בקשה איפה אפשר לקנות בגדים מחמיאים למלאות

emma

משתמש מקצוען
זה באמת בעיה רצינית
רוב החנויות מותאמות לרזות בלבד
וגם המידות הגדולות שלהם בגזרה צרה

נחמש

משתמש רשום
גולברי.
בדרך כלל תמיד מוצאת שם, סגנון יותר ספורטיבי...
הבעיה אמיתית, אין התחשבות, לוקים פעמיים:)

noas

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
next!!!!

yoyo mor

משתמש פעיל
בגדים לשבת או לאירועים יש לרחלי ברית מידות גדולות, מנסיון

פ.נ

משתמש מקצוען
גם אני,
מכירה מקרוב,
נמצאת שם המון,
ב"ה היום אני רזה,
אבל לפני כן, חצאיות אף פעם לא היה במידה שלי, תמיד היה צמוד, ואני מדברת איתך על מידה 44,
שזה לא מידה גדולה מידי,
לא היתכוונתי חציאות אלא השמלות שלהם.....

ששונית

משתמש מקצוען
הגזרות של ביאנקו נרו מחמיאות מאוד למלאות, גם גזרות עם חתך פשוט צריך לנסות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה