעט הצעות שידוכים!!! אציין שמדובר בבחורה מוכשרת, משפחה מקסימה, מסודרת כלכלית עם עבודה מכניסה מאד, אבל הצעות אין... נו...כך דרכו של עולם-בחורה מבוגרת קשה מאד לקבל הצעות נורמליות. ראיתי כמה פעמים שפורסם על ארגונים שמאגדים הרבה שדכנים יחד כמו רשות השידוך, ועוד שלא כולם עומדים כעת למול עיני, ופניתי מהם להרבה מאד שדכנים, מתוך אולי עשרים או יותר שדכנים שפניתי אליהם, רובם זה התנהל בערך ככה... "תשלח פרטים ותמונה למייל", בסדר, אני שולח, אחרי יום אני מקבל רשימה של 3 שמות שנמצאים אצלם במאגר... בין כך ובין כך מתברר שאחד כבר נשוי, השני הוא "תיק מורכב ביותר" ועוד אחד שבכלל התייאש מלשמוע שידוכים... אבל זה ממש לא רציני, אף אחד כמעט לא פנה אלי יותר מפעמיים שלוש, למרות שאנחנו בדקנו כל הצעה ולא פסלנו אף אחד סתם, אבל באופן כללי זה עושה רושם של משהו מאד לא מקצועי, השדכן לא יודע פירור מידע לא על הבחור ולא על הבחורה, מעבר למידע שהם עצמם הזינו למערכת, ומקבלים "חבילת שמות של בחורים", שרובם המידע לא ממש מדויק ולא ממש אמין. וכאן אני שואל מישהו באמת נעזר באיזה ארגון שדרכו הוא מצא את שידוכו??? א"כ איזה ארגון יש או שדכן/שדכנית יש שמוכנים באמת להכנס לנושא?
משפחה ליטאית או חסידית? או בכלל ספרדים

שלמה.

משתמש רשום
שדכניות שמתעסקות עם ציבור ספרדי (ישיבות ליטאיות , כיסוי ראש:פאה)
למי יש מספרים?
תודה רבה
יש משהו מוצלח במיוחד - "שידוכים לבני תורה"
כבר פורסם בכמה מקומות בפרוג
כדאי לשלוח להם עובדים מהר ויעיל
תשלחו להם מייל - הם מגיבים תוך דקות
d4176598 של ג'מייל

• תודה
Reactions: RPO

C.C

משתמש מקצוען
d4176598 של ג'מייל
שאלתי כבר באשכול אחר, ולא קיבלתי תשובה -
בני תורה - קשור לעץ???
יש שם של מישהו מאחורי השם העלום הזה???

שלמה.

משתמש רשום
שאלתי כבר באשכול אחר, ולא קיבלתי תשובה -
בני תורה - קשור לעץ???
יש שם של מישהו מאחורי השם העלום הזה???
לא נראה שהם קשורים לעץ - תסתכל בקובץ המצורף

קבצים מצורפים

• שידוכים לבני תורה.pdf
    KB 83.7 · צפיות: 142

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
d4176598 של ג'מייל
אקדים שאני לא מכיר את הארגון הזה ויכול להיות שהוא מעולה ועושה עבודת קודש.
יש כאן בעיה שהם דורשים טופס עם פרטים ותמונה. לא כדאי לשלוח פרטים ותמונה לארגון שלא ידוע מי מנהל אותו ומי עובד בו.
יכול להיות כאמור שהם אנשים טובים ויראים, אבל באינטרנט לא כדאי לקחת סיכונים והיו מקרים מעולם.

מן הראוי שיזדהו או לפחות שיקחו רב מספיק מוכר בציבור שיסכים לענין, כדי שהציבור יוכל לסמוך עליהם.

שלמה.

משתמש רשום
אקדים שאני לא מכיר את הארגון הזה ויכול להיות שהוא מעולה ועושה עבודת קודש.
יש כאן בעיה שהם דורשים טופס עם פרטים ותמונה. לא כדאי לשלוח פרטים ותמונה לארגון שלא ידוע מי מנהל אותו ומי עובד בו.
יכול להיות כאמור שהם אנשים טובים ויראים, אבל באינטרנט לא כדאי לקחת סיכונים והיו מקרים מעולם.

מן הראוי שיזדהו או לפחות שיקחו רב מספיק מוכר בציבור שיסכים לענין, כדי שהציבור יוכל לסמוך עליהם.
אני כן מכיר ואני ראיתי כמה הם מעולים...
זריזים יעילים, צוות ממש לעניין...
אבל בכל אופן אם אתה צריך את עזרתם ורוצה להיות רגוע, למה שלא תבקש מהם שיתנו לך המלצות?

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני כן מכיר ואני ראיתי כמה הם מעולים...
זריזים יעילים, צוות ממש לעניין...
אבל בכל אופן אם אתה צריך את עזרתם ורוצה להיות רגוע, למה שלא תבקש מהם שיתנו לך המלצות?
הבעיה שלי לא היתה אישית, אם ארצה לפנות - אסתדר.
הערתי את תשומת לבם של קוראי האתר לדרך ההתנהלות. לדעתי ראוי לחשוש במיוחד לאור כל מיני סיפורים שקרו.

מי שסומך עליהם ולא רואה בעיה לשלוח פרטים באופן כזה - אדרבה שישלח. אין לי שום מידע נגדם ולא מכיר אותם.

שלמה.

משתמש רשום
הבעיה שלי לא היתה אישית, אם ארצה לפנות - אסתדר.
הערתי את תשומת לבם של קוראי האתר לדרך ההתנהלות. לדעתי ראוי לחשוש במיוחד לאור כל מיני סיפורים שקרו.

מי שסומך עליהם ולא רואה בעיה לשלוח פרטים באופן כזה - אדרבה שישלח. אין לי שום מידע נגדם ולא מכיר אותם.
לא הייתי צריך לבדוק הרבה...
הם אומרים שיש להם המלצות מהרבנים בקרית ספר
ובאמת פגשתי אתמול את הגרמ"מ קארפ שליט"א ממש במקרה
ואכן הוא ממליץ בכל פה הוא אומר שהוא מכיר אותם באופן אישי...

אוהב ציון

משתמש רשום
לכל הכותבים על הגפן שאין מענה וכו' ברצוני ליידע אותכם כי בהגפן סניף ביתר יושבים עשרות שדכנים , הם עובדים אין ספור שעות מסביב לשעון ,עם תוצאות נפלאות ,אם הינכם מתקשרים כדאי להיצמד לשדכן מסויים , ולהיות איתו בקשר צמוד , ולהתקשר מידי פעם בפעם , מכיר שם שדכן בשם הרב ישראל סלנט (למגזר ירושלמי-ליטאי) נכדו של הרב המקובל משה סלנט , ואשר קיבל ממנו סמיכה ללחש להסרת עין הרע , העובד ממש במסירות נפש עם תוצאות מדהימות , איש שמדבר רק אמת בגובה עיינים 02-9945037 כמו כן שדכן בשם הרב שלמה קלוגר (מגזר ברסלב) 02-9945034 אברימי קניג 02-9945031 (מגזר סלונים)

גליקלעך

משתמש רשום
שידוכים לבני תורה החליפו את השם ל"בית נאמן"

קבצים מצורפים

• בית נאמן.pdf
    KB 71.5 · צפיות: 99

גליקלעך

משתמש רשום
לטובת הציבור
בקשר לבדיקת "דור ישרים" אחרי כעשר שנים נמחק הבדיקה ויש לעשות בדיקה שוב (בחינם) וגורם המון עגמת נפש להמתין בין 4- 6 ימים עד לתוצאות, על כן כדאי לפרסם שאחרי 10 שנים יש לבדוק את הנושא ולהיערך בהתאם.
בהצלחה.
שדכן לפרק ב'

יעקב2139

משתמש רשום
מישהו תרם לי דירה הזאת המצורפת בקובץ למען הגרושים והגרושות .5 ד' מהכנרת .אני מחפשת תרומה של ריהוט
התורם תבא עליו הברכה.
הגרושים והגרושו ת יוכלו לנפוש ללא כסף כמובן
0504153360

קבצים מצורפים

• VID-20220626-WA0015 (3) (1).mp4
    10.2 MB

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה