דרוש מידע אני צריך לטוס

נתנאל אהרן

משתמש רשום
מי שיכול לעזור לי אני רוצה לטוס אחרי פורים ואני צריך לחדש דרכון האם אני יכול לעשות השבוע ויספיק להגיע עד פורים
או שאני לא יכול לסמוך ע"ז ואני יעשה דרכון זמני וכל מי שנתקל בעניין ויכול לעזור איך התקנון של חידוש דרכון זמני
תודה מראש
ממש יעזור וה' ישלם בכפל כפליים
שבוע טוב
נ.ב. וכמובן מי שיכול להעלות את חוות דעתו מנסיון או מהבנה בנושא

חילזון קטן

משתמש פעיל
מי שיכול לעזור לי אני רוצה לטוס אחרי פורים ואני צריך לחדש דרכון האם אני יכול לעשות השבוע ויספיק להגיע עד פורים
או שאני לא יכול לסמוך ע"ז ואני יעשה דרכון זמני וכל מי שנתקל בעניין ויכול לעזור איך התקנון של חידוש דרכון זמני
תודה מראש
ממש יעזור וה' ישלם בכפל כפליים
שבוע טוב
נ.ב. וכמובן מי שיכול להעלות את חוות דעתו מנסיון או מהבנה בנושא
דרכון בזמן הזה מגיע תוך שבוע-שבועיים
צריך לעקוב במיוחד מי שאין לו SMS

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
רישמית לוקח 6 שבועות עד שזה מגיע, בתאכלעס מקבלים אותו ברוב המקרים בין 2 ל4 שבועות.
כיום יש לי שירות לקבל את הדרכון תוך יומיומיים אחרי התור בלשכה במשרד הפנים. אשמח לעזור.

נתנאל אהרן

משתמש רשום
רישמית לוקח 6 שבועות עד שזה מגיע, בתאכלעס מקבלים אותו ברוב המקרים בין 2 ל4 שבועות.
כיום יש לי שירות לקבל את הדרכון תוך יומיומיים אחרי התור בלשכה במשרד הפנים. אשמח לעזור.
תודה רבה איך אני יכול ליצור איתך קשר?

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
el491803 בגימייל

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
ואם אבד דרכון
מה הפרוצדורה לחידוש?
וכמה זמן לוקח?

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אותו תהליך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה