עזרה איפה כדאי לגור?

ציפוש tzipi

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
למתעניינים רציניים-מה המצב כיום במעלה אדומים ?
יש כוללים? מעון?
בגדול לא השתנה הרבה ממה שכתבתי לפני שנה
מבחינת תחבורה ציבורית- השתנה לרעה בצורה דרסטית :(
מבחינת חנויות מזון- השתנה לטובה בצורה משמעותית :)
מבחינת כוללים ומעונות- אז יש כמה כוללים, צריך להתקבל אליהם כמובן...
מעונות- אני לא מכירה בכלל, יש קצת משפחתונים ובעיקר מטפלות פרטיות

הייתי שמחה לעזור לך יותר באישי אבל אין לי פרימיום...

טברינית מקורית

משתמש פעיל
מישהו יכול להמליץ או לתת פרטים על נוף כנרת פוריה? מוסדות, כוללים, עבודה באזור, תודה.
מקום מדהים שכונה חרדית לגמריי
ליטאים ,חסידי מוזדיץ ,חסידי תולדות האהרון ,חסידי סלאנים, כלל חסידי ,מתמידים, פרושים
איזה סוג מידע את מחפשת מוסדות למי בנות בנים יש פה הכל......

D

Deleted member 64624

אורח
אני הייתי ממליץ להמתין למכרזים הקרובים בהר יונה של 3,500 דירות בנוסף ל1,000 דירות שכבר שווקו במקום
זה המקום היחיד שיש מסה של אלפי דירות לחרדים בלבד (מעל 4000 דירות חדשות לחרדים במקום אחד!)
מה שמייצר שכונה חרדית טיפוסית בדומה לשכונה בבית שמש/מודיעין עילית/ביתר עילית
בנוסף לזה יש פוטנציאל נוסף לעוד אלפי דירות במקום
וכבר היום עשרות קהילות קבעו שם את מקומם:
ליטאים, ספרדים, בעלז, דושינסקי, קהל עדת ירושליים, טשארנאביל, סאטמר(יונה),ערלוי, ברסלב תולדות אברהם יצחק ונדבורנה ירושליים

קרית מלאכי מתפתחת
Screenshot_20220901-090422_Adobe Acrobat.jpg

002

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
קרית מלאכי מתפתחת
האם יש בקריית מלאכי בית ספר חרדי לבנות, ומה הסגנון?
כמה משפחות ליטאיות יש בקהילה?

Yael Mor

משתמש מקצוען
האם יש בקריית מלאכי בית ספר חרדי לבנות, ומה הסגנון?
כמה משפחות ליטאיות יש בקהילה?
עדיין אין בית יעקב, בעזרת ד' מקווים שיפתח בשנים הקרובות. יש פה באזור ה90 משפחות.

002

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עדיין אין בית יעקב, בעזרת ד' מקווים שיפתח בשנים הקרובות. יש פה באזור ה90 משפחות.
1. מה עושים משפחות עם ילדות בגיל בית ספר?
2. האם יש פרוייקטים בבניה בקריית מלאכי?

Yael Mor

משתמש מקצוען
נוסעים ליסודות או קוממיות. (מדובר על כ-25 בנות), יש פרויקטים בבניה אבל הקהילה לא נמצאת שם כי המחירים שם גבוהים יחסית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה