עזרה איפה קונים בגדים לתינוקת Now born?

איילת מטילת

משתמש מקצוען
שהחניות סגורות, אני רוצה שהיה לה איך לצאת מהביה"ח ולכן לא יכולה להסתמך על נקסט...
הבו רעיונות. חניות פתוחות .. או להזמין ושיגיע מהר! בירושלים.
תודה!

נערך לאחרונה ב:

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אם את במעייני אז יש את המכירה "לתינוק" - דקה מהבי"ח
את יכולה למצוא דברים מהממים בקיוטי פאי - איכותי ויקר
יותר זול יש בלבינגו - פתוח עכשיו, גם קיווי

איילת מטילת

משתמש מקצוען
נולד עכשיו
או
נולד חדש
??
הרבה מזל טוב
רוב החנויות פתוחות.
באיזה עיר??
ירושלים
אם את במעייני אז יש את המכירה "לתינוק" - דקה מהבי"ח
את יכולה למצוא דברים מהממים בקיוטי פאי - איכותי ויקר
יותר זול יש בלבינגו - פתוח עכשיו, גם קיווי
קיווי, איפה?

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תזמיני מקרטרס
יש שם בד"כ מבצעים ממש משתלמים
סחורה איכותית וגזרות מדויקות
אם היא לא יכולה להזמין מנקסט כי היא צריכה עכשיו אז בטח לא טוב לה להזמין עכשיו מקרטרס...
אבל באמת שאין על הסחורה של קרטרס,
גם יפה, גם איכותי
יש לי מישהי בבני ברק שמוכרת את הסחורה של קרטרס במחירים טובים (לא יודעת כמה זה יוצא אם מזמינים ישירות מהם אבל יחסית מחירים סבירים) ובגדים מהממים. יש לה כל מיני סטים של 2 או 3 חלקים, יש גם אוברולים עם כובעים תואמים וכו'
אם תהיי מעוניינת אתן לך פרטים באישי.

איילת מטילת

משתמש מקצוען
אם היא לא יכולה להזמין מנקסט כי היא צריכה עכשיו אז בטח לא טוב לה להזמין עכשיו מקרטרס...
גם יפה, גם איכותי
יש לי מישהי בבני ברק שמוכרת את הסחורה של קרטרס במחירים טובים (לא יודעת כמה זה יוצא אם מזמינים ישירות מהם אבל יחסית מחירים סבירים) ובגדים מהממים. יש לה כל מיני סטים של 2 או 3 חלקים, יש גם אוברולים עם כובעים תואמים וכו'
תודה!
כרגע מחפשת בירושלים..

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
גם יפה, גם איכותי
אני אשמח תודה רבה

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
בגולף יש דברים לגיל הזה, ומגיע תוך יומיים בדרך כלל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה