ב.ד.ה. אסון נורא במודיעין עילית

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
ברוך דיין האמת אסון נורא: תושב מודיעין עילית שמואל סגל ז"ל המתנדב בארגוני ההצלה בעיר כבן 50 התמוטט ברכבו ברח׳ שערי תשובה בעיר, השאיר 18 יתומים.
צוות מד״א שהגיע למקום נאלץ להודיע על פטירתו לאחר פעולות החייאה ממושכות.
מועד הלוויתו שתתקיים מחר תבוא הודעה נוספת.
(המשפחה עודכנה)

sem

משתמש פעיל
11722331_937978429594441_3056863922565679006_o.jpg

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
באתרים כתוב 16 יתומים
ברוך דיין האמת אסון נורא: תושב מודיעין עילית שמואל סגל ז"ל המתנדב בארגוני ההצלה בעיר כבן 50 התמוטט ברכבו ברח׳ שערי תשובה בעיר, השאיר 18 יתומים.
צוות מד״א שהגיע למקום נאלץ להודיע על פטירתו לאחר פעולות החייאה ממושכות.
מועד הלוויתו שתתקיים מחר תבוא הודעה נוספת.
(המשפחה עודכנה)
- לא שזה משנה 16 או 18 אבל בשביל הדיוק מה האמת?

אני=)

משתמש רשום
אני מבין שהשם המלא שלו זה שמואל נחום, מישהו יודע גם מה השם של אבא שלו? אני רוצה ללמוד לעילוי נשמתו. הוא התחיל ללמד אותי משניות בכיתה ב'. בשבת האחרונה כאשר למדתי פרק ו' משנה א' במשניות ברכות עם הבן שלי, שזו המשנה הראשונה שבה הוא התחיל ללמד אותי, סיפרתי לבן שלי שהרבה סגל התחיל ללמד אותי במשנה הזאת וניסתי להכניס לו את הגישמעק שעד היום אני חווה כאשר אני לומד את משניות אלו, הרבה סגל גם לימד אותנו את ברכות יעקב לבניו, ואף עשה עמנו קלטת בזה ועד היום אני נזכר בהסברים וניגונים שהוא הכניס לנו שם בגישמעק רב שמלוה אותי עד היום כאשר אני קורא פסוקים אלו. ת.נ.צ.ב.ה.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
אני מבין שהשם המלא שלו זה שמואל נחום, מישהו יודע גם מה השם של אבא שלו? אני רוצה ללמוד לעילוי נשמתו. הוא התחיל ללמד אותי משניות בכיתה ב'. בשבת האחרונה כאשר למדתי פרק ו' משנה א' במשניות ברכות עם הבן שלי, שזו המשנה הראשונה שבה הוא התחיל ללמד אותי, סיפרתי לבן שלי שהרבה סגל התחיל ללמד אותי במשנה הזאת וניסתי להכניס לו את הגישמעק שעד היום אני חווה כאשר אני לומד את משניות אלו, הרבה סגל גם לימד אותנו את ברכות יעקב לבניו, ואף עשה עמנו קלטת בזה ועד היום אני נזכר בהסברים וניגונים שהוא הכניס לנו שם בגישמעק רב שמלוה אותי עד היום כאשר אני קורא פסוקים אלו. ת.נ.צ.ב.ה.
הרב שמואל נחום סגל ז"ל נולד בירושלים בג' חשוון תשל"ג, לאביו הרה"ח ר' משה סגל שיבלחט"א, תושב מודיעין עילית ומחשובי קהילת הפרושים, ולאמו מרת מרים ע"ה, בתו של המשפיע המפורסם הרה"ח ר' יהושוע מרדכי ליפקין ז"ל מחב"ד שנפטרה בשנת תשס"ט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  46  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה