אינטרנט 100% כשר!

mat

------- Magicode -------
לגבי הלוגו.
חיפשתי באתר האינטרנט של פונטים חינמים באנגלית.
ומצאתי פונט שממש אהבתי כתיבה חופשית כזאת
ועשתי ממנו לוגו עם הצבעים של הלוגו שלך.
ושמתי את זה באתר.
http://netfree.613m.org/

עדין האתר לא גמור. מי שרוצה לעזור שיעה fork פה . https://github.com/magicode/NetFreeDataBase

לגבי הסלוגן אני לא כל כך יודע מה לעשות.
לכן כתבתי "לגלוש בלי דאגות" שהבלי מבטא על מה הfree הולך.

עכשיו למי שלא הבין למה קראתי לזה netfree. שזה מבטא אינטרנט חופשי או בחינם.

מבחינתי זה שם ממש טוב בגלל שהוא יכול לבטאות free כלומר "ללא" כמו שיש rc free שזה ללא סוכר.

מצד שני הוא יכול לבטאות שיחרור שזה מה שאני רוצה לבטא באינטרנט מסונן. את החופשיות שעכשיו אפשר לגלוש בלי לחץ. בצורה חופשית.

כלומר לחזק את התחושה החיובית שבסינון ולא את התחושה שלילית.

אני מצרף פה כמה רעיונות של לוגואים שעלו.

זה הלוגו השנמצא באתר.
צפה בקובץ המצורף 177163

צפה בקובץ המצורף 177165

צפה בקובץ המצורף 177164

אפשר לשנות אם יש לכם רעיונות טובים תגידו.

לגבי מחיקת העור מהתמונה אצלי זה משאיר את הצורה של הגוף. עכשיו יש לי רעיון במקום לצבוע את העור בצבע שקוף זה מה שאני עושה עכשיו אני יצבע את זה בצבע האחרון שהיה לפני הצבע של העור. צריך לנסות את זה ולראות איך זה יעבוד.

קבצים מצורפים

• 18.png
    KB 22.2 · צפיות: 80
  • logo.png
    KB 22.7 · צפיות: 77
  • NetFree (2).jpg
    1.8 MB · צפיות: 77

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
דווקא הלוגו שלך יפה! אולי ננסה לשלב אותו עם הציפור של הלוגו שלי?

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
סתם הערה וכמו שהעירו כאן, אני כותב שוב בכדי שיקחו את זה היטב המומחים דכאן לתשומת ליבם: צורת גוף קריקטורית בצורה לא צנועה, עדיין מהווה בעיה חמורה, כך שלא נרוויח הרבה אם תמונות נשים יהפכו לשחור לבן [ורק הצבע יעלם] ולא יעלמו לגמרי.. זה הרי כל העניין בסינון החדש שאנחנו ואתם מעוניינים שלא יהיו תמונות בעייתיות, הבעיה טמונה לאו דווקא בצבע.. אלא בעיקר בצורת הגוף.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י המקצוען;1132394:
סתם הערה וכמו שהעירו כאן, אני כותב שוב בכדי שיקחו את זה היטב המומחים דכאן לתשומת ליבם: צורת גוף קריקטורית בצורה לא צנועה, עדיין מהווה בעיה חמורה, כך שלא נרוויח הרבה אם תמונות נשים יהפכו לשחור לבן [ורק הצבע יעלם] ולא יעלמו לגמרי.. זה הרי כל העניין בסינון החדש שאנחנו ואתם מעוניינים שלא יהיו תמונות בעייתיות, הבעיה טמונה לאו דווקא בצבע.. אלא בעיקר בצורת הגוף.

לגבי מחיקת העור מהתמונה אצלי זה משאיר את הצורה של הגוף. עכשיו יש לי רעיון במקום לצבוע את העור בצבע שקוף זה מה שאני עושה עכשיו אני יצבע את זה בצבע האחרון שהיה לפני הצבע של העור. צריך לנסות את זה ולראות איך זה יעבוד.

...

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אויש לא שמתי לב, בגלל שזה נכתב לאחר התמונה ולא למעלה.. צודק בהחלט, אני שמח ששמו לב לזה..

ואגב, לקח לי זמן להבין את מי ציטטת, פעם הבאה בציטוט תביא מההודעה שלו בכדי שידעו מה מקור התגובה ההיא.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י המקצוען;1132394:

כל הקטע של טשטוש התמונות, לא עשוי לפתור את בעיית התמונות באינטרנט.
אתרים בהם יש תוכן פסול בכל מקרה סגורים.
הנושא הוא פרסומות באתרים מקצועיים-מכובדים, ואתרי תמונות ייעודיים כמו שאטרסטוק.
במקרה כזה הטשטוש הוא מה שצריך, ומה שאפשרי.
יותר מזה זה מחייב סינון אנושי לכל תמונה, מה שלא שייך.

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
על פי הלכה סינון אתרים יכול להעשות רק ע''י נשים גויות בלבד, כל אישה וכ''ש איש שיסנן תוכן כתוב או תוכן של תמונות שורף את נפשו ללא תקנה ברוב המקרים !!
הרואה סוטה בקילקולה יזיר עצמו מן היין וכל שכן הרואה 'סוטה' בתיקונה... ודי למבין.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש חדש?
אם זה תקוע איפה שהוא אולי אפשר עזרה.
אם זה סתם עם הזמן גלש לתהום הנשיה. אז הנה זה עולה שו"פ להזכיר את הצורך החשוב הזה! ולא לשכוח שיש פה מישהו מאוד אינטרסנטי שמעונין מאוד שהפרוייקט לא יצליח! (יצה"ר)

MIC.MIS

סטודיו GlowUp בניית אתרי חנויות בהנהלת מיכל מישאלי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הי גם אני מצטרפת לשאלה
ומוכנה לעזור (אם יש צורך) בזמני הפנוי...

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אפשר להוסיף משהו על הרעיון המקורי?
ישנן הרבה חברות שמעוניינות בציבור החרדי, אבל האתרים שלהם רחוקים מלהיות כאלו.
במסגרת הרעיון אפשר לבקש מחברות אלו לבנות אתרים שמיועדים בדווקא לציבור החרדי שמתאימים רק לדפדפן זה,כמובן שזה יהיה להם שווה כלכלית הציבור החרדי ייחשף להם יותר ולמה שהם מציעים, וגם אנחנו נרוויח אתרים כשרים למהדרין שמותאמים בדיוק בשבילנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה