דרוש מידע אלטע בת אלטע חיה הילדה בת השנתיים שרצו לנתק אותה מהמכשירים...- בד"ה

מצב
הנושא נעול.

zipihi

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
מאיפה המידע?
האם כבר הארון נחת בארץ?
למה מתעכב?

כהן לוי

משתמש פעיל
הייי
לא הזגמתם!
לא כל הרופאים הרם רוצחים
ורבים מהם עושים את מלאכתם נאמנה
ברור לי שיש בינהם כאלו שרק המשרה המוכבדת והמשכורת השמנה שלצידה מענינת אותם
אבל אתם לא יכולים להכפיש אתכל העוסקים בתחום
רק בגלל שיש בינהם כמה קיצונים!
אולי לזה התכוונו חז''ל במאמרם "טוב שברופאים לגיהנום'' :(

פוקוש

משתמש מקצוען
האם מישהו שנמצא שם יוכול לדווח כאן ברגע שזה יתחיל?

אגב, פשוט הזוי איך כל התקשורת החרדית מתעלמת מכל הטרגדיה המזויעה הזאת גם כעת בכבוד האחרון שניתן לחלוק לה ולהוריה הדאובים
פשוט אכזבה

?!?!@

משתמש חדש
אגב, פשוט הזוי איך כל התקשורת החרדית מתעלמת מכל הטרגדיה המזויעה הזאת גם כעת בכבוד האחרון שניתן לחלוק לה ולהוריה הדאובים
פשוט אכזבה
איפה ראית שהיא מתעלמת?
יש כתבות בכל האתרים

zipihi

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
אני כבר לא בנאדם,
כל הזמן בוכה ושבורה ולא מצליחה לתפקד
זה שבר אותי לגמרי
לא יודעת מה לחשוב וכל מה שאומר לא יגדיר את ההרגשה והכאב העצום.
לא יודעת איך ההורים עומדים בזה - ושגם לא אדע ולא נדע
שה' ייתן להם כח ונחמה
והלוואי כבר יבוא גואל צדק ונזכה לראות איך הכל היה לטובה

פוקוש

משתמש מקצוען
אני כבר לא בנאדם,
כל הזמן בוכה ושבורה ולא מצליחה לתפקד
זה שבר אותי לגמרי
לא יודעת מה לחשוב וכל מה שאומר לא יגדיר את ההרגשה והכאב העצום.
לא יודעת איך ההורים עומדים בזה - ושגם לא אדע ולא נדע
שה' ייתן להם כח ונחמה
והלוואי כבר יבוא גואל צדק ונזכה לראות איך הכל היה לטובה
קל נקמות ה'
אין לי ספק שבורא עולם ישלם מחיר אישי כבד ומדוייק בפינצטה לכל אחד ואחד מאלו שעתרו בעד רצח התינוקת היהודיה הי"ד

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה