בשרי אכלתם פעם בשר בצ'ונט\חמין שלא התייבש?

תילתן

משתמש סופר מקצוען
ואני הקטן חושב מהגיון שאם כתוב על האריזה 8 זה 8
במפעל בשר ובטח במפעל בחו''ל אורזים טונות של נתחי בשר
טעות מהסוג הנתח לא יעלה על הדעת

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
במפעל בשר ובטח במפעל בחו''ל אורזים טונות של נתחי בשר
טעות מהסוג הנתח לא יעלה על הדעת
אני כן חושב שזה 8 אבל אני לא חושב שזה ה8 שנמכר בחנויות אלא חלק משובח ב8 ולכן תיתכן טעות בזה

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נראה לי 8 בחיתוך רוחבי מחלק יחסית רחב, כמו אוסובוקו בלי עצם

סווצ'אר.

משתמש מקצוען
מצאתי!!

ברוך השם מצאתי את הבשר שאהבה נפשי.
הוא התחבא בתוך אריזה של בסדר מס 8 אבל הוא בוודאות לא השריר הרגיל. הוא גם לא ה8 בננה, כי קניתי כמה פעמים וזה לא היה זה.
זה הגיע בגוש של קילו וחצי שכולו היה עם השיוש המטורף הזה שנותן לבשר רכות מדהימה, ברמה שאפשר לרסק עם כפית.
אודה למי שיזהה איזה חלק מדוייק זה.
@יואל ארלנגר - קקטוס
@תילתן
גם אנחנו השבת נשאר לנו מס' 8 חשבנו שזה שריר אז שמנו אותו בצולנט...(מאחר שזה בין כה לא כ"כ מוצלח אולי שם כן)
אבל למרבה ההפתעה זה היה החלק המוצלח בלי שריר ושומן ג'לי כזה...וזה לא 8 בננה

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם אנחנו השבת נשאר לנו מס' 8 חשבנו שזה שריר אז שמנו אותו בצולנט...(מאחר שזה בין כה לא כ"כ מוצלח אולי שם כן)
אבל למרבה ההפתעה זה היה החלק המוצלח בלי שריר ושומן ג'לי כזה...וזה לא 8 בננה
8 = שריר

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני כן חושב שזה 8 אבל אני לא חושב שזה ה8 שנמכר בחנויות אלא חלק משובח ב8 ולכן תיתכן טעות בזה

כאילו ויש פרה עם 8 משובח ויש פרה עם 8 רגיל?
לא חושב
8 הוא שריר (הזרוע כמדומה), והשריר הוא חלק די גדול ויש בו חלק משובח יותר ומשובח פחות.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בלת"ק
מהניסיון שלי, להכניס נתח קפוא לסיר על הפלטה עם כניסת השבת מוביל לבשר לא יבש בכלל
בהצלחה!

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
בלת"ק
מהניסיון שלי, להכניס נתח קפוא לסיר על הפלטה עם כניסת השבת מוביל לבשר לא יבש בכלל
בהצלחה!
הגיוני
כי בעצם הוא מוריד את הטמפרטורה של כל הסיר והבישול מתחיל אחרי שעתיים שלוש וגם אז על חום נמוך של פלטה ולא של אש.
רק שימו לב שאסור להזיז את הסיר או לפתוח לפחות עד הבוקר.

החיים טובים

סטודנטית לעיצוב פנים בסטייל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כדאי לשים בתחתית הסיר עצמות בקר כדי שהבשר לא ישרף ועליו הבשר.

saralulu

משתמש מקצוען
בשר מס' 8 יוצא לי עסיסי מאוד בצ'ולנט, גם בשבת בבוקר זה רך וטעים.
אני מטגנת אותו- סוגרת כמה דקות מכל הכיוונים אחרי שאני מטנת את הבצל ואז את שאר הרכיבים.
יוצא עסיסי וגם הצ'ולנט מקבל את הטעם.
אפשר את המתכון?

saralulu

משתמש מקצוען
כן, קרה לי כבר כמה פעמים ב"ה שהבשר יצא רך נימוח ועסיסי!
לגבי לטעום - מוטי'ס ברח' שמשון הגיבור בבני ברק, אבל רק לפני איזה שנתיים כשהכשרות שם היתה מהודרת....

שוין

משתמש רשום
האם אפשר לשלב הודו ובשר אסאדו ביחד בצולנט? האם זה מתקבל טוב יחד? אשמח אם מישהו יוכל לענות לי?

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
האם אפשר לשלב הודו ובשר אסאדו ביחד בצולנט? האם זה מתקבל טוב יחד? אשמח אם מישהו יוכל לענות לי?
לכאורה מצויין
אין שום סיבה שלא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה