אינטרנט אלחוטי חסום

גפ"ן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם יש אינטרנט אלחוטי חסום חוץ מלחברת נתיב?
למישהו יש נסיון עם זה, או עם האלחוטי של נתיב?
אשמח לשמוע.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
יש לסלקום נטסטיק עם חסימה של רימון/אתרוג

asterisk

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י גפ"ן;1372792:
כמה עולה כזה דבר?

74 ש"ח לחודש, מנסיון שלי עדיף מכל הבחינות על נתיב, גם מבחינת רמת הסינון וגם מבחינת המחיר. את שלי עשיתי ב-072-2460000.

גבריאל חיים

משתמש רשום
החתימה של נתיב לא קשור איזה אינטרנט אתה משתמש אלחוטי/נטסטיק/ראוטר כי התוכנה הוא על המחשב עצמו כך שבכל אופן שתגלוש יש סינון
ואגב לגבי הנטסטיק אני ממליץ לעשות חיפוש, כאן בפרום נפתחו בשבועות האחרונים הרבה אשכולות בנושא זה מומלץ מאוד לעבוד עליהם

asterisk

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י גבריאל חיים;1372874:
החתימה של נתיב לא קשור איזה אינטרנט אתה משתמש אלחוטי/נטסטיק/ראוטר כי התוכנה הוא על המחשב עצמו כך שבכל אופן שתגלוש יש סינון
ואגב לגבי הנטסטיק אני ממליץ לעשות חיפוש, כאן בפרום נפתחו בשבועות האחרונים הרבה אשכולות בנושא זה מומלץ מאוד לעבוד עליהם

אלו גם סיבות לא לעבוד עם נתיב באלחוטי וגם בסמארטפון אגב, הסים פרוץ לחלוטין, שים את הסים בסטיק במחשב שאין בו נתיב ויש לך גישה לכל העולם. לגבי הסינון, כפי שאמרת הסינון מתבסס על תוכנה במחשב, תריץ חיפוש בפורום ותראה מה הביקורות על התוכנה הזאת.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
לפי ההבנה שלי בחפירות פה. יש צורך לקנות את הסים מחברות הסינון אז הסים חסום.
לקנות סים בחנויות הסלולר השונות מוכרות לך סים פרוץ.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י גבריאל חיים;1372937:
לפי ידעתי רק בנתיב הסים עצמו חסום

גם ברימון, גם בנטצח- לפי שיחה עם נציג

asterisk

משתמש צעיר
D I G I T A L
לא יודע לגבי הסים בנטסטיק של נתיב, לגבי הנטסטיק של אתרוג שאני דיברתי עליו, הסים חסום ברמת הסים ולא ברמת התוכנה,כך שלא ניתן לעקוף את החסימה. ניתן להתקין גם תוכנה על המחשב בשביל לוודא שהמחשב לא יכול לגלוש באמצעות אף רשת אחרת חוץ מאתרוג (בדומה לתוכנה של נתיב)

בבואכם לרכוש נטסטיק שימו לב שלא משחקים איתכם בהפרדה של עלות הסטיק מעלות השירות, למשל בנתיב החיוב הוא אמנם אחד אבל בחוזה רשום שעלות הסטיק מחולקת ל-36 חודשים כך שאם החלטת להתנתק מהשירות אחרי 6 חודשים עדיין תמשיך לשלם על הסטיק עד עלות של 540 ש"ח סה"כ ב-30 החודשים הנותרים אפילו שאינכם גושים בכלל! כאשר בחלופה השניה של אתרוג הרכישה היא חד פעמית בעלות של 250 ש"ח ובאותו מחיר כמעט מקבלים נפח גלישה כפול.

כמו כן רק באתרוג יש מסלולים מדורגים של 2 עד 18 ג'יגה בעוד בנתיב המשלול הוא בין 1 ל-5 ג'יגה בלבד.

חשוב לציין שהמידע הנ"ל מתייחס למשווק של אתרוג שציינתי מעלה, מסלולים אלו ומחירים אלו לא קיימים במקומות אחרים.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
את מדברת על עלותו של הסטיק ולא של הסים נכון?

חצי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני קניתי לפני כמה חדשים באתרוג ויצא לי:
1. הסטיק הוא בכלל לא של אתרוג אלה של סלקום וגם התשלום הוא לסלקום 20 ש"ח למשך 36 חדשים = 720 ש"ח ואחרי הנחה הורידו לי ל15 ש"ח לחודש
2. ביררתי אם נציג של נתיב ואמר לי שאפשר גם לקנות סטיק בעלות חד פעמי של 250 ש"ח.
בקיצור מה שיש באתרוג יש גם בנתיב וההבדל הוא שזה תשלום לחברה אחד ולא לשתי חברות וכן יש חסימה גם על המחשב לגלישה אלחוטית,
(ובכל אופן יש עיצה פשוט להרים טלפון ולשאול... ולבקש לשלוח ההצעה "כתוב" כך לא יכלו לעבוד עליך ולנצל התמימות של הלקוחות)

asterisk

משתמש צעיר
D I G I T A L
תנסה להשיג את זה "כתוב" שאפשר לרכוש את הנטסטיק מאתרוג ו/או מנתיב ישירות ב-250 ש"ח... אין דברים כאלה! בדיוק בתרגיל הזה הם עושים את הכסף.

תנסה גם להתנתק מנתיב ומאתרוג אחרי 3 חודשים ותראה אם זו יציאה חלקה או שיש שאריות של תשלום שחתמת עליהם מבלי לדעת בכלל.

בהצלחה...

גבריאל חיים

משתמש רשום
נכתב ע"י חצי;1373665:
(ובכל אופן יש עיצה פשוט להרים טלפון ולשאול... ולבקש לשלוח ההצעה "כתוב" כך לא יכלו לעבוד עליך ולנצל התמימות של הלקוחות)

נכתב ע"י asterisk;1380873:
תנסה להשיג את זה "כתוב" שאפשר לרכוש את הנטסטיק מאתרוג ו/או מנתיב ישירות ב-250 ש"ח... אין דברים כאלה! בדיוק בתרגיל הזה הם עושים את הכסף.

תנסה גם להתנתק מנתיב ומאתרוג אחרי 3 חודשים ותראה אם זו יציאה חלקה או שיש שאריות של תשלום שחתמת עליהם מבלי לדעת בכלל.

בהצלחה...

...
כך זה מנצלים את התמימות של הלקוחות.. אל תפלו בפח-אל תסגרו לפני שרואים את זה כתוב
אני קבלתי עכשיו חשבון כמעט כפול כי הלכתי דרך אתרוג ובסוף מצאתי את עצמי לקוח של סלקום במסלול מנופח עם כל הלב.. רק שאני לא יכול להתווכח אם רימון כי אני לא לקוח שלהם ובסלקום אומרים כך סגרת אם רימון...

בקיצור אל תסגרו לפני שזה "כתוב"
(ומי שלא צריך את הנט סטיק בשביל הניידות אלה בשביל הזולות שיזכור את הכלל "זול זה יקר"

טקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
השאלה אם אתה מחפש זול או מסונן?
אם אתה מחפש מסונן תעשה רק של נתיב
ואם אתה מחפש זול אפשר את של רימון אבל שתדע מנסיון שלי הנטסיק לא מסונן אפשר לעקוף את הסינון והגיע לאתרים לא טובים
אני נמצא עם נטסיק של נתיב וברוך ה' מרוצה מסינון נכון זה לא זול אבל שווה מאשר להיחשף לאתרים שאני לא מעוניין בעל כורחי ודי למבין.

גבריאל חיים

משתמש רשום
נכתב ע"י טקסט;1380882:
ואם אתה מחפש זול אפשר את של רימון אבל שתדע מנסיון שלי הנטסיק לא מסונן אפשר לעקוף את הסינון והגיע לאתרים לא טובים
אני נמצא עם נטסיק של נתיב וברוך ה' מרוצה מסינון נכון זה לא זול אבל שווה מאשר להיחשף לאתרים שאני לא מעוניין בעל כורחי ודי למבין.

אין דבר כזה נט סטיק של רימון-בדוק
אני נכוותי כבר...

asterisk

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י טקסט;1380882:

אתה טועה ומטעה, יש סינון של רימון ויש סינון של אתרוג, ברימון יש לך דרגה בסיסית שלא מסננת כלום כמעט ויש לך דרגות מתקדמות יותר, בכל דרגה ובכל מקרה אני לא ממליץ על רימון בכלל. באתרוג יש לך 2 דרגות ששניהם עדיפות מנסיון ומידע רב ומעמיק בתחום על סינון של נתיב מכל הבחינות!

אי אפשר לעקוף את הסינון של אתרוג מאחר והסינון הוא ברמת הסים עצמו ולא ברמות תוכנה, אשמח לראות איך אתה עוקף את הסינון של אתרוג בסים.

asterisk

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י גבריאל חיים;1380877:
...
כך זה מנצלים את התמימות של הלקוחות.. אל תפלו בפח-אל תסגרו לפני שרואים את זה כתוב
אני קבלתי עכשיו חשבון כמעט כפול כי הלכתי דרך אתרוג ובסוף מצאתי את עצמי לקוח של סלקום במסלול מנופח עם כל הלב.. רק שאני לא יכול להתווכח אם רימון כי אני לא לקוח שלהם ובסלקום אומרים כך סגרת אם רימון...

בקיצור אל תסגרו לפני שזה "כתוב"
(ומי שלא צריך את הנט סטיק בשביל הניידות אלה בשביל הזולות שיזכור את הכלל "זול זה יקר"

בדיוק את הבעיה הזאת אנחנו באים לפתור, אצלנו החיוב שלך מתבצע מול חברה אחת ואתה יכול להתנתק בכל עת ולא לשלם אגורה לאחר מכן. אצלנו גם כל התשלום בשקיפות מלאה, לא מחלקים את עלות בסינון בנפרד ועלות התשתית בנפרד. ב"ה לא שמעתי טענות מלקחוחות שאנחנו חיברנו בינתיים.

טקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י asterisk;1380953:
אתה טועה ומטעה, יש סינון של רימון ויש סינון של אתרוג, ברימון יש לך דרגה בסיסית שלא מסננת כלום כמעט ויש לך דרגות מתקדמות יותר, בכל דרגה ובכל מקרה אני לא ממליץ על רימון בכלל. באתרוג יש לך 2 דרגות ששניהם עדיפות מנסיון ומידע רב ומעמיק בתחום על סינון של נתיב מכל הבחינות!

אי אפשר לעקוף את הסינון של אתרוג מאחר והסינון הוא ברמת הסים עצמו ולא ברמות תוכנה, אשמח לראות איך אתה עוקף את הסינון של אתרוג בסים.

אני אומר את הדברים מנסיון שלי היה לי נטסטיק של אתרוג והיו הרבה עקיפות שהיו פתוחות לאתרים ואני לא מעוניין להרחיב בנושא ודי למבין
ומי שלא רוצה להאמין שלא יאמין אני אומר את הדברים למען ישמעו ויזהרו כל אחד יעשה ע"פ שיקול דעתו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  48  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה