דרוש מידע אנחנו בלי מקרר כבר 3 חודשים, והחברה מתנערת מאחריות

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מעדכנת שהתקשרתי והקראתי לפקידה את התקנות, והיא פשוט נפנפה אותי וטענה שאם החלקים מיובאים מותר עד 120 יום. נחכה לתגובה מאמון הציבור.
תודה לכולם!

עשירה

משתמש מקצוען
בלת"ק
התקלקלה לנו הדלת של המקרר, טכנאי קבע שאין א"א לתקן, וצריך דלת חדשה.
לא היה במלאי של החברה ולכן הוזמנה דלת מחו"ל. עברו 3 חודשים והדלת עוד לא הגיעה.
בשבתות אנחנו צריכים לשים את האוכל אצל השכנים כי אסור לפתוח את המקרר בגלל שההתקן שבת לא עובד.
ס-י-ו-ט. האם זה חוקי שעובר כ"כ הרבה זמן ואין מענה מצד החברה?
ניסיתי כבר מזמן להתלונן במועצה לצרחנות במייל ובטלפון ואין מענה..... מה עושים?
כמה שנים המקרר שלכם?
אם עדיין לא עברו 7 שנים, שימו לב לחוק הגנת הצרכן האומר שנותן השירות/היבואן חייב לספק לכם חלק חילופי ואם אין במלאי אז מחובתו לספק לכם מצור חדש.

תקראו כאן:

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
איך הבנת את זה? מקווה שזה נקרא משבית
לכאורה משבית זה מקרר שלא עושה את הפעולה הבסיסית שלו- לקרר
כמו שמזגן שמטפטף זה אמנם מעצבן מאוד אבל לא מונע ממנו לקרר
אין לי מושג מה בדיוק הבעיה בדלת של המקרר שלך
אבל מהיכרות מבפנים עם שירות לקוחות של מוצרי חשמל, גם מקררים (היכרות קצרה וכואבת. לקבל יום שלם שיחות מאנשים שעומדים על סף יציאה מהדעת, ובצדק)
יש הבדל ענק בין טיפול במוצר בסיסי כמו מקרר או מכונת כביסה לבין מסכים, מייבשים, מדיחי כלים וכדו'
לגבי החלפים- לכאורה זה לא פינטוז ההגעה מחו"ל
בכל מוצר חשמלי יש מאות רכיבים ולא כולם זמינים כל הזמן בארץ
אבל פיצוי על ההמתנה- יש מצב שתוכלי לקבל. (תבקשי מנהל וכו')
בהצלחה!!

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
בלת"ק

כמה שנים המקרר שלכם?
אם עדיין לא עברו 7 שנים, שימו לב לחוק הגנת הצרכן האומר שנותן השירות/היבואן חייב לספק לכם חלק חילופי ואם אין במלאי אז מחובתו לספק לכם מצור חדש.

תקראו כאן:
עברו רק 4 שנים. הם לא מתנערים מאחריות לספק, אלא רק דוחים את הטיפול כל הזמן...

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
לכאורה משבית זה מקרר שלא עושה את הפעולה הבסיסית שלו- לקרר
כמו שמזגן שמטפטף זה אמנם מעצבן מאוד אבל לא מונע ממנו לקרר
אין לי מושג מה בדיוק הבעיה בדלת של המקרר שלך
אבל מהיכרות מבפנים עם שירות לקוחות של מוצרי חשמל, גם מקררים (היכרות קצרה וכואבת. לקבל יום שלם שיחות מאנשים שעומדים על סף יציאה מהדעת, ובצדק)
יש הבדל ענק בין טיפול במוצר בסיסי כמו מקרר או מכונת כביסה לבין מסכים, מייבשים, מדיחי כלים וכדו'
לגבי החלפים- לכאורה זה לא פינטוז ההגעה מחו"ל
בכל מוצר חשמלי יש מאות רכיבים ולא כולם זמינים כל הזמן בארץ
אבל פיצוי על ההמתנה- יש מצב שתוכלי לקבל. (תבקשי מנהל וכו')
בהצלחה!!
למה לא? קניתי מקרר עם התקן שבת, זה אומר שבשבתות המקרר יוצא מכלל שימוש לחלוטין אם אין אפשרות לפתוח אותו. נראה לי לא הגיוני לחכות 120 יום- לפחות 16 שבתות בלי מקרר. אני מאמינה שהם מזמינים מחו"ל, אבל זה לא בעיה שלהם שאין במלאי? בשביל לדרוש מהמנהל פיתויי צריך אסטרטיביות בכמות גבוהה. לצערי אין לנו את זה.

עשירה

משתמש מקצוען
עברו רק 4 שנים. הם לא מתנערים מאחריות לספק, אלא רק דוחים את הטיפול כל הזמן...
ולא כתוב בחוק תוך כמה זמן אמורים לספק חלקי חילוף... בעיה.

במקרה שלי, שהיבואן סיפק לנו מדפים לא נכונים ולמרות פניות חוזרות לא הצלחנו לקבל את המדף הנכון, לאחר שכתבתי להם שלפי החוק זה או חלקי חילוף נכונים ואם אין במלאי אז מקרר חדש, פתאום חזרו אלי מהשירות ותוך יומיים המדפים (הנכונים) היו אצלי בבית. (וזה היה לאחר סחבת של שנתיים)

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
למה לא? קניתי מקרר עם התקן שבת, זה אומר שבשבתות המקרר יוצא מכלל שימוש לחלוטין אם אין אפשרות לפתוח אותו. נראה לי לא הגיוני לחכות 120 יום- לפחות 16 שבתות בלי מקרר. אני מאמינה שהם מזמינים מחו"ל, אבל זה לא בעיה שלהם שאין במלאי? בשביל לדרוש מהמנהל פיתויי צריך אסטרטיביות בכמות גבוהה. לצערי אין לנו את זה.
אנחנו לא מדינת הלכה, לצערנו.
אבל העצה שנתנו לך עם השעון שבת נראית פתרון זמני טוב,
זה מה שעשינו כשהיה לנו מקרר ללא התקן שבת

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה