בקשה אני צריכה שני כרטיסים למירון להיום לא משנה מאיפה

.כותבת.

משתמש מקצוען
אם יש מישהו שיש לו שני כרטיסים (או אחד..) שהוא הזמין, ובסוף הוא לא נוסע, אשמח לקנות ממנו את הכרטיס/ים.
תגיבו בהודעה פרטית, ואם אין לכם אפשרות אז בכללית, ואם אין לכם אפשרות - תלייקו ואני אצור אתכם קשר בהודעה פרטית. תודה!

ליטאי קלאס

משתמש פעיל
יש חברת הופמו שיוצא או משנלר או משמואל הנביא
שפשוט באים קונים כרטיס ונוסעים
וכן דרך החיים מרחוב נחמיה אותו דבר
(בירושלים)

ליטאי קלאס

משתמש פעיל
כן
לפעמים אולי צריך לחכות קצת עד שיהיה אוטובווס מלא
או שיהיה עומס
כך ההתנהלות מגיעם ונוסעים

מהדמיה להוויה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש 2 כרטיסים מביתר היום בשבע בערב

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש רכבת לכרמיאל ומשם שאטלים בחינם למירון, נראה לי האופציה הכי נוחה

אודליה גבאי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מי שמעונין יש לי שני כרטיסים מביתר עילית אחד נוער ואחד מבוגר.
זה היה בשעה 12 אבל מותר עלות גם לא בשעה הנכונה המס' שלי 052-4365073 או במייל

gabayodelyaאין לכתוב כתובת מייל

פ.נ

משתמש מקצוען
אגב לכל המעונינים אוטובוסים של חברת הופמן לא עולים עד להר אלא צריך שאטל ישירות להר

שימו פס-טה

משתמש פעיל
יש 2 כרטיסים מביתר היום בשבע בערב
מי שמעונין יש לי שני כרטיסים מביתר עילית אחד נוער ואחד מבוגר.
זה היה בשעה 12 אבל מותר עלות גם לא בשעה הנכונה המס' שלי 052-4365073 או במייל

gabayodelyaאין לכתוב כתובת מייל

נשאר עוד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה