אנא עצתכם לגבי הנפקת פוסטרים

ayala

משתמש מקצוען
מעוניינת לקבל ייעוץ.
אני מעוניינת לעצב ולהדפיס פוסטרים של רבנים, או דברים אחרים, אולי פוסטרים כמו פוסטרים לסוכות(איזה עוד פוסטרים אפשר לעשות? לפורים הרי אין פוסטרים)
אני צריכה את עזרתכם:
א) איך מעצבים דבר כזה? איך מעצבים תמונות של רבנים? יש למישהו דוגמאות של פוסטרים?
ב) איך מנפיקים דבר כזה? פשוט מדפיסים בבית דפוס ובאים לחנויות ומציעים להם לקנות? כמה רווח לקחת על זה? האם כך עושים את זה?
ג)על איזה חומר להדפיס? דף כרומו רגיל שממסגרים במסגרת עם זכוכית? או אולי על קאפה? או בד קנווס? מה הולך היום?
ד)מאיפה משיגים תמונות של רבנים?

ובכלל- מהי הדרך הכי טובה לעשות את זה?
אם מישהו יכול לעזור לי באופן אישי, או לתת לי מחירים טובים להדפסה, וכד' אשמח אם יוכל לשלוח לי הודעה באישי.

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בשביל מחירים טובים (טובים מאוד, אפילו) להדפסה, תפני לאביגדור באישי.

בהצלחה.

ayala

משתמש מקצוען
תודה, אבל אני קודם צריכה לדעת איך בכלל חושבים על משהו כזה.
זה נראה לי בומבסטי ואני לא יודעת מאיזה כיוון מתחילים עם זה ..
עיצות? (עוד מעט הדלקת נרות, בטח אתם עסוקים..)

Graphic

משתמש צעיר
לאילה,

רעיון טוב מאד. רק כדאי שתהיי מוכנה להתאזר בסבלנות ובינתיים להשקיע זמן מאמצים ומשאבים. וסוף ה... (מה?) לבוא.

בינתיים, תנסע לגבש לעצמך קו ברור.
נאמר שאת מעוניינת להתמקד בתמונות של רבנים.
א. מיהו קהל היעד?
ב. במה יש לפוסטרים שלך עדיפות על-פני תמונות הרבנים הנמכרות בחנויות ה"פוטו" או הפוסטרים הקיימים הנמכרים בחנויות התמונות וכלי נוי בכל הריכוזים החרדיים?
ג. אם יש לך קו ייחודי מסוים, שאינו קיים אצל אחרים, בררי עלויות: כמה תשלמי על השימוש בתמונות? מה עלות ההדפסה? (ברור שהדפסה איכותית על קנווס תיתן תוצאה מרשימה, השאלה היא כמה תעלה) עלות ההפצה, ואז - כשתגיעי לאומדן עלויות משוער, תבררי האם השוק יהיה מוכן לשלם סכום שיישאר ריווחי.
זה אמנם תהליך ארוך ומורכב, אך מכיון שהשוק רווי במוצרים מסוג זה - חבל שתשקיעי אנרגיה רבה בעיצוב ובהפקה, ולבסוף תישארי "תקועה" עם הפוסטרים....

מאידך, אם תהגי רעיון חדש לחלוטין, ייתכן שתוכלי להפיץ אותו ברווח משתלם, בשל העדר תחרות (עד שיעתיקו אותו...)

בכל מקרה, כשיהיה לך רעיון מגובש, תוכלי להעלות לפורום ולהיעזר בעיצה ובתושיה, ולבנות על-פיו סדרה שלימה.

הנ"ל נכון לא רק לגבי תמונות רבנים, אלא בכל נושא, למשל - פוסטרים לגני ילדים, לחדרי ילדים, לבתי-ספר, למטרות לימודיות ועוד.

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
את יכולה לחשוב על רעיון יחודי לנושא מסויים עבור חיידרים, או גנים וכד'
סדרת ל"ט מלאכות. מידות. וכו'
בהצלחה

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
פוס
תודה.

קשה לי להאמין שאעזור לדבר שאין לו סיכויי הצלחה כמעט.

ח"ו לא רוצה לצנן התלהבות, כי בעצם תמיד טוב ללמוד בבית ספר לבד, אבל תלוי מה מחיר הלימוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה