מידע שימושי אין יותר ערבים בבני ברק. נקודה!

מצב
הנושא נעול.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
פעם חשבתי כמעט כמוך (רק בנושא הזה כמובן) שהערבים לא עושים נזקים ומשתלם לקנות אצלם ולהעסיק אותם.
ואז התקלקל לי המזגן ברכב, טיפול אצל יהודי חשמלאי רכב מוסמך זה 1500 ש"ח. ואצלם ימ”ש 150 ש"ח! הם תיקנו לי את המזגן ובאמת הוא עבד כמו חדש!
אלא ש...
ההגה הפסיק לעבוד...
יום אחרי זה הלך הרכב בתאונה כי בסיבוב ההגה נתקע והמשכנו ישר לסלעים.
גם לי סיפור קצת דומה
לפני 3 4 שנים הלך לי המנוע, בררתי אצל מוסכניק יהודי שנקב בסכום של 3500 בערך,
חבר ש"מבין" בתחלואי רכבים.. הפנה אותי למוסכניק ערבי בכפר ליד ביתר, אמנם קצת רחוק ממקום מגורי אבל משתלם
ובאמת סכמתי איתו בטלפון על אלפיים שקל, ובתנאי שמדובר במנוע עם שטר מכר (חובה בשביל לעבור טסט ולא רק)
והוא מצדו אישר שכך יהיה, וכבר באותו היום שלח גרר שייקח את הרכב, ולמחרת התקשר אלי שאבוא לאסוף אותו ולשלם
הגעתי למוסך באוטובוס, הערבי שיבח את מרכולתו ומנועו.. ובתכלס כשבקשתי שטר מכר, הוא שלף לי בלי למצמץ
דף משרדי בערבית ועליו מלל בערבית וחתימה בכתב ידו ... מיותר להסביר שאין לזה שום תוקף
כשהזכרתי לגנב/נוכל הישמעאלי מה שסיכמנו הוא דחה אותי, או שתשלם או שאפרק את המנוע...
וזה למה לא כדאי לפרנס את בני דודינו על קצה המנוע...

גם לי סיפור קצת דומה
חבר ש"מבין" בתחלואי רכבים.. הפנה אותי למוסכניק ערבי בכפר ליד ביתר, אמנם קצת רחוק ממקום מגורי אבל משתלם
ובאמת סכמתי איתו בטלפון על אלפיים שקל, ובתנאי שמדובר במנוע עם שטר מכר (חובה בשביל לעבור טסט ולא רק)
והוא מצדו אישר שכך יהיה, וכבר באותו היום שלח גרר שייקח את הרכב, ולמחרת התקשר אלי שאבוא לאסוף אותו ולשלם
הגעתי למוסך באוטובוס, הערבי שיבח את מרכולתו ומנועו.. ובתכלס כשבקשתי שטר מכר, הוא שלף לי בלי למצמץ
דף משרדי בערבית ועליו מלל בערבית וחתימה בכתב ידו ... מיותר להסביר שאין לזה שום תוקף
כשהזכרתי לגנב/נוכל הישמעאלי מה שסיכמנו הוא דחה אותי, או שתשלם או שאפרק את המנוע...
אני ממש לא בעד ערבים, אבל אני טוען שגם יהודים לצערנו הרב יכולים למרוח אותך.
הנקודה היא שיש בעלי מקצוע שהתרגלנו לשלם להם מחיר יקר, על כלום, זה בחוקי כלכלה הכי פשוטים שיש, התרבות שלנו , של המערב כיום, היא ריצה אחרי כסף, זה המניע וזה האידואולגיה, כמה שאתה מרויח יותר - אתה שווה יותר, אז ערבים גונבים אותך כי הם שונאים אותנו/ זה הטבע שלהם וכו' ויהודים להבדיל עוקצים אותך, כי זה לצערנו ההשלכות של המערביות.
בקיצור, צריך למצוא תמיד את האנשים הישרים.

גארטלעך משי

משתמש חדש
הערבים יחזרו במוקדם או במאוחר, אין פיתרון אחר אמיתי לענף הבניה, ושכל אחד מהמתנגדים
יחשוב כמה הוא מוכן לשלם יותר על שכירות או דירה, עקב מחסור אדיר שייווצר אם הערבים לא יחזרו.
עכשיו בנו בצפון בני ברק שכונה שלמה של עבודה סינית טובה ומהירה, (עודד שריקי)
יש הרבה הודים ואוקראינים שעובדים בתחום, אם יש רצון אמיתי, זה אפשרי,
וחוץ מזה, תשאל את האנשים שנרצחו בקיבוצים כמה הם מוכנים לשלם עבור פועל לא ערבי...

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אני ממש לא בעד ערבים, אבל אני טוען שגם יהודים לצערנו הרב יכולים למרוח אותך.
הנקודה היא שיש בעלי מקצוע שהתרגלנו לשלם להם מחיר יקר, על כלום, זה בחוקי כלכלה הכי פשוטים שיש, התרבות שלנו , של המערב כיום, היא ריצה אחרי כסף, זה המניע וזה האידואולגיה, כמה שאתה מרויח יותר - אתה שווה יותר, אז ערבים גונבים אותך כי הם שונאים אותנו/ זה הטבע שלהם וכו' ויהודים להבדיל עוקצים אותך, כי זה לצערנו ההשלכות של המערביות.
בקיצור, צריך למצוא תמיד את האנשים הישרים.
נתקלתי בחיי לא פעם במוסכניקים יהודים שקצת חפפו, אבל לא בכזה שקר גס מבלי למצמץ!
יהודים ישרים בטבעם והשאור שבעיסה עוקץ.. אותם ואותנו, אבל לא גניבה לאור יום בעזות מצח ישמעאלית...

יהודים ישרים בטבעם והשאור שבעיסה עוקץ.. אותם ואותנו, אבל לא גניבה לאור יום בעזות מצח ישמעאלית.
אתה מדבר על מוסכניקים ספיציפית, ואני מדבר על עו"ד, יועצי משכנתא, מתווכים, קבלנים, אדריכלים, ריהוט, חשמל וכו'
ובא, לא חסר גניבות,
חוצמיזה, לא תמיד אתה מרגיש שגונבים אותך, כי הכל בלבן, אבל שורה תחתונה, גנבו אותך (אולי המילה עקצו זה אנדר-סטייטמנט)
ואתה יודע מה, בשביל ללמד זכות, לא כולם עם כוונה רעה, כי ככה הורגלנו

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
יהודים ישרים בטבעם והשאור שבעיסה עוקץ.. אותם ואותנו, אבל לא גניבה לאור יום בעזות מצח ישמעאלית...
כמובן המודגש מתייחס לאותו נוכל ערבי שספרתי עליו, לא כלפיך או תגובתך
(אמנם זה פשוט אבל ראיתי שציטטת את תגובתי בלי להגיב, וחששתי שלא הובנתי)

כמובן המודגש מתייחס לאותו נוכל ערבי שספרתי עליו, לא כלפיך או תגובתך
(אמנם זה פשוט אבל ראיתי שציטטת את תגובתי בלי להגיב, וחששתי שלא הובנתי)
אני משתתף בצערך בכנות מלאה, אבל אני משתף אותך בזה שאני קניתי ב"ה דירה ויש לי סיפורי אלף לילה ולילה על הניפוחי מחירים שתוקעים לך מתחת ומעל לשולחן (כולם מיהודים)
בקיצור תמצית הטיעון שלי, עלינו להוקיע קודם את הגניבות בתוך עמנו, אולי ככה נחזור לשפיות כלכלית מסויימת

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אתה מדבר על מוסכניקים ספיציפית, ואני מדבר על עו"ד, יועצי משכנתא, מתווכים, קבלנים, אדריכלים, ריהוט, חשמל וכו'
ובא, לא חסר גניבות,
חוצמיזה, לא תמיד אתה מרגיש שגונבים אותך, כי הכל בלבן, אבל שורה תחתונה, גנבו אותך (אולי המילה עקצו זה אנדר-סטייטמנט)
ואתה יודע מה, בשביל ללמד זכות, לא כולם עם כוונה רעה, כי ככה הורגלנו
אני משתתף בצערך בכנות מלאה, אבל אני משתף אותך בזה שאני קניתי ב"ה דירה ויש לי סיפורי אלף לילה ולילה על הניפוחי מחירים שתוקעים לך מתחת ומעל לשולחן (כולם מיהודים)
בקיצור תמצית הטיעון שלי, עלינו להוקיע קודם את הגניבות בתוך עמנו, אולי ככה נחזור לשפיות כלכלית מסויימת
אני באמת לא מבין על מה הוויכוח,
ומה הסיבה לטעון פא"פ שיהודים לא פחות גנבים שקרנים ונוכלים מערבים, אלא זה בלבן וזה בשחור,
וכי יש ספק למאן דהו שהערבים זה עם שקרן נוכל ועז פנים בלי השוואה לבני דודיהם היהודים?
זה שנתקלת פה ושם בכל מיני עקצוצים ואף למעלה מכך, זה לא בר השוואה לערבים - שהשקר הוא נר לרגלם,
צורת התנהלות שעוברת בתורשה מאב לבן בגידול אקספוננציאלי....

וכי יש ספק למאן דהו שהערבים זה עם שקרן נוכל ועז פנים בלי השוואה לבני דודיהם היהודים?
אני מאוכזב נורא מזה שהשיח היחיד על עוקץ מחירים הוא על ערבים, (והשיח הזה נובע משנאה שזה תמיד נשק שעובד טוב,) ואין שום פורום על זה שכל בעלי המקצוע הנ"ל הם עושקים את הציבור, שזה מנוגד להלכה, השקפה, רוח ישראל,
למה אף אחד לא מתעורר לזה?
צריך לקדם את המתווכים הזולים שלא חושבים לחיות בוילה של 3 מיליון, לוקחים משכנתא מנופחת ואז הציבור צריך לעזור להם לכסות את חובותיהם (מסכנים ממש..) לקדם את האנשים הישרים בכל תחום, תקראו לזה סוציאליות, לא אכפת, זה הכי מוסרי, הכי יהודי והכי חשוב, יותר מסתם ספר על עוקץ ערבי מתוחכם ככל שיהיה

ynf

משתמש פעיל
מה שדיברתי בעיקר זה על הרחבות בניה (שהם לא פיקוח נפש)
אשמח לדעת בדיוק היכן מופיע - מה הכוונה פיקוח נפש בבניה ומה לא!!
כי מה שנראה רוב אלו שמרחיבים זה בדירות קטנות שכבר אין מקום לזוז וכדו'

וסתם מה זה ההכללה הזאת?? כ"א שיטפל בענייניו האישיים!

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אני מאוכזב נורא מזה שהשיח היחיד על עוקץ מחירים הוא על ערבים, (והשיח הזה נובע משנאה שזה תמיד נשק שעובד טוב,)
לא, השיח על נוכלות הערבים לא נובע משנאה אלא ממציאות חיה ובועטת לצערנו,
ואם דברת על שנאה, אז מי שבאמת שונא אלו הערבים שרואים בי ובך ובכל היהודים - קופים וחזירים! אבל זה כבר עניין אחר..

משה 05276

משתמש מקצוען
אני מאוכזב נורא מזה שהשיח היחיד על עוקץ מחירים הוא על ערבים, (והשיח הזה נובע משנאה שזה תמיד נשק שעובד טוב,) ואין שום פורום על זה שכל בעלי המקצוע הנ"ל הם עושקים את הציבור, שזה מנוגד להלכה, השקפה, רוח ישראל,
צריך לקדם את המתווכים הזולים שלא חושבים לחיות בוילה של 3 מיליון, לוקחים משכנתא מנופחת ואז הציבור צריך לעזור להם לכסות את חובותיהם (מסכנים ממש..) לקדם את האנשים הישרים בכל תחום, תקראו לזה סוציאליות, לא אכפת, זה הכי מוסרי, הכי יהודי והכי חשוב, יותר מסתם ספר על עוקץ ערבי מתוחכם ככל שיהיה
אני לא רוצה להשוות אותך לאחד מהחבריי כנסת
אולי תסביר מאיפה נובע השנאה העצמית הזו

פ.נ

משתמש מקצוען
זה נישמע כמו ישראל פריי
סורי על ההשוואה

אני לא רוצה להשוות אותך לאחד מהחבריי כנסת
אולי תסביר מאיפה נובע השנאה העצמית הזו
אם תקרא את כל מה שכתבתי אתה תבין שאין לי שום שנאה ליהודים, להיפך, אני בעד עידוד עבודה יהודית, אבל, אני פשוט לא סובל חוסר יושרה וגניבה, שמנסים לגנוב את האדם הפשוט בגלל תמימות או חוסר אונים, קשה לי להאמין שיש אדם שפוי שעבר פעם כזה דבר ולא רותח על זה, אני לא נגד יהודים ח"ו אני נגד גנבים

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
זה נישמע כמו ישראל פריי
סורי על ההשוואה
לא הייתי לוקח למקום הזה,
כנראה הוא נעקץ ע"י יהודי ומכאן הכאב והתסכול שהוא פורק ובצדק (לדעתו)

דרך אגב, הדברים יצאו מהקשרם, אני סה"כ טוען שהמציאות הזו שכולם מדברים רק על ערבים ולא עוסקים ביוקר המחיה אצלנו הוא בגלל שנאה ואי אמון שהערבים יצרו בעצמם לעצמם, וזה מגיע להם ביושר, והמניע הזה של שנאה (זה לא מילה גסה כמו אצל העיתונאי הנ"ל) הוא מניע יותר חזק, אבל לוגית, המציאות של גנבים יהודים בינינו היא בלתי נסבלת, אז משה, וכל השאר, הבנתם?

דרך אגב, הדברים יצאו מהקשרם, אני סה"כ טוען שהמציאות הזו שכולם מדברים רק על ערבים ולא עוסקים ביוקר המחיה אצלנו הוא בגלל שנאה ואי אמון שהערבים יצרו בעצמם לעצמם, וזה מגיע להם ביושר, והמניע הזה של שנאה (זה לא מילה גסה כמו אצל העיתונאי הנ"ל) הוא מניע יותר חזק, אבל לוגית, המציאות של גנבים יהודים בינינו היא בלתי נסבלת, אז משה, וכל השאר, הבנתם?
אל תרדו למקומות נמוכים

איזדרכת

משתמש פעיל
אשמח לדעת בדיוק היכן מופיע - מה הכוונה פיקוח נפש בבניה ומה לא!!
כי מה שנראה רוב אלו שמרחיבים זה בדירות קטנות שכבר אין מקום לזוז וכדו'

וסתם מה זה ההכללה הזאת?? כ"א שיטפל בענייניו האישיים!
לא הבנתי מה ההתקפה, אם אכן מדובר בפיקוח נפש- ודאי שיבנו (פיקוח נפש דוחה הכל) אבל פשוט אפשר לבנות ע"י בניה יהודית/ סינית וכו'. זה אמנם יותר יקר, אבל אין שום סיבה שאני כשכנה יתן הסכמה להכנסת אויבים לבנין שלי רק כי השכן רוצה לחסוך.
רוצה/ מוכרח לבנות? מוזמן בשמחה רק תוך כדי שמירה על בטחון השכנים (וגם אם זה רק הרגשת ביטחון של השכנים)
אני יכולה להבין מישהו שבונה ומעוניין לשלם זול ולכן מכניס ערבים, אבל לא מבינה למה השכנים אמורים להקריב את הבטחון שלהם בשביל שלו יצא יותר זול

יועצת נישואין

משתמש מקצוען
גם לי סיפור קצת דומה
מענין - ומה עשית ?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה