אין אפשרות להכנס למשתמש בווינדוס סרבר - דחוף!

תיקון קוראים

משתמש צעיר
יש לי ווינדוס סרבר שמתפעל רשת מחשבים. בטעות מחקתי תוכנה של אינטל שמתקינה דרייברים של רשת.
כעת רשת המחשבים לא עובדת וגם אין אפשרות להתחבר למשתמש של הסרבר מכיון שהוא רוכב על הרשת והיא מנותקת.
ניסיתי להוסיף משתמש מקומי מהביוס עם פקודת NET USER - אבל זה לא עבד למרות מלא נסיונות.
מדובר ברשת מחשבים בישיבה, אשמח לעזרה בדחיפות!
תודה מראש

דב הטכנאי

משתמש מקצוען
יש לי ווינדוס סרבר שמתפעל רשת מחשבים. בטעות מחקתי תוכנה של אינטל שמתקינה דרייברים של רשת.
כעת רשת המחשבים לא עובדת וגם אין אפשרות להתחבר למשתמש של הסרבר מכיון שהוא רוכב על הרשת והיא מנותקת.
ניסיתי להוסיף משתמש מקומי מהביוס עם פקודת NET USER - אבל זה לא עבד למרות מלא נסיונות.
תודה מראש
אתה יכול לעלות את הוינדוס דרך WINPE וליצור משתמש לוקאלי.
בנוסף- אולי תנסה להיכנס לשרת ללא כבל רשת? (בהנחה שהמשתמש עדיין קיים והוא יזכור את הCredentials שלו)
תעדכן בהתפתחות, אולי יש עוד רעיונות.
בהצלחה

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
תודה מראש

כמו ש @דב הטכנאי רשם.
אם אתה מתחבר לשרת פיזית למשתמש הראשי שם administrator
אין סיבה שהוא לא יכניס אותך אליו כי יש זיכרון מהתחברות קודמת.
(בדיוק כמו שממחשבים ברשת שהתחברו לחשבון אתה יכול להכנס לחשבון..)

ושם תתקין מחדש דרייבר רשת לפי דגם הלוח
בהצלחה

תיקון קוראים

משתמש צעיר
@דב הטכנאי א. להדליק כשהכבל רשת מנותק כבר ניסיתי ולא עבד
ב. סליחה על הבורות: מה זה WINPE?
ג. """ מה זה RDP?

@aridesk מה שאתה מציע זה בדיוק הבעיה. כשאני מנסה להכנס למשתמש בסרבר הוא נכנס ומיד מתנתק. לגבי משתמשים אחרים ברשת המחשבים - יש כאלה שמצליחים להכנס ויש כאלה שלא

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
@דב הטכנאי א. להדליק כשהכבל רשת מנותק כבר ניסיתי ולא עבד
ב. סליחה על הבורות: מה זה WINPE?
ג. """ מה זה RDP?

@aridesk מה שאתה מציע זה בדיוק הבעיה. כשאני מנסה להכנס למשתמש בסרבר הוא נכנס ומיד מתנתק. לגבי משתמשים אחרים ברשת המחשבים - יש כאלה שמצליחים להכנס ויש כאלה שלא

WINPE זה דיסק טכנאים
מה הוא כותב בשגיאה של הניתוק?

RDP זה שאתה ניגש אליו ממחשב אחר ברשת המקומית

כדאי לפנות לטכנאי שמתמצא בזה.
תפנו קודם ל @דב הטכנאי כי הוא ענה קודם

תיקון קוראים

משתמש צעיר
WINPE - ניסיתי משהו אחד ולא עזר. ולגבי הדיסק של סרגי - הוא לא מתאים לווינדוס 10 ולמיטב ידיעתי הוא עשוי לגרום למחשב לבעיות אתחול.
ב. הוא לא כותב כלום - אלא נכנס למשתמש ואחרי שבריר שנייה הוא מתנתק
ג. אני ניגש לשרת ישירות ולא דרך מחשב אחר

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
WINPE - ניסיתי משהו אחד ולא עזר. ולגבי הדיסק של סרגי - הוא לא מתאים לווינדוס 10 ולמיטב ידיעתי הוא עשוי לגרום למחשב לבעיות אתחול.
ב. הוא לא כותב כלום - אלא נכנס למשתמש ואחרי שבריר שנייה הוא מתנתק
ג. אני ניגש לשרת ישירות ולא דרך מחשב אחר

א. סרגיי דיסק מצוין כולל WIN10 וכו
לייתר ביטחון ניתן ליצור אימייג ואז לנסות
אולי שחזור מערכת אם יש לך נקודה קרובה?

עצתי היא כנ"ל

תיקון קוראים

משתמש צעיר
איך אני יכול ליצור אימייג' אם אין לי אפשרות להכנס לחשבון של השרת?
שחזור מערכת זה אופציה שלא קיימת בווינדוס סרבר

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
איך אני יכול ליצור אימייג' אם אין לי אפשרות להכנס לחשבון של השרת?
שחזור מערכת זה אופציה שלא קיימת בווינדוס סרבר

מהדיסק טכנאים דרך אקרוניס.

לגבי השחזור-צודק. ברח לי מהראש

תיקון קוראים

משתמש צעיר
עשיתי עם דיסק טכנאים ולא עזר.
אחר כך ניסיתי להיכנס ממצב בטוח, ובאמת הצלחתי להכנס למשתמש בדרך זו. הצלחתי גם להוסיף משתמש דרך המצב בטוח.
אבל מה שקרה עכשיו זה שהמחשב נהיה איטי באופן קשה ולוקח לו שעות להידלק - בינתיים לא הצלחתי להפעיל אותו נורמלי

דב הטכנאי

משתמש מקצוען
עשיתי עם דיסק טכנאים ולא עזר.
אחר כך ניסיתי להיכנס ממצב בטוח, ובאמת הצלחתי להכנס למשתמש בדרך זו. הצלחתי גם להוסיף משתמש דרך המצב בטוח.
אבל מה שקרה עכשיו זה שהמחשב נהיה איטי באופן קשה ולוקח לו שעות להידלק - בינתיים לא הצלחתי להפעיל אותו נורמלי
עדיין אקטואלי?
כי לפי הבעיה שאתה מתאר זה בעייה עם עדכונים של וינדוס...

תנסה להסיר עדכונים אחרונים.

ממתין לעדכון

תיקון קוראים

משתמש צעיר
בהחלט אקטואלי.
ממש לא עדכונים. אני יודע בוודאות מה היתה הבעיה - הסרתי תוכנה של אינטל שמתקינה דרייברים של רשת

בינתיים מה שעזר לי זה להיכנס דרך מצב בטוח, שאז הצלחתי להכנס לחשבון.
אבל כל הנסיונות להוסיף משתמש מדיסק טכנאים ודומיו לא צלחו, כנראה ווינדוס סרבר עובד אחרת

דב הטכנאי

משתמש מקצוען
בהחלט אקטואלי.
ממש לא עדכונים. אני יודע בוודאות מה היתה הבעיה - הסרתי תוכנה של אינטל שמתקינה דרייברים של רשת

בינתיים מה שעזר לי זה להיכנס דרך מצב בטוח, שאז הצלחתי להכנס לחשבון.
אבל כל הנסיונות להוסיף משתמש מדיסק טכנאים ודומיו לא צלחו, כנראה ווינדוס סרבר עובד אחרת
אני יודע איך עובד וינדוס סרבר.
תבדוק עדכונים אחרונים. היה איזה עדכון שגרם לתקלות כאלו...

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
הסרתי תוכנה של אינטל שמתקינה דרייברים של רשת
הסרת תוכנה... שמתקינה... דרייברים
לא מתקבל על הדעת שיגרום אי אפשרות כניסה
אבל בא נניח שכן
אז תתקין מחדש
ובא לציון גואל

ואל תגיד לי שאי אפשר מכיוון שאי אפשר להכנס ליוזר הזה כי הכל אפשרי

תיקון קוראים

משתמש צעיר
איך אפשרי?
בכל אופן, כעת פתאום אחרי שבוע של נסיונות נפל הצלחתי להכנס למשתמש, אבל הוא איטי להחריד ועובד בצורה משובשת, קורס כל רגע ולעיתים גם לא מציג את האותיות (אלא רק סמלי קבצים)
ניסיתי להתקין דרייברים על ידי התוכנה שהסרתי וגם עם תוכנת SDI אבל זה נכשל. (ב-SDI הבעיה היתה 103)

התקנה מחדש? זו עבודה קשה... ואני לא מספיק יודע לבד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה