עזרה אפלי' פועלים ניהול' הדרן

חולי

משתמש סופר מקצוען
כבר למעלה משלושה שבועות שהאפלי' מושבתת ואין להם מענה.
האם יש עוד משהו שיש לו את אותה בעיה. (מכשיר 7 אינצ')

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L

אצלינו במכשיר 9 אינצ כבר הרבה זמן לא עובד

כל כמה ימים אפלקציה אחרת לא מותאמת
מענין למה אפקלקציות ממשיכות לפעול

אני וביתי

משתמש מקצוען
דיברתי איתם הם טענו שפועלים שדרגו משהו ולכן זה לא תואם את הגירסא המותאמת שלהם, הם הוציאו גירסא חדשה אבל במכשיר הזה זה לא עובד והם פועלים לסדר את זה. מעניין אם יש כאן עוד מהדרן שזה לא עובד להם?

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
דיברתי איתם הם טענו שפועלים שדרגו משהו ולכן זה לא תואם את הגירסא המותאמת שלהם, הם הוציאו גירסא חדשה אבל במכשיר הזה זה לא עובד והם פועלים לסדר את זה. מעניין אם יש כאן עוד מהדרן שזה לא עובד להם?

גם JDN לא עובד לאחרונה

bitcoin

משתמש פעיל
גם אני גלקסי8+ לא עובד

מעצבן וגוזל ממני שעות של ללכת לסניף להפקיד צ'קים וכן להיכנס כל פעם לחשבון דרך הדפדפן

מתאים להם להדרן שכבר יסדרו את זה, זה הופך ללא רציני

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
המעניין הוא שמאז שפועלים שדרגו, אין להשיג את האפליקציה שלהם כקובץ איפייקיי מאף אתר שמאפשר הורדות אפליקציה כקובץ איי פיי קי. זה םשוט לא קיים אצלם - רק הגירסה הישנה..

eli3434

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
בנק הפועלים כחלק מאבטחת מידע לא מאפשרים את פעילות האפליקציה אם היא לא הותקנה ישירות מגוגל פליי

bitcoin

משתמש פעיל
נכנסתי עכשיו לאפלקציה של הדרן (לא החנות אלא אפלקצית השירות) עשיתי עדכון מערכת והתחילו לרדת לי עדכונים מיוחדים לאפלקציה של פועלים

זה אכן סדר את הענין וזה עובד טוב

אני וביתי

משתמש מקצוען
נכנסתי עכשיו לאפלקציה של הדרן (לא החנות אלא אפלקצית השירות) עשיתי עדכון מערכת והתחילו לרדת לי עדכונים מיוחדים לאפלקציה של פועלים

זה אכן סדר את הענין וזה עובד טוב
הבעיה שאני לא יכול להיכנס מיד שאני פותח זה עוצר ונסגר

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לזה פתרון פשוט גם לטאבלט 7 .
להסיר את פועלים.
לעשות ניקוי נתונים לאפליקצית עידכוני מערכת (הגדרות.יישומים. עידכוני מערכת. נקה נתונים. מחק. )
להתקין פועלים. בהצלחה

יהודה וולף

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בנק הפועלים כחלק מאבטחת מידע לא מאפשרים את פעילות האפליקציה אם היא לא הותקנה ישירות מגוגל פליי
לא קשור לאבטחת מידע. זה בגלל שגוג'ל פליי שינו את הגדרות עידכוני האפליקציה.

יהודה וולף

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לכל מי שיש ווצאפ. ניתן להצטרף לקבוצת עזרה ללקוחות הדרן ע''י שירות לקוחות. ולקוחות אחרים תותחים. להצטרפות פנו אלי בווצאפ 0548499993
לא להתקשר בשביל זה בבקשה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה