בשרי אצבעות קשתית - שפונדרה - אסאדו - אשמח למתכון

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
@GRN איך את מתכננת לחמם את זה?
כי אני חושבת להניח על הפלטה בערב החג אחרי בישול קצר של חצי שעה כדי שיתבשל כל הלילה.

מישהי ניסתה? מה חושבות?
אנחנו אכלנו את זה בערב החג, אבל מהניסיון שלי בבשרים את לא צריכה אפילו בישול קצר לפני. שימי על הפלטה, כסי היטב (בעיקר בהתחלה), שימי לב לא לגעת ולא להזיז את הסיר (מבחינה הלכתית), וזהו, בבוקר זה עסיסי ממש.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר לעשות את זה רק בבישול?
אין לי תנור בשרי...
לא ניסיתי... אבל אולי בסיר כן צריך להוסיף נוזלים.
הייתי מתחילה על אש נמוכה ממש, ועוקבת לראות אם צריך להוסיף נוזלים

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
עדיף לשאול רב אבל לא בטוח בכלל
בשיעור הלכה הרב אמר לנו שבגלל שהכלי חד פעמי ובעצם השימוש החוזר את מתקנת את הכלי לשימוש נוסף אז גמר המלאכה בידי יהודי ולא צריך לטבול
אבל כמובן שהכי טוב לברר

אנחנו אכלנו את זה בערב החג, אבל מהניסיון שלי בבשרים את לא צריכה אפילו בישול קצר לפני. שימי על הפלטה, כסי היטב (בעיקר בהתחלה), שימי לב לא לגעת ולא להזיז את הסיר (מבחינה הלכתית), וזהו, בבוקר זה עסיסי ממש.

ניסיתי בעבר להניח לא מבושל על הפלטה וראיתי שזה ממש מכשול. לא רגילים לזה שאסור להזיז ואני באוטומט מציצה במכסה לראות מה קורה עם הבשר(נוהגים שאסור לפתוח, לא בטוחה אם כולם נוהגים כך) . אפילו כשאני זוכרת ממש זה מסרבל לי את כל ההתארגנות על הפלטה אז מעדיפה ממש לתת בישול קצר קודם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה