אל תצחקו עלי... איך מחלצים מע"מ?

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
טוב, אז ביקשתי מראש לא לצחוק עלי, ובסוף הוצאתם אותי כאן אידיוטית לחלוטין :(:eek:
אז אסביר שוב, למי שהתבלבל עם סלט הנכון ולא נכון:
הטעות שלי היתה, כמו שכבר כתבו כאן כמה פעמים, שהתייחסתי לסכום כאל 100% ולא כ-117%.
מודה, שגיאה טיפשית שמתאימה יותר לתלמידת תיכון לפני שהתחילו בעיות אחוזים בשיעור מתמטיקה... אבל זה רק כי אני כמעט ולא נתקלת בחישובים האלו.

אז החכמתי מהיום, תודה לכל מי שעזר לי (גם בפרטי...).

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נפמן;1902979:
השאלה היא האם 16000 הוא מחיר לפני מע"מ (ואז התשובה היא *0.17) או שה16000 כולל כבר בתוכו את המע"מ ואז החישוב הוא כמו שהוסבר.
ההבדל בתשובות הוא פשוט באי הבנת השאלה

השאלה היתה איך מחלצים מע"מ, ולשאלה כזו יש רק תשובה אחת.
רותי12, אפשר סדנה מוזלת לנשות פרוג? המוחות החלידו.

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אחד האשכולות ההזויים :eek::eek::D

יחשבאף

משתמש מקצוען
נכתב ע"י צילומנציה;1903374:
השאלה היתה איך מחלצים מע"מ, ולשאלה כזו יש רק תשובה אחת.
רותי12, אפשר סדנה מוזלת לנשות פרוג? המוחות החלידו.

זה בסדר, אני מנהלת חשבונות ועובדת עם אנשים אקדמאים ומשכילים והם באים אלי גם עם שאלות פשוטות כאלה הרבה פעמים.
ומדובר על אנשים שלמדו ליבה...
;);)

שושי ו.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
מהההה?!
בפרוג אין קורס חשבון ומטקטיקה....

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
מי שמחשב לי חישובי מע"מ הוא בד"כ בעלי שלא למד ליבה ולא חשבון.
ואני שלמדתי מתמתיקה ועוד כמה קללות, לא יודעת איך פותרים את זה.
מי שלא הקשיב לא יודע! (בקול של מורה לחשבון)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה