דרוש מידע אין פלנטרוניקס!! מה במקום??

MDG

משתמש פעיל
היה לי אוזניית בלוטוס פלנטרוניקס m70:)
אך לצערי היא נעלמה לי בבית :(
אבל עכשיו כבר לא מייבאים אותה לארץ, איזה אוזניות יש במקום??
קלות, יושבות טוב על האוזן, ושומעים מצוין עם בטרייה חזקה?:rolleyes:

מאיר 4134

משתמש מקצוען
היה לי אוזניית בלוטוס פלנטרוניקס m70:)
אך לצערי היא נעלמה לי בבית :(
אבל עכשיו כבר לא מייבאים אותה לארץ, איזה אוזניות יש במקום??
קלות, יושבות טוב על האוזן, ושומעים מצוין עם בטרייה חזקה?:rolleyes:

באמזון מוכרים דגם M90 ב20$ (רק לכתובת אמריקאית ---- לכתובת בישראל הם כותבים "לא זמין")

האוזניות נמכרות באחריות אמזון והם משומשות במצב טוב מאד

(וקניתי מהם מספר פעמים מוצרים משומשים והם היו במצב חדש לחלוטין)

Untitled.png

אני ממליץ מאד על חברת שילוח שנותנת כתובת אמריקאית בשם MYUS והיתרון הגדול שלהם שמחיר השילוח הוא לפי משקל פיזי בלבד ! (ולא משקל נפחי כבשאר החברות)

• תודה
Reactions: MDG

מאיר 4134

משתמש מקצוען

בדיוק זה מה שרשמתי.

בעת שיש כתובת בישראל האתר מראה שהמוצר אינו זמין אך אם מכניסים כתובת אמריקאית המוצר זמין.

וקבלת כתובת אמריקאית היא בחינם באתר שהבאתי לעיל ומחירי המשלוח סבירים בהחלט (והתשלום עם PAYPAL) כך שייתכן שאם מזמינים מספר אוזניות כאלה (עד 3 כדי לא להגיע למע"מ) אז מחיר המשלוח יהיה באיזור ה25$ ושלושת האוזניות עוד 60$

(לפני חודש הזמנתי דרכם שעון ומחיר המשלוח יצא 18$ - לעיתים המוצר מגיע עם שליח עד הבית ולעיתים לסניף דואר המקומי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה