עזרה אינטרנט עם ניתוקים

רוחמי פסח

משתמש רשום
עריכה והפקת סרטים
שלום, קורה לכן שיש ניתוקים באינטרנט. מישהי מבינה בתחום? אני פשוט אובדת עצות..
אני גולשת היום על נטסטיק (עם סים) יש לי כל הזמן ניתוקים איטיות וכו'. ניסיתי כמה חברות סים ולא עוזר לי...
בעבר חשבתי לעבור לאינטרנט נייח אבל הבנתי שזה בעייתי צריך ספק תומך סינון בנפרד וחוץ מזה תשתית בזק וראוטר ולי קשה בלאגן ופרוצדורות.
שווה לנסות? באמת אינטרנט נייח יותר טוב?
אני עובדת על המחשב וזה מאד משמעותי לי
אשמח מכל מידע שיש למישהי בנושא.

הרחיבי

משתמש פעיל
שלום, קורה לכן שיש ניתוקים באינטרנט. מישהי מבינה בתחום? אני פשוט אובדת עצות..
אני גולשת היום על נטסטיק (עם סים) יש לי כל הזמן ניתוקים איטיות וכו'. ניסיתי כמה חברות סים ולא עוזר לי...
בעבר חשבתי לעבור לאינטרנט נייח אבל הבנתי שזה בעייתי צריך ספק תומך סינון בנפרד וחוץ מזה תשתית בזק וראוטר ולי קשה בלאגן ופרוצדורות.
שווה לנסות? באמת אינטרנט נייח יותר טוב?
אני עובדת על המחשב וזה מאד משמעותי לי
אשמח מכל מידע שיש למישהי בנושא.
יש חברות שנותנות גם תשתית וגם ספק סינון תצטרכי בנפרד אבל ככה זה גם בסטיק

Yitty Kahana

משתמש פעיל
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לפעמים זו בעיה של הקליטה- ובאמת נטסטיק הוא יותר איטי מלכתחילה, ככה שאם ממש חשובה לך מהירות הגלישה- תעברי לראוטר
לפעמים זו בכלל בעיה של הספק/ חברת התקשורת
צריך להתקשר לספק לברר את זה מולו

sariw

משתמש פעיל
עד היום אני גם הייתי בין כמה חברות בשביל תשתית וספק אבל יש עכשיו משהו חדש בבזק שהספק אצלם תומך סינון של נטפרי ואז מקבלים במחיר של תשתית גם את הספק שכבר תומך סינון. ממליצה לך לנסות הכל מולם.

sariw

משתמש פעיל
אני קיבלתי קישור מרשימת תפוצה במייל עם הטבה, אבל נראה לי שאם את דורשת את ההטבה בשיחה הם בכל מקרה יתנו לך גם אם את לא מגיעה מאותה רשימת תפוצה- מלאתי כאן
https://i-b.kala-crm.co.il/123
חזרו אלי וקבלתי שירות מעולה

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
תודה לכל העונים.
איזה חברה נותנת גם תשתית וגם ספק? יחסוך לי הרבה התעסקות...
בזק או 019
בבזק יש קצת בעיות לאחרונה.
בכל מקרה מוזמנים להתקשר ולקבל הצעת מחיר.

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
בזק החליפו לשרתים חדשים בגלל שהיו להם בעיות עם נטפרי - לפני שבועיים בערך..
יתכן שבזה יפתרו הבעיות שם.
בבזק יש עלות גבוהה לגבי הראוטר 19.9 - אני הייתי מציע לקנות את הראוטר על ידי תשלום חודשי של 7-8 ש"ח לחודש כפול 36 תשלומים.
לא כל כך מציע לקנות ראוטר לבד - כשיש בעיות - החברות מתנערות...לכו למי שמכר לכם את הראוטר...
יש כעת מבצעים בבזק-נטפרי
מי שמעוניין לעבור לבזק - אני כאן בפרטים למטה :cool:

רוחמי פסח

משתמש רשום
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה לכל העונים על העזרה בקישור https://i-b.kala-crm.co.il/admin/page/form/82359/0 נתנו שירות מושלם,
יש המתנה להתקנה כמה ימים זה היה קצת מעצבן אבל היה שווה!!!
אין השוואה בין אינטרנט נייח לנטסטיק.
ממליצה לכולם!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה