עזרה אני רוצה לקנות כובע בסגנון חום מכוער וממש לא יודע איפה ואיך

• פותח הנושא IT
  • פורסם בתאריך

IT

משתמש פעיל
דחוף!!! איפה ניתן להשיג באזור בני ברק כובע לילד בסגנון כזה
baby-hats-baby-fedora-hats-baby-straw-hat.jpg

במת ההפקות

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בתל אביב באלנבי יש מלא חנויות עם כאלה קשקושים,
יכול להיות שתמצאי שם.

IT

משתמש פעיל
תודה, מעדיפה בבני ברק יש למשהו מידע?

bp1

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
היה עכשיו בכל החנויות שמכרו ציוד לפורים (תחפושות וכדו')
אולי עוד נשאר להם משהו.

קפה שחור חזק

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גם אני חיפשתי הרבה בבני ברק עד שהגעתי ל wow ברחוב ז'בוטינסקי פינת רבי עקיבא. מרחק דקה הליכה מפינת רבי עקיבא.
אם נשאר שם אשמח שתעדכני אותי אני רוצה לקנות עוד..

IT

משתמש פעיל
מעולה, קרוב לי אני אבדוק.. איזה צבעים היו שם?

קפה שחור חזק

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בעיקר שחור וחום ואמרו לי לפני פורים שצריכה להגיע סחורה חדשה אחרי פורים כי זה לעונת הקיץ..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה