דרוש מידע אפשר בבקשה המלצה למגהץ קיטור *הכי טוב* שאתם מכירים...

חני ש.

משתמש צעיר
מחפשת את מגהץ הקיטור הטוב ביותר בלי חשבון של עלות (זה מהדברים שלא חוסכים בהם. לדעתי בכל מקרה..)
היה לנו עד עכשיו את "פמילי קלאסיק" של "מיקליני (הכי טוב שלהם) ולא באמת מרוצים :(
אנא המלצותיכם
תודה מראש!!!

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מה אתם מגהצים? קרשים?
טפאל בעוצמה 8 בר לא מספיק לכם?
כמה בר המיקילני?

חני ש.

משתמש צעיר
טפאל בעוצמה 8 בר לא מספיק לכם?
העוצמה זה בכלל לא רק הנושא!

מה שחשוב לנו בעיקר זה:
1. עמידות המגהץ לאורך זמן.
2. שימוש במי ברז בלי חשש לפליטת לכלוך תוך כדי גיהוץ.
3. כן, גם עוצמת הקיטור.
4. שלא יהיה מסורבל מידי מבחינת גודל וכובד.

זה מה שיש לנו היום

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
2. שימוש במי ברז בלי חשש לפליטת לכלוך תוך כדי גיהוץ.
אין דבר כזה בארץ, המים כאן נחשבים מאוד "קשים"
3. כן, גם עוצמת הקיטור.
יש טפאל צרפתי בעוצמה 8 באר (זה, יש לנו אותו שנה וחצי ומאוד מרוצים! משתמשים רק במים מסוננים מתמי 4)
1. עמידות המגהץ לאורך זמן.
שימוש במים ללא אבנית מאריך את ימי המגהץ
4. שלא יהיה מסורבל מידי מבחינת גודל וכובד.
מיקליני היה נח לכם?

malkykl

משתמש מקצוען
לי יש Rowenta, קניתי אצל סולטן מכשירי חשמל ברח' בירנבוים בבני ברק. מגהץ פצצה!!! והשירות של החנות אמין ואדיב.

3524

משתמש מקצוען
לנו יש את הדגם הזה של מיקליני כבר 5 שנים ואנחנו מאוווווד מרוצים.

תות

משתמש פעיל
אם קונים טפאל להתרחק מאוד מהדגמים שמתחילים בsv
למה? זה סידרה פחות מוצלחת?

יש לנו מגהץ של טפאל אבל משום מה הוא ניזכר מאוחר שביקשתי קיטור (לוחצת, מספיקה לגהץ את החולצה ורק אחרי שהורדתי את המגהץ מהחולצה הוא ניזכר להוציא קיטור :( ). יש למישהו מושג לפתרון / סוג מגהץ שלא יעשה את הק'ונץ הזה?

אילה-עריכה לכל מטרה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
1673952708906.png

לי יש את המגהץ הזה. (של פולטי) אחרי המלצה של חנות אמינה.
מרוצה ממנו מאד מאד
יש בו את כל הדרישות שביקשת (מי ברז, קל משקל) ועוד.

mimi❤❤

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
מחפשת את מגהץ הקיטור הטוב ביותר בלי חשבון של עלות (זה מהדברים שלא חוסכים בהם. לדעתי בכל מקרה..)
היה לנו עד עכשיו את "פמילי קלאסיק" של "מיקליני (הכי טוב שלהם) ולא באמת מרוצים :(
אנא המלצותיכם
תודה מראש!!!
גם לנו היה את המיקליני הלך תוך 3 שנים
קנינו לא מזמן את זה https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=997546
בינתיים מרוצים מאד! כיף לגהץ איתו, הרבה פחות מסורבל מהמיקליני, לא נופל ממנו ברמת הגיהוץ (אולי יותר טוב..) ובטיחותי יותר, המיקליני ממש מפחיד עם ילדים..

rrrry

משתמש מקצוען
יש לנו מגהץ של טפאל אבל משום מה הוא ניזכר מאוחר שביקשתי קיטור (לוחצת, מספיקה לגהץ את החולצה ורק אחרי שהורדתי את המגהץ מהחולצה הוא ניזכר להוציא קיטור :( ). יש למישהו מושג לפתרון / סוג מגהץ שלא יעשה את הק'ונץ הזה?

הסדרה שמתחילה בsv זה מגהץ אדים שנראה כמו מגהץ קיטור ולכן לוקח זמן עד שיוצא אדים

אילה-עריכה לכל מטרה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כתוב שיש לו עוצמה של 15 באר.. נשמע הזוי.. (הרבה יותר מכל המתחרים היקרים יותר)
זה אכן המצב??
ואגב, למה כתוב עליו "מגהץ אדים" ? זה לא קיטור?:unsure:
את האמת,
אני לא כל-כך מבינה במגהצים,
התייעצתי עם חנות אמינה, וסבתא שלי שלמה (מתנת חתונה) (התנאי שלה היה - שהמגהץ יהיה מספיק קל...)
אני מאד מאד מרוצה. הגיהוץ נהיה חויה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה