אסלה תלויה

און קיי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שלום לכולם
תוכלו להמליץ לי על חברה טובה של אסלה תלויה?
והאם זה משנה איזה חברה או שכולם אותו דבר?
תודה רבה!!

חוה ש

משתמש מקצוען
לא יודעת להמליץ לך על דגם (יש לי כבר מעל 10 שנים וכנראה לא רלונטי)
לדעתי מאד משנה החברה לפחות לגבי 2 דברים:
1. המנגנון - לי יש אפס תקלות ב"ה חוץ מהחלפת גומיה שנשחקת אחת לכמה שנים. אך שמעתי מכאלו שהיה צריך לפתוח ולהחליף מנגנון מסיבות שונות.
2. צורת השטיפה - צריך עם זרם טוב בכל העיגול שיתן שטיפה טובה ולא כולם כך.

בהצלחה!

זכוכית

משתמש פעיל
את מתכוונת לאסלה או לניאגרה (או גם וגם)?
לגבי ניאגרה, מומלץ רק גרואה או גיברית. (בפועל רב האסלות שראיתי היו גרואה).
לגבי האסלה עצמה לא ערכתי מספיק בירורים בעניין, ראיתי משהו מוצלח של villeroy&bosh וקניתי. בינתיים מרוצה מאוד.

און קיי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מתכוונת רק לאסלה. (ניאגרה קניתי גרואה)
תודה רבה יש עוד מישהי שיש לה מה להמליץ?

אילה שולמן

משתמש פעיל
קופצת על האשכול
רציתי לברר מה החסרונות של אסלה תלויה, כי תכלס זה לא מאד נכנס, וזה דבר שהיה צריך לרוץ בשוק (נקיון וכדו')

מרים ליף

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני עשיתי אסלות תלויות ובעיני יש 2 חסרונות-

1. אם יש תקלה אז צריך להרוס קיר (המנגנון\ניאגרה בנויה בתוך הקיר)
2. השטיפה לא שוטפת את כל האסלה, המיל לא מגיעים לחלק הקידמי .מה שמצריך שטיפה ידינית.
בדחעבד הבנתי אדריכלית כי יש דגמים שונים ושצריך לבקש אסלה עם "מרפסת" קטנה.

sarit s

משתמש צעיר
ה-VB שהמליצו לעיל אסלה מעולה מעולה. בהרבה מאד אסלות העיצוב אולי יותר יפה, אבל הזרם של השטיפה פשוט לא מגיע לכל האסלה והנקיון בהתאם. תסתכלו בצימרים ואולמות שקונים אסלות מעוצבות, הזויות שם איומות מבחינת ניקיון.

Computer

משתמש חדש
לי יש אסלה של "ויטרה"
המעלה בה, שיש גלזורה בכל האיזור ממנו זורמים המים, מה שאומר שזה קל לניקוי ולא סופג ריחות.
וכן, יש זרמי מים סביב כ-ל האסלה, השטיפה מלאה לחלוטין ומגיעה לכל האזורים.

און קיי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה על התגובות
עוד מישהו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה