אינטרנט 100% כשר!

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב, אני ינסה להסביר בצורה יותר פשוטה, אח"כ אני מתייאש.

יש לנו תשתית מוכנה נניח צט-צח. גב' ג' שגם ככה יש לה נט-צח, לוקחת על עצמה, לעבור על כרטיסי הזיכרון באיביי למשל. כל דף שהיא עברה עליו ולא ראתה אישה, היא מאשרת. בסך הכל יש לה 5 דפים נניח.
גברת ד' עוד שבע, גברת ה' עוד שלוש וכ' וכ'.

לאט לאט הולכים הדפים ומתרבים! כל מה שאנחנו צריכים, זה דפדפן שמסתנכרן בין כולנו.
מה רע יהיה להוסיף סינון על סינון?

רבותי, אתם עושים סלט ממה שאני אומר!

טוב הרמתי ידיים, העיקר שנישאר ידידים!:)

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אדרבה, זה שבעבר רעיון זה/דומה לו עלה לאוויר, רק מתמרן אותנו עכשיו..
בואו ונשלב כוחות ונגיע רחוק..

בדיוק עכשיו להתייאש? חבל!

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י GolanArt;1128348:
יש לנו תשתית מוכנה נניח צט-צח. גב' ג' שגם ככה יש לה נט-צח
מה זה נקרא יש לנו תשתית? אכן? ואתה יכול לסמן דף עם וי או איקס ויש מערכת שמתעדת את זה ולומדת את החומר ופועלת לפיו? ומה עם ביקרות עמיתים כלומר יבוא אחד ויעשה X בכל חור או להיפך, צריך לזה איזשהו ביקורת, יש לך תשתית (ולו בראש) לנהל זאת?
מה זה נקרא נניח נט-צח, מה הקשר בין החסימה שלהם לפרוייקט הנפלא שלכם?

נכתב ע"י GolanArt;1128348:
טוב, אני ינסה להסביר בצורה יותר פשוטה, אח"כ אני מתייאש.
רבותי, אתם עושים סלט ממה שאני אומר!

טוב הרמתי ידיים, העיקר שנישאר ידידים!:)

יאהוו זה קרה מהר...

לא התכוונתי לרפות ידיים חלילה. רק הוספתי עוד כיוון חשיבה, שצריך לחשוב עליו...

mat

------- Magicode -------
אני העלתי את הרעיון בעבר.

ואני עדין עובד עליו בזמני הפנוי לבד בלי לפרסם למרות שציפתי שעוד מתכנתים יצטרפו.

כרגע זה עובד בתנאי מעבדה יש לו מסד נתונים ואפשרות לערוך רשימות שחורות לבנות ועוד כל מיני טריקים. כמו לסנן את צבע העור. יש לו גם סינון בssl

אבל מה שאניי מחפש עכשיו זה ספק. אני רוצה שכל הספקים יוכלו להשתמש בזה. אבל אני מחפש את הספק שיתחיל.

אני דיברתי הנציגים של fast.
אמרו לי שיחזרו אלי.
ולי לא נראה שיחזרו אלי. אז אני לא יודע מה לעשות. אולי אני ישלח להם את האשכול הזה. אולי זה ישכנע אותם שזה רציני.

מי שמוכן להתנדב שירים יד (בא נראה כמה ירימו).

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שמח לעזור;1128361:
מה זה נקרא יש לנו תשתית? אכן? ואתה יכול לסמן דף עם וי או איקס ויש מערכת שמתעדת את זה ולומדת את החומר ופועלת לפיו? ומה עם ביקרות עמיתים כלומר יבוא אחד ויעשה X בכל חור או להיפך, צריך לזה איזשהו ביקורת, יש לך תשתית (ולו בראש) לנהל זאת?
מה זה נקרא נניח נט-צח, מה הקשר בין החסימה שלהם לפרוייקט הנפלא שלכם?

יאהוו זה קרה מהר...

לא התכוונתי לרפות ידיים חלילה. רק הוספתי עוד כיוון חשיבה, שצריך לחשוב עליו...

אם תיקח את המצב הכי פתוח בנטצח שהוא בעצם מסנן תכניים שלכתחילה נועדו להיות מלוכלכים ותוסיף לו את הסינון שלנו, תקבל תוצאה נפלאה.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י mat;1128362:
אני העלתי את הרעיון בעבר.

ואני עדין עובד עליו בזמני הפנוי לבד בלי לפרסם למרות שציפתי שעוד מתכנתים יצטרפו.

כרגע זה עובד בתנאי מעבדה יש לו מסד נתונים ואפשרות לערוך רשימות שחורות לבנות ועוד כל מיני טריקים. כמו לסנן את צבע העור. יש לו גם סינון בssl

אבל מה שאניי מחפש עכשיו זה ספק. אני רוצה שכל הספקים יוכלו להשתמש בזה. אבל אני מחפש את הספק שיתחיל.

אני דיברתי הנציגים של fast.
אמרו לי שיחזרו אלי.
ולי לא נראה שיחזרו אלי. אז אני לא יודע מה לעשות. אולי אני ישלח להם את האשכול הזה. אולי זה ישכנע אותם שזה רציני.

מי שמוכן להתנדב שירים יד (בא נראה כמה ירימו).

אני מאד מצטער MAT, לא ראיתי את האשכול שלך, אני לא רוצה להראות כאלו גנבתי לך את ההצגה ח"ו רק לכבוד ה'! והלוואי ששאזכה להוסיף מעט אור!
מצידי, מעתה ואילך, אתה המוביל והכל על שימך!

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לא הבנתי מה הסתבכתם!
אפח'ת ממכן לא משתמשת בשאטר? אז את כבר רואה תמונות נשים פרוצות או שלא, מה הבעיה שלך ללחוץ DELETE??

mat

------- Magicode -------
נכתב ע"י GolanArt;1128373:
אני מאד מצטער MAT, לא ראיתי את האשכול שלך, אני לא רוצה להראות כאלו גנבתי לך את ההצגה ח"ו רק לכבוד ה'! והלוואי ששאזכה להוסיף מעט אור!
מצידי, מעתה ואילך, אתה המוביל והכל על שימך!

תגנוב את ההצגה העיקר שזה ילך.

תמשיך להגיב ולהוביל כי אני לא טוב בזה.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עכשיו הגיע השלב של חיזוקים!
חזקו ידיים אל תרפו יתכן וההצלה תבוא על ידכם. אין ספק שדבר כזה נצרך ויהיה תועלת גדולה.
בהצלחה!

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אם הבנתי נכון זה אמור להיות סינון כפול
כלומר ממשיכים בסינון שהיו רגילים אליו
רק משתמשים בדפדפן/ממשק שבו תהיה אופציה למחוק תמונות בעיתיות ו/או לדווח עליהם
נשמע פנטסטי

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י שקדיה;1128427:
אם הבנתי נכון זה אמור להיות סינון כפול
כלומר ממשיכים בסינון שהיו רגילים אליו
רק משתמשים בדפדפן/ממשק שבו תהיה אופציה למחוק תמונות בעיתיות ו/או לדווח עליהם
נשמע פנטסטי

בהחלט פנטסטי,
רק משום מה גולן הלך... :(

יערי

משתמש מקצוען
סתם לשם הבנת הרעיון.
נניח שלמישהו יש סינון של רימון הכי פתוח, ולחבירו יש סינון של נתיב הכי סגור, עדיין שניהם יוכלו להשתמש בסינון הכפול ? לכאורה אין סיבה שלא, כי הסינון שאתם מדברים עליו הוא ברמת דפדפן ושאר הסינונים הם ברמת הספק או תוכנה על המחשב.
רק שאז יצא משהו מענין שאלו שיש להם את הסינון הכי פתוח יהיה לכם הכי הרבה עבודה, כי אלו עם הסינון הסגור לא תהיה להם גישה לרוב האתרים.
דבר נוסף שצריך לשים לב אליו. כל הזמן אתם כותבים שהסינון הזה רק על אתרים שאין בהם בעיות רציניות, כי אלו ממילא חסומים על ידי כל המסננים. הבעיה תהיה כשיבוא מישהו ויסתמך רק על זה כי הוא יבין שזה סינון של 100 אחוז, ואז יהיה דבר אבסורדי, האתרים הכי פרוצים יהיו פתוחים לו כי אף אחד לא עבר עליהם וחסם אותם, והאתר של הבנק למשל יהיה מסונן היטב. ואי אפשר להגיד לכולם לעשות סינון טוב ואת זה כתוסף, כי הבנתי שחלק מהרעיון של זה הוא להביא פתרון לאתרים שנחסמים אוטומטית על ידי החסימות הרגילות כי הם לא יכולים לחסום את חלקם.
שוב, זה רעיון טוב אבל צריך לחשוב על ההשלכות שלו.

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
ומה עם טקסט בעייתי?

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י חיוך;1128491:
ומה עם טקסט בעייתי?

את זה כבר חברת הסינון שלך אתרוג/נתיב יחסמו..

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
רעיון הקמת האח"י (אינטרנט חברתי יהודי) עוצמתי, אבל חייבים לעשות מספר דברים על מנת להצליח בו:
א. להשאיר את אפשרות הגלישה בדפדפנים המקובלים (כרום, אקספלורר, פיירפוקס וכו')
ב. מי שמוכן להצטרף למסננים, יתחבר על ידי התקנת תוסף קטן על הדפדפן, בו יהיה אפשר להגדיר את רמת סינון של העמוד הנוכחי בו הוא נמצא.
ג. מפקח מטעם האח"י (אינטרנט חברתי יהודי) יעבור מדי יום על כל השינויים שבוצעו בהגדרות, ויאשר/ידחה אותם.
ד. מי שירצה אינטרנט נקי, בלי להיות שותף בסינונים, יתקין תוסף שונה, שאינו נותן לפתוח אתרים שאינם ברמת סינון מסוימת שהוא מעוניין בה.

אם מישהו יכול להרים את הכפפה, אשריו ואשרי חלקו.

מאסטרפיס

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושב שכמו שאתרים הנגישות לבעלי מוגבלויות מקבלים חתימה שאתר זה נגיש, אפשר גם שוועד הרבנים ייצר איזו שהיא חותמת אלקטרונית וכל אתר שרוצה לקבל חותמת יגיש בקשה מסודרת וועד הרבנים יעבור על האתר וגם בעל האתר יחתום על התחייבות, והוא יקבל בתוך האתר שלו סמל כשרות (בטכנולוגיה של היום אפשר למנוע מהעתקה וזיוף, כמו מספור, חתימה אלקטרונית וכו'), והחברות הכשרות יפתחו רק אתרים עם הכשר.
כמובן שכל חברה או עסק המעוניין להגיע גם לציבור החרדי יאלץ לערוך את אתרו בהתאם לנהלים או לפחות יבנה אתר נוסף לציבור החרדי.

Ayalam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י grin570;1128540:
אני חושב שכמו שאתרים הנגישות לבעלי מוגבלויות מקבלים חתימה שאתר זה נגיש, אפשר גם שוועד הרבנים ייצר איזו שהיא חותמת אלקטרונית וכל אתר שרוצה לקבל חותמת יגיש בקשה מסודרת וועד הרבנים יעבור על האתר וגם בעל האתר יחתום על התחייבות, והוא יקבל בתוך האתר שלו סמל כשרות (בטכנולוגיה של היום אפשר למנוע מהעתקה וזיוף, כמו מספור, חתימה אלקטרונית וכו'), והחברות הכשרות יפתחו רק אתרים עם הכשר.
כמובן שכל חברה או עסק המעוניין להגיע גם לציבור החרדי יאלץ לערוך את אתרו בהתאם לנהלים או לפחות יבנה אתר נוסף לציבור החרדי.
רעיון יפה,
אבל לא פותר את כל האתרים שהגרפיקאים צריכים, והם האתרים הבעיתיים
רוב האתרים הם גויים, להם לא מזיז ההכשר שלך.

יש לי שאלה שלא נשאלה עד עכשיו-
למה שנשלם מחיר כפול על חסימה כפולה?

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
א. כי זה יהיה יותר פונקציונאלי ואם משלמים על 1 אין סיבה שלא לשלם מחיר סביר על 2.
ב. כי זה חברתי ויעלה ממש מעט כסף.

מאסטרפיס

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה יצור לחץ חברתי על כל האתרים מהציבור הכללי, שאם הם רוצים לפנות לקהל היעד החרדי הם צריכים להתאים את עצמם. ואת זה יעשה הנתונים הסטיסטיים של הגלישות לאתרים כשרים לעומת אתרים פסולים (בדומה לחנויות בגדים, מכשירים ניידים וכו')

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום חבר'ה:eek:
לא הלכתי, רק ללמוד קצת...

יש פה ים של שאלות, זה מראה שלא כולם תפסו את העניין.
לגבי כסף, מי דיבר על כסף? זה משהו חברתי לא?

לגבי סינון מילים, זה האלגוריטם הכי פשוט פה.

לגבי אתרים מלוכלכים, שוב, תקראו הכל, דברנו על רשימה לבנה שיש
בה כתמים שחורים, לא הפוך! כלומר הספק הראשי יהיה מסונן!

חברים! תבינו, אנחנו נבנה לעצמנו דפדפן מתוחכם שיתן רמת סינון נוספת ע"פ העין שלנו, ויהיה מעודכן כל רגע בדיוק כמו אנטי וירוס! דפדפנים אחרים לא יעבדו! מי צריך אותם?
קשה? בשביל זה אנחנו י ה ו ד י ם !!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה