אני רוצה לקנות מדפסת וסורק לשימוש ביתי

רועי077

משתמש רשום
אני רוצה לקנות מדפסת צבעונית לייזר וסורק לשימוש ביתי רציתי לקבל משוב איזה מדפסת כדאי לי לקנות
מאד חשוב לי שהסורק יהיה מאד איכותי וכן שההדפסה תהיה חסכונית

דרך אגב אם יש למישהו מושג מה המחיר של ההדפסה במדפסת של שחור לבן ושל צבעוני נא להוסיף את הפרט הזה

אני רוצה לקנות דחוף את המוצר ולכן אשמח לקבל תשובות בהקדם

תודה מראש

גרפקליק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
שחור לבן עדיף של סמסונג גם איכות ההדפסה וגם הסריקה טובה מאד scx-4824fn
אם אתה בי-ם קפוץ לטונר פרינט ברחוב פתח תקוה ליד אימפריית החסד, ומשם תצא עם משהו טוב וזול ושירות חבל על הזמן

אה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מדפסת של hp 8500A plus היא מאוד חסכונית בהדפסה רק 10אג' לדף

f0527134596

משתמש צעיר
מדפסת חסכונית ללא פטנט הדיו

נכתב ע"י אה;807038:
מדפסת של hp 8500A plus היא מאוד חסכונית בהדפסה רק 10אג' לדף
לא שמעתי בדיחה יותר טובה מזאת בחיים....
הדיו של המדפסת הזו ללא פטנט הדיו שאני משווק גם בקבוצת רכישה של פרוג טונרים ודיו היקר ביותר שיש סט מחסניות 440 ש"ח בערך והמדפסת הזאת כל חייה צמאה...
האיכות שלה נהדרת אבל הצימאון והעלות שלה ללא פטנט הדיו פשוט התאבדות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה