ארגון מורים - הסתדרות המורים---

chely

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ארגון מורים והסתדרות המורים - היינו הך ?
אם כתוב בתלוש המשכורת: ארגון מורים פרוש הדבר שאני שייכת להסתדרות המורים ?

לילי 1

משתמש מקצוען
לא. אילו שתי ארגונים נפרדים ויריבים
בד"כ ארגון המורים בתיכון והסתדרות ביסודי

chely

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תודה, אני דווקא ביסודי...בתלוש כתוב: ארגון מורים.
מצד שני, אני מקבלת לפני פסח את השי (תלוש לקניה) מהסתדרות המורים...

לילי 1

משתמש מקצוען
את אמורה לדעת למי את משלמת. זה סכום לא מבוטל כל חודש. את יכולה לבדוק באשראי שלך

ירוק עד

משתמש צעיר
תשאלי את המנהלת שלך, או את מנהלת החשבון של ביה"ס. או את החינוך העצמאי.

A052

משתמש סופר מקצוען
אם מדובר בחינוך העצמאי, אז הכוונה להסתדרות מורי אגו"י.

chely

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י A052;2170673:
אם מדובר בחינוך העצמאי, אז הכוונה להסתדרות מורי אגו"י.

זהו, בדיוק. דיברתי איתם.
תודה!

dafnat

משתמש מקצוען
שימי לב, אם דייקת במה שכתבת, אז לא רשום לך ארגון המורים אלא ארגון מורים והכוונה שאת שייכת לאיזשהו גוף שמאגד את המורים - במקרה שלך הסתדות המורים של אגו"י

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה