התייעצות אני מחפש דירה בבני ברק עשיתי מנוי לישא ברכה עובר על תיווכים ולא מוצא אולי תוכלו לעזור לי

aabb

משתמש צעיר
מצטרפת להמלצה לעבור על יד2
רוב הדירות שמפורסמות בעיתונים הם דירות מיד2 שמאכערים שקוראים לעצמם מתווכים לקחו והכניסו בעיתון בפירסום חינם עם הטלפון שלהם

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
עברתם על תיווכים או שפניתם למתווכים?
כי יש דירות שאפילו לא עולות לפרסום אלא מגיעות אל המתווך והוא ישר מעביר אותם למתעניין הספציפי.
אם החלטתם לפנות לתיווך, כדאי לברר קודם על אמינות המתווך.
בהצלחה.
כמעט כל מי שאני מכיר הצטער שפנה לתיווך.
כיום אין צורך משמעותי במתווך-דירות, וודאי שזה לא שווה עשרות אלפי ש"ח.
כתבו מודעות באיזור המבוקש פרסמו בעיתונים ובידיעונים וכתבו 'ללא תיווך'.
פנו גם לישא ברכה ואולי עוד מישהו כזה.
קצת עבודה וקצת פרסום ותחסכו עשרות אלפי ש"ח.
אחר כך מצטערים מאוד ומתחרטים על שפנו לתיווך אבל אין מה לעשות.
הם מיד מחתימים אותך על כל הדירות וזהו.

נפטון

משתמש פעיל
כשמכרתי את הדירה שלי בבני ברק פרסמתי ביד 2, קבלתי טלפונים ממתווכים שונים שבקשו לפרסם במקביל ביתד ומקומות נוספים לא התנגדתי מה איכפת לי, סירבתי לחתום על בלעדיות ובטח שלא לשלם. הדירה שלי הופיעה ביתד באותו עיתון כמה פעמים מטעם כמה מתווכים! אותו דירה!
מי שקנה את זה ממני הגיע דרך אחד המתווכים..... אני מפרגן למתווך מכל הלב על הקופה הקלה שהוא עשה אבל רחמי על הקונה ששילם לשווא כמה עשרות אלפי שקלים לחינם.
הרבה דירות שמפורסמים בתיווך ניתן לאתר אותם בקלות ביד 2 או בעיתון ללא תיווך. (גם את הדירה שקניתי אחר כך דרך יד 2 ראיתי כמה מתווכים מפרסמים...).

כשקניתי את הדירה שלי בבני ברק זה אכן לא היה קל, אבל כמה דברים:
1. ישא ברכה עזר לנו המון בעיקר המודעות החדשות שקיבלנו למייל, אל תמשכו זמן ברגע שנכנס מודעה חדשה שנראה רלוונטי תקבעו מייד זמן לבוא לראות.

2. כשאתם רואים מודעה אבל לא בטוחים או מסופקים, אל תתעצלו ואל תתמהמהו, לכו לראות! לפעמים כמו שמורידים אחרי שרואים דירה אפשר שיהיה גם הפוך.

3. אל תחפשו את הדירה המושלמת מכל בחינה אפשרית כי אין אותה! אל תמהרו להוריד על דברים שוליים אך מצד שני אם יש משהו מהותי שמפריע ואתם לא בטוחים עם עצמכם שתוכלו לחיות עם זה (כמו דירה בקומה חמישית ללא מעלית) אז פשוט אל.

4. תמיד אבל תמיד תשנו לילה לפני שאתם עונים תשובה, לפעמים אפשר להתלהב ממשו מסויים בדירה ורק אחרי שיושנים לילה אפשר לראות בצורה רציונלית גם את מגרעותיה, וגם להיפך כמובן - לפעמים אחרי לילה זה לא נורא כמו שהיה נראה.

עטלף

משתמש פעיל
כמעט כל מי שאני מכיר הצטער שפנה לתיווך.
כיום אין צורך משמעותי במתווך-דירות, וודאי שזה לא שווה עשרות אלפי ש"ח.
כתבו מודעות באיזור המבוקש פרסמו בעיתונים ובידיעונים וכתבו 'ללא תיווך'.
פנו גם לישא ברכה ואולי עוד מישהו כזה.
קצת עבודה וקצת פרסום ותחסכו עשרות אלפי ש"ח.
אחר כך מצטערים מאוד ומתחרטים על שפנו לתיווך אבל אין מה לעשות.
הם מיד מחתימים אותך על כל הדירות וזהו.
כשמכרתי את הדירה שלי בבני ברק פרסמתי ביד 2, קבלתי טלפונים ממתווכים שונים שבקשו לפרסם במקביל ביתד ומקומות נוספים לא התנגדתי מה איכפת לי, סירבתי לחתום על בלעדיות ובטח שלא לשלם. הדירה שלי הופיעה ביתד באותו עיתון כמה פעמים מטעם כמה מתווכים! אותו דירה!
מי שקנה את זה ממני הגיע דרך אחד המתווכים..... אני מפרגן למתווך מכל הלב על הקופה הקלה שהוא עשה אבל רחמי על הקונה ששילם לשווא כמה עשרות אלפי שקלים לחינם.
הרבה דירות שמפורסמים בתיווך ניתן לאתר אותם בקלות ביד 2 או בעיתון ללא תיווך. (גם את הדירה שקניתי אחר כך דרך יד 2 ראיתי כמה מתווכים מפרסמים...).

כשקניתי את הדירה שלי בבני ברק זה אכן לא היה קל, אבל כמה דברים:
1. ישא ברכה עזר לנו המון בעיקר המודעות החדשות שקיבלנו למייל, אל תמשכו זמן ברגע שנכנס מודעה חדשה שנראה רלוונטי תקבעו מייד זמן לבוא לראות.

2. כשאתם רואים מודעה אבל לא בטוחים או מסופקים, אל תתעצלו ואל תתמהמהו, לכו לראות! לפעמים כמו שמורידים אחרי שרואים דירה אפשר שיהיה גם הפוך.

3. אל תחפשו את הדירה המושלמת מכל בחינה אפשרית כי אין אותה! אל תמהרו להוריד על דברים שוליים אך מצד שני אם יש משהו מהותי שמפריע ואתם לא בטוחים עם עצמכם שתוכלו לחיות עם זה (כמו דירה בקומה חמישית ללא מעלית) אז פשוט אל.

4. תמיד אבל תמיד תשנו לילה לפני שאתם עונים תשובה, לפעמים אפשר להתלהב ממשו מסויים בדירה ורק אחרי שיושנים לילה אפשר לראות בצורה רציונלית גם את מגרעותיה, וגם להיפך כמובן - לפעמים אחרי לילה זה לא נורא כמו שהיה נראה.
כל מה שנכתב כאן נכון לאנשים שנמצאים בתחילת התהליך שך חיפוש דירה, המקרה המתואר הוא של בן אדם שלא מוצא את מה שהוא מחפש במקרה כזה מומלץ לפנות לתיווך אמין.
ונכון שהמתווכים לוקחים גם דירות מיד 2 אבל אותם הוא כנראה מכיר וזה לא מה שהוא מחפש, ובהחלט יש למתווכים גם דירות של אנשים שאין הם כוח להתעסק עם המכירה והם נותנים להם אותם בלי לפרסם בעוד מקומות.

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
החיסרון בבני ברק הוא שרוב מוכרי הדירות לא מפרסמים ביד 2
ולכן אני בתור מחפש דירה לא יכול להסתפק בהיצע הדל של יד 2

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
כל מה שנכתב כאן נכון לאנשים שנמצאים בתחילת התהליך שך חיפוש דירה, המקרה המתואר הוא של בן אדם שלא מוצא את מה שהוא מחפש במקרה כזה מומלץ לפנות לתיווך אמין.
ונכון שהמתווכים לוקחים גם דירות מיד 2 אבל אותם הוא כנראה מכיר וזה לא מה שהוא מחפש, ובהחלט יש למתווכים גם דירות של אנשים שאין הם כוח להתעסק עם המכירה והם נותנים להם אותם בלי לפרסם בעוד מקומות.
לכן כדאי לקונה לפרסם הודעות באיזור המבוקש.
כך סביר שהמוכר או מישהו מטעמו יתקשר אליו.
גם לפרסם דרושים ביתד נאמן וכדומה כי לפעמים המוכר לא גר באיזור הדירה שלו.

על הקונה לזכור שעל העזרה שהמתווך מגיש לו הוא אמור לשלם עשרות אלפי ש"ח.
אם הקונה יודע שהוא יכל להגיע למידע זה לבד, הוא יהיה מאוד מתוסכל.

לפעמים הקונה 'מתעצל' לחפש לבד ופונה למתווך ואחר כך הוא רואה שהוא יכל להשיג את המידע לבדו.

לחשוב טוב לפני שפונים לתיווך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה