דרוש מידע אני מסיים 3 שנים בהדרן. רציתי לשאול.

מצב
הנושא נעול.

אלי חיים הכהן

משתמש פעיל
אני קניתי דרך סוכן שלהם והוא לא אמר לי כלום לגבי מה קורה אחרי 3 שנים בנתיים עדיין עובד מפחד מהיום שיפסיק בהחלט צריך להתאגד ולפעול מולם.
אני חושב לפתוח סקר למשתמשי הדרן.
אני קניתי טאבלט של הדרן והמכשיר הזה דפוק ברמות, זוועת עולם החברה הזאת...

ק"סניק

משתמש פעיל
מר וולף היקר - רק שאלה

לסיכום, מדוע לא ניתן לשלם את אותו מחיר חודשי בהו"ק, בלי התחייבויות וסיפורים?
ומה ההגיון מאחורי הרעיון ש'בית הדין' לא מאשר לפתוח מכשיר וויז לשימושים נוספים, אבל לקנות מכשיר חדש הוא מאשר לך?

לגבי כושר פליי - אין כאן המקום לתת לאנשים נשק, אבל זה הגנה ברמה א פ ס אל תשאלו כמה ולמה, אבל זו המציאות, ואם יש לכם ילד בן 15 בבית, הוא ידע איך ומה! תשמרו על נפשותיכם!

סתם אחת

משתמש מקצוען
איפה כל מתקיפי הדרן ? זה גם בנתיב אז זה כן הוראת כשרות הב"ד בני ברק!
בעצמך ציטטת את התשובה..
(אגב בנתיב שאלתי על חסימת המכשיר כשאני מתנתקת מהם והם טענו שהם חוסמים לאופציות של גלישה/אפליקציות והמכשיר פעיל רק לשיחות/מצלמה וכדו' ואין אפשרות להמשיך בסינון אחר)
המכשיר נשאר פעיל, רק מה שמצריך אינטרנט נחסם.

אפרים

משתמש פעיל
אני משתמש כבר כשש שנים במכשירים של נתיב, וכשנה גם בטאבלטים של הדרן

א. כפי שאמרו, מכשירי נתיב שהפסקתי לשלן עליהם שירות, הפכו למכשירים בלי אינטרנט, כל היתר עובד מצוין. וכמובן שהחומר שעליהם נגיש. אני מרוצה מהמכישירם שלהם מאוד מאוד, מלבד המיר היקר יותר ששילמתי ברכישה, וממחיר השירות הגבוה שלהם.

ב. משום מה, הטאבלטים של הדרן (8 אינצ') איטיים יחסית למה שציפיתי. אינני יודע אם זה קשור רק למודל או גם למערכת שלהם.

ג. המציאות ולפיה אחרי שלוש שנים צריך לרכוש חבילת שירות לעוד שלוש שנים - מקוממת. כשהתחברתי לא הייתי מודע לעובדה זו. מספיק בלעתי את הכפיה לרכישת מערכת סינון לשלוש השנים הראשונות - דבר שבנתיב אינו קיים.

לגבי שי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה