התייעצות איפה עדיף ללמוד נהיגה במעלה אדומים או במודיעין

אוהבת גרפיקה

משתמש פעיל
לאחת שגרה בירושלים ולא רוצה להסתבך עם לימודים בי-ם.
המלצות לכאן ולכאן(נגישות הקושי של הטסט מחירים ועוד...) ואם יש המלצות למורים/מורות אשמח מאד!!

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
אני למדתי במודיעין, מאוד קל, אף אחד לא חותך אותך בכביש הכל מתומרר בצורה ברורה כבישים מסודרים...
המלצות למורה: יש לי המלצות למי לא להתקרב... אבל אני כמובן לא יכתוב פה...
בגדול להיזהר ממורה שמעסיק כמה מורים תחתיו, שלא תקבלו בכל שיעור מורה אחר, שזה נורא מקשה על הלימוד
בהצלחה

Tzzpora

משתמש פעיל
אני למדתי במודיעין והיה מעולה!
למדתי אצל אבי יצחקי ואני ממש ממליצה.

בתקופה האחרונה שמעתי על הרבה שלומדות במעלה אדומים ומרוצות.
אני חושבת שזה גם תלוי איפה בירושלים את גרה.

גונן

משתמש מקצוען
במודיעין נחשב ליותר טוב מהרבה ערים בארץ...

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען

שלמה ברנד

משתמש פעיל
היום הרבה לומדים בקריית גת יש שם מורים פצצה
ויש לי 2 חברים שגמרו תוך חודש וחצי התחילו אחרי ל'ג בעומר השנה
ויש להם כבר חודש רשיון

באים בטוב

משתמש רשום
במודיעין לומדים לנהוג.
מצד אחד אין פקקים, והשיעור הוא נטו למידה,
ומצד שני יש אתגרים תעבורתיים - כמו שדה ראיה גרוע, ריבוי מעגלים, צמצומי נתיבים וכו - מה שמוציא אותך לכביש נהגת תותחית.
חנה ברהום - אלופה. מומלצת מכל בחינה. 0528646164.

תגובתי

משתמש מקצוען
האם הטסטים זמינים במקומות אלו דהיינו כמה זמן צריך להמתין לטסט במעלה אדומים וכמה במודיעין ובקרית גת אשמח למידע בעניין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה