אני רוצה רעיון חמוד לממתק לאבא של שבת

שפרה קהלני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
טוב אנשים הדיון יצא מכלל פורפורציה...
אצלי בבית הממתק הכי טעים שהם מקבלים זה בסקויט של פתי בר או מקסימום כדור שוקולד שנשאר משבת. אבל אתם כנראה לא הבנתם אותי.. חשבתי על רעיונות כמו מטריה משוקולד או דברים יצירתיים אחרים ולא שגרתיים ולאו דווקא ראוותניים

שפרה קהלני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אהה ועוד משהו תסכימו איתי שאני לא אוכל להביא ממתק לגן כגון: עגבנית שרי, או גזר גמדי
בהחלט אפשר לחלק פרס מהשקל אבל רציתי לשמוע עוד רעיונות מגוונים

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
זה ממש לא היה עלייך אישית... אלא על המוסכמות החברתיות.

ואגב, גם כדורי שוקולד יכולים להיות רעיון לשליחה לגן - כשלכל אחד מהכדורים מכינים 'כובע ליצן' מנייר, או קישוט חמוד אחר, או אפילו בלי קישוט.
אפשר ליצוק אותיות משוקולד בתבניות, וכל ילד מקבל את האות הראשונה של שמו (אם הם כבר בגיל של הכרות עם האותיות).
אפשר להכין ג'לי בשני צבעים בכוסיות חד פעמיות. ילדים אוהבים את זה מאד. (ג'לי של אוסם! עם צבע מאכל טבעי).

nc

משתמש סופר מקצוען
רק ךבדוק שלגננת אין בעיה עם אוכל הום-מייד מבחינת כשרויות.

שוירץ

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
פרס בשקל זה באמת רעיון חביב.
רק רחמים!
אל תביאו את מנפח הבלונים מסבון בבקשה!
הלכלוך שזה עושה גרוע יותר מכל הממתקים.

inspiration

משתמש צעיר
נכתב ע"י shifra19875;1812141:
טוב אנשים הדיון יצא מכלל פורפורציה...
אצלי בבית הממתק הכי טעים שהם מקבלים זה בסקויט של פתי בר או מקסימום כדור שוקולד שנשאר משבת. אבל אתם כנראה לא הבנתם אותי.. חשבתי על רעיונות כמו מטריה משוקולד או דברים יצירתיים אחרים ולא שגרתיים ולאו דווקא ראוותניים

תרשי לי לנחש שזה ילד ראשון שלך...;את אמא נהדרת!!!
גם אני הייתי כך בהתחלה, נגמלתי מזה מהר מאוד.
הרצון שלך לרצות את הילד מובן מאוד, אבל תחשבי שיש עוד הורים שלהם זה הילד העשירי..
ולכן זה יכול לגרום לתחרותיות וחבל.

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש לי רעיון שהשניה עלה במוחי. אני קניתי לילדים פזל של ישרטויס אבא של שבת. ממש חמוד. אולי במקום לקנות 30פרסים מהכל בשקל שישברו תוך דקה לקנות פזל אחד לכל הגן ב30 שח (זה אומנם לא לחלק אבל נראה לי שכל הילדים יעריכו אותו וישמחו ...כבוד גדול לדעתי. אולי אני יעשה את זה)

קבצים מצורפים

• untitled.png
    KB 47.5 · צפיות: 25

הני כגנס

משתמש מקצוען
גם אני לא הייתי רוצה שילדי יאכלו את הג'אנק פוד הזה
אלא שהייתי בצעירותי - שילדי היו קטנטנים והיה ילד שהביא כממתן צימוקים שקדים ושזיפים
לא יכולתי לראות את הילד מתכופף על הרצפה לאסוף פירורי ביסקויט שחבריו הביאו או אפילו חתיכת לחם מרוחה בשוקולד - שזה הרי מהדברים הבריאים ביותר
בימינו שההציע כל כך גדול - אי אפשר שלא לתת לילדים חלק ממנו, במידה ובמשורה - החשיפה היום היא גדולה מאד ואי אפשר לאסור באופן מוחלט
ואגב, הפרסון ב1 ש"ח לפעמים כל כך מאכזב אותם, לא פעיל מלכתחילה או נשבר תוך כדי ..... ואין הצ(ע)ר שווה בנזק......

גלגלים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
תעשי טובה,
רק לא כדורי שוקולד
אמא אחת בגן של הבת שלי בשנה שעברה רצתה להשקיע
והתוצאה העגומה היתה - תיקיה מרוחה בשוקולד עד סוף השנה

שפרה קהלני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
חחחח אתם ממש משעשעות אותי...
נראה שכל דבר לא טוב אם עסקינן בנושא טעון זה
אבל תנסו להיות יותר נחמדות ולהביא רעיונות חמדמדים ולא שליליים

חמישיה

משתמש פעיל
מסכנה פותחת האשכול, כולה ביקשה רעיון, זכותה להשקיעה ולטרוח לבנה.
בדיוק שבוע שעבר ביתי קיבלה לקבלת שבת, שקית צלופן עם צמיד וסוכריה לב ופתק של שבת שלום, נחמד ויפה שהאמא השקיעה, אבל לא גרם לזה שאני יעשה גם ככה.

ולגבי רעיון: אפשר מקל סבא ועליו להדביק מטריה מבריסטול ולכתוב משהו....

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י רותי קפלר;1812062:
הגננת מבוגרת, ונמצאת בשנה זו לפני פרישה. כך שאני לא יודעת אם זה רלוונטי...
ברשת, עד כמה שהתרשמתי, לא מספיק מעריכים אותה. תתפלאו לשמוע שיש אמהות שמעדיפות לשלוח לגנים נוצצים עם לחץ לימודי גבוה ופעילויות ברמה, מאשר לגננת ותיקה, נעימה, אצילית וחמה, יראת שמים וגם עם מודעות בריאותית גבוהה.

ותוכניות קידומי הבריאות בגנים אצלנו, הן בדיחה עלובה ועצובה. עושים 'יום בריאות': מבוך בצורת מברשת שיניים, הצגה על 'פלי הפלפל ועגי העגבניה', משחק תחרותי שצריך למצוא את מטמון הויטמינים, ועוד כמה שטויות בלתי יעילות מהסוג הזה. ולמחרת יש מסיבה וכ-ולן צריכות להביא ממתק. כשאני מזדעקת, מסבירים לי במתק קול ש'לא נחלק את כל ה-25 ממתקים במסיבה. חלק נשמור. נגיד, היום כל ילדה תקבל 10 ממתקים, ובמסיבה הבאה עוד 10'. (אמיתי!) או 'אי אפשר להגיד רק לילדה אחת להביא ממתק, כולן רוצות להשתתף ולהביא דברים למסיבה'.
ולמחרתיים, על כל שטות מקבלים עדש. התפללת יפה? עדש. אספת משחקים? עדש. באמת תודה רבה לכן גננות שאתן דואגות לשמור על רמת הסוכר של הבת שלי גבוהה באופן קבוע.
כשכואב לה הראש, אסור לכן לתת לה אפילו אקמול, לפי הנחיות משרד החינוך. אבל לדחוף לה סוכרים ריקים על בסיס יומי, זה מותר. הלוואי שהייתי מבינה למה.

וסליחה לפותחת האשכול על שהסטנו אותו - זה פשוט נושא כל כך בוער וכאוב...!

אוי רותי, אני כל כך אתך, זה מקומם.
את מרגילה ילדים לשתות מים ולאכול בריא, ואיך שהם נכנסים לגנים....
ייאוש!
ויותר מדכדך כשאחרות ממש לא מבינות אותך.
מה רע שהגננת מחלקת פטל? למה שלא יהיה מתוק לילדים?
למה באמת!
למה שיתרגלו ויתמכרו לדבר הרע הזה? היום יש כל כך הרבה יותר מודעות,
ובהרבה בתים כבר שותים מים בבסיס. אז למה?...
כל אות - ממתק, לפי האות כמובן.

אגב קוריוז, אחרי שהוצאתי את 'אביגדור', היו הרבה פניות של כאלו שסברו שהספר מגיע להם חינם כי - א' ב' ג' ד' וכו',
אחת הפניות היתה ממישהי שהציגה את עצמה כאחראית על נושא התזונה הבריאה בגנים ובגני החיידר...
לא ידעתי אם לצחוק או לבכות.

לפותחת האשכול -
אני מביאה מה שהילד שלי מבקש, זה היום שלו והוא בוחר במכולת כאשר יבחר.
אבל תדעי שלהביא פרס זה מרגש את הילדים הרבה יותר,
הילד שלי הביא מהכל בשקל מכונית כזו שמסיעים אותה לאחור ואז היא טסה קדימה- ההתרגשות היתה בשמים.
אבל כאמור, אני קונה מה שהוא בוחר.. רוצה פרס, אז פרס, רוצה ממתק, אז ממתק.
תססנים - באמת מחוץ לתחום.

שפרה קהלני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י חמישיה;1812506:
בדיוק שבוע שעבר ביתי קיבלה לקבלת שבת, שקית צלופן עם צמיד וסוכריה לב ופתק של שבת שלום, נחמד ויפה שהאמא השקיעה, אבל לא גרם לזה שאני יעשה גם ככה.

חשבתי על זה, זה רעיון חמוד, ראיתי את זה כבר והתלהבתי

בדיוק כאלה רעיונות התכוונתי

שפרה קהלני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י חמישיה;1812506:

חשבתי על זה, זה רעיון חמוד, ראיתי את זה כבר והתלהבתי

בדיוק כאלה רעיונות התכוונתי

ניקול

משתמש מקצוען
חחח כל הדיון הזה מצחיק אותי! בסך הכל ממתק לשבת! אצלנו קונים מה שהילד מבקש במכולת (ושיהיה בהכשר מקובל ומחיר סביר, סך הכל יש 35 ילדות בגן!!)
אני לא מבינה את הרעיון להביא משהו 'שונה' 'מפתיע' ו'מיוחד'
זה עלול להלחיץ אמהות אחרות, או אפילו להכניס רעיונות מעניינים לילדים בגן

בהצלחה בכל מקרה :)

naomif

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י רותי קפלר;1812062:
הגננת מבוגרת, ונמצאת בשנה זו לפני פרישה. כך שאני לא יודעת אם זה רלוונטי...
ברשת, עד כמה שהתרשמתי, לא מספיק מעריכים אותה. תתפלאו לשמוע שיש אמהות שמעדיפות לשלוח לגנים נוצצים עם לחץ לימודי גבוה ופעילויות ברמה, מאשר לגננת ותיקה, נעימה, אצילית וחמה, יראת שמים וגם עם מודעות בריאותית גבוהה.

ותוכניות קידומי הבריאות בגנים אצלנו, הן בדיחה עלובה ועצובה. עושים 'יום בריאות': מבוך בצורת מברשת שיניים, הצגה על 'פלי הפלפל ועגי העגבניה', משחק תחרותי שצריך למצוא את מטמון הויטמינים, ועוד כמה שטויות בלתי יעילות מהסוג הזה. ולמחרת יש מסיבה וכ-ולן צריכות להביא ממתק. כשאני מזדעקת, מסבירים לי במתק קול ש'לא נחלק את כל ה-25 ממתקים במסיבה. חלק נשמור. נגיד, היום כל ילדה תקבל 10 ממתקים, ובמסיבה הבאה עוד 10'. (אמיתי!) או 'אי אפשר להגיד רק לילדה אחת להביא ממתק, כולן רוצות להשתתף ולהביא דברים למסיבה'.
ולמחרתיים, על כל שטות מקבלים עדש. התפללת יפה? עדש. אספת משחקים? עדש. באמת תודה רבה לכן גננות שאתן דואגות לשמור על רמת הסוכר של הבת שלי גבוהה באופן קבוע.
כשכואב לה הראש, אסור לכן לתת לה אפילו אקמול, לפי הנחיות משרד החינוך. אבל לדחוף לה סוכרים ריקים על בסיס יומי, זה מותר. הלוואי שהייתי מבינה למה.

וסליחה לפותחת האשכול על שהסטנו אותו - זה פשוט נושא כל כך בוער וכאוב...!

מרח' ישא ברכה?
לפני פרישה? כמה חבל... גננת מדהימה בכל קנה מידה! למה לא מעריכים? הגן הכי מלא באזור. 35/36 ילדות בגן זו הנורמה אצלה והגן אצלה ברמה גבוהה ומטורפת ובאמת אכפת לה ומקפידה על בריאות. (אם אני מדברת על אותה אחת)

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י naomif;1812586:
מרח' ישא ברכה?
לפני פרישה? כמה חבל... גננת מדהימה בכל קנה מידה! למה לא מעריכים? הגן הכי מלא באזור. 35/36 ילדות בגן זו הנורמה אצלה והגן אצלה ברמה גבוהה ומטורפת ובאמת אכפת לה ומקפידה על בריאות. (אם אני מדברת על אותה אחת)

לא, מרחוב ראשית חכמה...

מלימירי

משתמש פעיל
אני באמת לא מבינה מה הבעיה שילד יקבל ביום שישי ממתק לכבוד שבת
תנו להם זה הכיף שלהם
אני לא בעד ממתקים כל הזמן אבל לכבוד שבת למה לא?
תכלס בדור שלנו אי אפשר לגמרי לא לתת ממתקים, זה היה מתאים אולי לפני 50 שנה
אני באופן אישי נותנת כל השבוע פירות ועוגיות אבל לשבת הילדה בוחרת בעצמה 2 ממתקים שהיא אוהבת,
ולפותחת האשכול
אני הולכת עם הילדה לחנות ממתקים שיש בה מבחר גדול של ממתקים (כמו הממתקולדה בבני ברק
) יש שם כל מיני מציאות מעניינות שאין בסופר או במכולת

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
חלווה - אולי קצת יקר
כמה צימוקים בשקית צלופן קטנה

דורין

משתמש חדש
לא קראתי את כל התגובות..
אני הכנתי לילדים בגן, מרשמלו של יוגטה המסולסל ארוך.
אני פותחת את המרשמלו ומגלגלת אותו ותופסת בשיפוד, ועוטפת בצלופן.
עדיף לחתוך את השפיץ של השיפוד. זה יוצא כמו סוכריה גדולה על מקל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה