תקשורת אינטרנט מסונן

משה אילן

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לאחרונה הותקנו אצלנו סיבים אופטיים, והסינון הנוכחי שלי, רימון, הודיע לי שאין לו תמיכה טכנית ללקוחות עם סיב של בזק.

אשמח מאוד להצעות של שירותי סינון אחרים.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
לאחרונה הותקנו אצלנו סיבים אופטיים, והסינון הנוכחי שלי, רימון, הודיע לי שאין לו תמיכה טכנית ללקוחות עם סיב של בזק.

ככל הידוע לי, יש אפשרות לספק רימון על גבי סיב בזק.
תוכל לפנות אלי להמשך פרטים.

אבינועם הגאון

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
לי יש נטפרי בבית וסטיק אתרוג בעבודה. בפתיחת אתרים אתרוג יותר מקפידים מנטפרי, לדוגמה האתר הזה - שאני משתמש בו רבות חסום באתרוג ופתוח בנטפרי.
אבל בתמונות אתרוג הם ממש זוועה - אין שם חסימה נורמלית; לעומת נטפרי שחוסמים כל תמונה שניה, גם אם אין לכך סיבה מוצדקת.

משה אילן

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לי יש נטפרי בבית וסטיק אתרוג בעבודה. בפתיחת אתרים אתרוג יותר מקפידים מנטפרי, לדוגמה האתר הזה - שאני משתמש בו רבות חסום באתרוג ופתוח בנטפרי.
אבל בתמונות אתרוג הם ממש זוועה - אין שם חסימה נורמלית; לעומת נטפרי שחוסמים כל תמונה שניה, גם אם אין לכך סיבה מוצדקת.
למיטב הבנתי רימון ואתרוג זה אותה התשתית, אז זה לא רלוונטי עבורי.
נטפרי רצים על סיבים?

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
קצת מוזר מה שנכתב כאן.. לא?!
מה החכמה לחסום? חסום יותר זה מוקפד יותר?
בנטפרי האתר הזה פתוח, ומסונן! כולל התמונות שכתבת בשורה אח"כ שאתרוג זוועה...

אז במה אתרוג מקפידים יותר מנטפרי???

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

אנחנו עם אינטרנט רימון וספק של בזק

משה אילן

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אנחנו עם אינטרנט רימון וספק של בזק
לא כל כך הבנתי.
כבר חצי שנה בערך שאין הפרדה בין ספק לתשתית. כוונתך שמי שמספק לך זה רימון ששוכרים מבזק? אם ככה זה לא עוזר לי, כי באזור שלי יש רק סיבים של בזק, שלא מושכרים לחברת רימון.

אם כוונתך אחרת, אשמח להבין

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
לא כל כך הבנתי.
כבר חצי שנה בערך שאין הפרדה בין ספק לתשתית. כוונתך שמי שמספק לך זה רימון ששוכרים מבזק? אם ככה זה לא עוזר לי, כי באזור שלי יש רק סיבים של בזק, שלא מושכרים לחברת רימון.

אני גם לא מבינה בזה
יש לנו אינטרנט של בזק בבית עם חסימה של רימון

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא כל כך הבנתי.

תעבור לרימון כולל תשתית שיושבת על סיבים של בזק.
מה הבעיה?

אבינועם הגאון

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
קצת מוזר מה שנכתב כאן.. לא?!
מה החכמה לחסום? חסום יותר זה מוקפד יותר?
בנטפרי האתר הזה פתוח, ומסונן! כולל התמונות שכתבת בשורה אח"כ שאתרוג זוועה...

אז במה אתרוג מקפידים יותר מנטפרי???
יתכן ולא הבאתי את הדוגמה הנכונה, הם מקפידים באתרים באופן כללי יותר מנטפרי בפתיחת אתרים ללא קשר לתמונות.

יתכן ולא הבאתי את הדוגמה הנכונה, הם מקפידים באתרים באופן כללי יותר מנטפרי בפתיחת אתרים ללא קשר לתמונות.
הסיבה שהם מקפידים היא בגלל שאין להם אפשרות לסנן את התמונות
אם היתה להם את היכולת לסנן תמונות כל האתרים האלו כבר מזמן היו נפתחים אצלם
לדבר כזה לא קוראים 'הקפדה', קוראים לזה 'חוסר יכולת'...

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה