איפה משיגים תה שומר?

תרצה

משתמש מקצוען
המליצו לי להשתמש בתה שומר עבור התינוק. חיפשתי בשתי חנויות ולא היה, האם נפגשתם לאחרונה בתה שומר?
ומישהו יודע מה דינו של התה הזה בפסח?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
תה שומר אמור להיות ליד מזון התינוקות, לא ליד קופסאות התה. אני 0מכירה אותו במארז גלילי. המדובר בגרגרים שנמסים במים רותחים.
לגבי כשרות לפסח - אין לי מושג.

טלית

משתמש פעיל
D I G I T A L
בבית מרקחת יש תמצית שקוראים לה גרפווטר שמכילה את השומר הזה לתינוקות.

אם המליצו לך על זה בשביל כאבי בטן וגזים, מנסיוני הטרי, ניסיתי ה-כ-ל ולא עזר, עד שמישהי גילתה לי שרבות נושעו מכך שהפסיקו לאכול שמרים. (ואני מדברת אחרי שניסיתי את כל שאר המאכלים הנפוצים כמו כרוב וחלבי וכו') כאבי הבטן של התינוקת הפסיקו ממש מיד...

שינדי- זה אני.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
יש לי להעביר לך אם את רוצה,
אבל אם זה תינוק יונק ויש לו כאבי בטן, תצרי איתי קשר, יש לי רעיון הרבה יותר פשוט ויעיל...

שינדי- זה אני.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
נכתב ע"י טלית;1574252:
בבית מרקחת יש תמצית שקוראים לה גרפווטר שמכילה את השומר הזה לתינוקות.

אם המליצו לך על זה בשביל כאבי בטן וגזים, מנסיוני הטרי, ניסיתי ה-כ-ל ולא עזר, עד שמישהי גילתה לי שרבות נושעו מכך שהפסיקו לאכול שמרים. (ואני מדברת אחרי שניסיתי את כל שאר המאכלים הנפוצים כמו כרוב וחלבי וכו') כאבי הבטן של התינוקת הפסיקו ממש מיד...

אני לא הפסקתי לאכול כלום, קיבלתי מאחות בבית חולים פטנט מדהים, והוא עזר לי ולעוד רבות מחברותיי...

MV25

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
התה הנמס הזה לא מומלץ כי הוא מלא סוכר וגם עושה לתינוק בלבול עם הארוחות

אני קניתי זרעי שומר בחנות תבלינים ופיצוחים
ושתיתי בעצמי

לא ראיתי הבדל...

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י MV25;1574335:

ושתיתי בעצמי

לא ראיתי הבדל...

גנבת לי את המילים מהמקלדת...
אכן, התה הזה מכיל 95% סוכר!

ואם את דווקא ממשיכה לחפש, זה נקרא משקה שומר של חברת היפ.

חני

שינדי- זה אני.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
נכתב ע"י MV25;1574335:

ושתיתי בעצמי

לא ראיתי הבדל...

דומה לפטנט שקיבלתי, בו האמא שותה 3 כוסות תה שומר של ויסוצקי, ולא הילד..

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
זרעי שומר הכי טוב בבתי טבע
תרגישו טוב... (לא פשוט מנסיון)
אולי יעזור לך אצלי קקאו ואגוזי לוז הם המוקש
יכול להיות שמרים, ביצים אגוזים שונים בוטנים ועוד

שינדי- זה אני.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
תכניסו לרשימה גם: חצילים, עגבניות, מלפפון חמוץ, מוצרים לבנים...
בקיצור, הכל

תרצה

משתמש מקצוען
קודם כל, תודה לכולכן!

חיפשתי את התה של ויסוצקי - בשקיק, ולא גרגרי הכנה לתינוק. הרופא שהמליץ לי לתת לילד מהתה הדגיש לתת לו בלי סוכר.
ראיתם לאחרונה תה שומר מהסדרה של סוגי התה השונים? אני מצאתי כל מיני מעניינים לואיזינה ונענע ולא יודעת מה עוד... אבל שומר לא היה.
בנתיים לקחתי קמומיל - אבל לא בטוח לי שזה יפעל כמו השומר. (והילד לא אוהב את הטעם של זה... הוא מעוה את פניו ולא מוכן למצוץ)

מקטעים

עימוד שמזמין לקרוא
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ראיתי בבר כל תה שומר של ויסוצקי (כשל"פ בהכשר הרב רובין).

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י תרצה;1574448:
קודם כל, תודה לכולכן!

חיפשתי את התה של ויסוצקי - בשקיק, ולא גרגרי הכנה לתינוק. הרופא שהמליץ לי לתת לילד מהתה הדגיש לתת לו בלי סוכר.
ראיתם לאחרונה תה שומר מהסדרה של סוגי התה השונים? אני מצאתי כל מיני מעניינים לואיזינה ונענע ולא יודעת מה עוד... אבל שומר לא היה.
בנתיים לקחתי קמומיל - אבל לא בטוח לי שזה יפעל כמו השומר. (והילד לא אוהב את הטעם של זה... הוא מעוה את פניו ולא מוכן למצוץ)
בחנות תבלינים. תקני זרעי שומר.
אותו דבר כמו בשקית. רק יותר זול...

לנצח

משתמש רשום
חבל על הכסף.
כל חנות תבלינים מחזיקה זרעוני שומר, בסביבות 3 ש"ח למאה גרם, כמות שמספיקה להרבה זמן.
במקום לקנות פחית היפ מעובד ומתועש קרוב לעשרים ש"ח.

מרתיחים מים, משרים את הזרעונים לחמש דקות ומכסים, והתה מוכן.
כמובן לסנן אח"כ במסננת ייעודית המאושרת של הבד"צ (פריט חובה בבית).

אותו דבר כשקונים עלי נענע בשביל התה, קונים אריזת גוש קטיף בחמש - שש ש"ח, בכמות קטנה ומלאה ברעלני ריסוס.
במקום זה אפשר לקנות נענע בלדית, בשקל או שתיים, לא מפוקחת מתולעים, הכמות גדולה יותר והטעם עשיר יותר, אבל לבסוף מסננים במסננת הנ"ל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה