דרוש מידע אנטנה חדשה בשכונת רמות

השמחה שבשמחה

משתמש מקצוען
יש למשהו מידע בנושא?
מה שבטוח זה שאין שיפור בקליטה בשכונה

שירושבח

משתמש פעיל
אני חסומה
מה כתוב?
זה המון קרינה וזה מעצבן ממש!!!

דיני

משתמש מקצוען
אני חסומה
מה כתוב?
הרבה הרבה יותר גרוע שהטלפון שלך שצמוד לאוזן מתאמץ כדי לקבל אותות מרחוק, מאשר אטנטנה שממוקמת גבוה בשמים, ובגובה של אנשים הקרינה שהיא מייצרת כבר לא מסוכנת בכלל

השמחה שבשמחה

משתמש מקצוען
אני חסומה
מה כתוב?
Collage-Maker-24-Jan-2023-10.35-AM-1024x683.jpg

באדיבות המצלם​

לאחר שהעירייה התקינה סמוך לבתים: אלמונים הציתו את האנטנה; נפתחה חקירה • צפו​

אלמונים הציתו אמש את האנטנה בשכונה רמות ד בירושלים, זאת בעקבות כך שהעירייה הקימה את האנטנה סמוך לבתים בניגוד לרצונם • מידי ערב מתקיימות שם הפגנות והצתות • הנושא יוכרע בביה"מ בעוד חצי שנה

לאחר שעיריית ירושלים הקימה אנטנה סמוך לבתים בשכונת רמות ד' בניגוד לרצון התושבים, אמש (שני) הגיעו בשעות הערב אלמונים למקום והציתו את האנטנה. בתיעוד שהגיע לידי 'חדשות JDN' ניתן לראות עשן רב מיתמר מהאנטנה כאשר האנשים צוהלים ופוצחים בשירה. משטרת ישראל פתחה בחקירת המקרה.

כזכור, תושבי רמות ד' בירושלים נדהמו לגלות לפני מספר שבועות כי מתחת לביתם מתבצעות עבודות על ידי עיריית ירושלים להתקנת מתקן סלולארי (אנטנה), כאשר העבודות מתבצעות ללא היתר כלל תוך סכנה ממשית לבריאות הציבור. לפני כשבועיים העבודות הסתיימו והאנטנה הוקמה למרות התנגדותם הנחרצת של התושבים.

שכונת רמות ד' מצויה ללא קליטה מזה שנים רבות כאשר הפתרון הנדרש הוא הקמת אנטנה, ואכן בעקבות פניית תושבי האזור, לפני כשנה נפתח תיק במחלקת רישוי על ידי חברות פלאפון וסלקום בבקשה להקמת מתקן סלולארי באזור ואף ניתן לכך היתר. עם זאת, בכתובת שצויינה בהיתר, נכתב כי הבקשה מבוקשת על רחוב מירסקי 1, אזור אשר אינו מאוכלס במבני מגורים, כאשר הקמת האנטנה בפועל כעת הינו במירסקי 17, שטח עירוני במרחק של 17 מ"ר מבנייני מגורים מאוכלסים וצפופים, וכן במרחק של 30 מ"ר ממוסדות לימוד ובתי ספר דבר המסכן מאוד את בריאות הציבור.

ל'חדשות JDN' נודע כי במהלך השבועות האחרונים, מאז הקמת האנטנה, מידי ערב מתקיימות באזור הפגנות והצתות מכוונות, כאשר אמש כאמור, ההצתה גרמה לשריפת המתקן כולו. תושבי השכונה עתרו לבית המשפט, והנושא יוכרע רק בעוד כחצי שנה.

מעיריית ירושלים נמסר אז בתגובה: "עקב פניות רבות מצד תושבי רמות, הוחלט לפנות למשרד התקשורת ולברר כיצד ניתן לסייע בקידום אנטנה בשכונה. לאחר עבודה רבה וסיורים יחד עם אנשי מקצוע הכוללים את המשרד להגנת הסביבה וכן שיתוף המינהל אשר נתן אישורו לאנטנה, נבחר מיקום זה ברחוב מרסקי 17. בניגוד לנטען, האישורים ניתנו על רחוב מירסקי 17".

עוד נמסר, "כל אנטנה נדרשת לאישור המשרד להגנת הסביבה על מנת לקבל היתר, דבר אשר נבדק גם באנטנה זו ואף הוסבר לתושבים במפגש יעודי עם המשרד להגנת הסביבה. ההיתר נבחן משפטית ונמצא תקין, על כן אין באפשרות עיריית ירושלים לעצור את הבנייה. בהצבת אנטנה זו צפויים תושבי רמות לחוש הקלה משמעותית בכל הנוגע לקליטה בבתיהם".
WhatsApp-Image-2023-01-24-at-08.53.58-768x1024.jpeg
WhatsApp-Image-2023-01-24-at-08.53.56-768x1024.jpeg
WhatsApp-Image-2023-01-24-at-08.53.57-1-768x1024.jpeg

אני וביתי

משתמש מקצוען
אני חסומה
מה כתוב?
יש הבדל עצום
בהחלט הבדל עצום מהמחשב יש הרבה יותר קרינה ביחס לאנטנה.
חבל שנוטים אחרי התלהטות של אנשים שלא מבינים. הדבר מגובה מהמון בדיקות קרינה שהתבצעו בהרבה מקומות בקרבת אנטנות הקרינה מהאנטנות היא קטנה מכל המכשירים שיש היום בבתים.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
בהחלט הבדל עצום מהמחשב יש הרבה יותר קרינה ביחס לאנטנה.
חבל שנוטים אחרי התלהטות של אנשים שלא מבינים. הדבר מגובה מהמון בדיקות קרינה שהתבצעו בהרבה מקומות בקרבת אנטנות הקרינה מהאנטנות היא קטנה מכל המכשירים שיש היום בבתים.
בגדול, ושוב אני כותב - ''בגדול''
אין הבדל בין פחדני האנטנות ובין סרבני החיסונים
בשניהם יש תקן ויש מחקרים, וגם יש אזהרות והסתייגויות
מי שבוחר לחשוב שהתקן ממומן והמחקרים ממומנים ע''י בעלי אינטרסים ומשרד הבריאות מוטה בעניין, ורק הם יודעים את הסודות (וגם איזה רופא חלוץ צמא ללייקים ביוטיוב) ויש להם הוכחות שברחוב שקיבלו חיסונים אה סליחה שמו אנטנה אז היו יותר חולים והן מכירים באופן אישי סיפורים מסמרי שיער - בבקשה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה