תקשורת אילו מכשירים סלולריים כשרים עובדים עם דור 4

Hello World

משתמש מקצוען
לפני 3 שבועות נהרס לי הסלולרי הכשר שלי
ובגלל שנמאס לי מכל הטלפונים שכל רגע מתקלקלים וקיבלתי כמה המלצות על C2 מחודש ממוכר מסויים מאליאקספרס הזמנתי ממנו
אבל עד שהוא שלח עבר שבוע
במכס זה עמד עוד שבוע
ואלי המשלוח הגיע רק השבוע - הרבה אחרי ה1.7.23 ואז כידוע כבר אי אפשר להפעיל מכשירי טלפון שלא היו מופעלים קודם לכן
עכשיו - מה עושים??
אם אני מביאה הוכחת קניה שרכשתי את המכשיר לפני כניסת הפעימה השניה אוכל לקבל איזו החרגה? לזרוק את המכשיר לפח? יש אפשרות אחרת?
ובכלל, נגיד שאי אפשר והוא הולך לפח, אז מה עושים? איזה מכשירים כן אפשר לקנות מעכשיו?
אודה למידע ממי שבתחום

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
פה יש את כל המידע

Hello World

משתמש מקצוען
א. אין קשר לרפורמת הטלפון הכשר
ב. תנסו להכניס את הסים ולראות האם זה עובד, שמעתי על כאלה שזה הצליח להם
לא ידוע לי, בטוחים בעניין?
אשמח לשמוע

כנראה שיש קשר. זאת ההודעה שמתקבלת כשניסיתי סים פעיל

תכלס, מה עושים עכשיו? לפח?

לא לפרסום

משתמש פעיל
כנראה שיש קשר. זאת ההודעה שמתקבלת כשניסיתי סים פעיל

תכלס, מה עושים עכשיו? לפח?
מוזר...
חבר שלי סיפר לי היום שהוא חיבר עכשיו ל C2 מאליאקספרס סים של פרטנר ועובד יופי טופי..
[ואם נגיד שזה תלוי בחברות. אז אולי אם תשים סים של חברה שעובדת ואז הפאלפון יפתח....אולי אז גם יתחבר הסים שלך]...

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מוזר...
חבר שלי סיפר לי היום שהוא חיבר עכשיו ל C2 מאליאקספרס סים של פרטנר ועובד יופי טופי..
[ואם נגיד שזה תלוי בחברות. אז אולי אם תשים סים של חברה שעובדת ואז הפאלפון יפתח....אולי אז גם יתחבר הסים שלך]...
נסביר "על רגל אחת" למה זה קורה, התקנות שנכנסו עכשיו לתוקף אומרות שפלאפון חדש שלא חובר לרשת מעולם - חסום
אבל פלאפון ישן שכבר חובר לרשת בעבר - פתוח
ואיך משרד התקשורת יודע איזה מכשיר חובר לרשת בעבר? לפי קוד ה-IMEI שזה בעצם "תעודת הזהות" של המכשיר,
בפלאפונים שנשלחים מאלי אקספרס משתמשים בהרבה מקרים במספרי IMEI ישנים שכבר היו רשומים בעבר ברשת הסלולרית בישראל, וזו הסיבה שרוב המכשירים מאלי אקספרס עובדים, כי המחשב מזהה אותם כמכשירים שהיו מחוברים בעבר....
אגב, אפשר להחליף קוד IMEI בקלות יחסית אצל טכנאי סלולר, תנסו לשאול בחנויות.
בהצלחה!

לא לפרסום

משתמש פעיל
בפלאפונים שנשלחים מאלי אקספרס משתמשים בהרבה מקרים במספרי IMEI ישנים שכבר היו רשומים בעבר ברשת הסלולרית בישראל, וזו הסיבה שרוב המכשירים מאלי אקספרס עובדים, כי המחשב מזהה אותם כמכשירים שהיו מחוברים בעבר....
אתה מתכוון לומר שבדיוק שלחו לו C2 שהיה ישראל...

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
נסביר "על רגל אחת" למה זה קורה, התקנות שנכנסו עכשיו לתוקף אומרות שפלאפון חדש שלא חובר לרשת מעולם - חסום
אבל פלאפון ישן שכבר חובר לרשת בעבר - פתוח
ואיך משרד התקשורת יודע איזה מכשיר חובר לרשת בעבר? לפי קוד ה-IMEI שזה בעצם "תעודת הזהות" של המכשיר,
אגב, אפשר להחליף קוד IMEI בקלות יחסית אצל טכנאי סלולר, תנסו לשאול בחנויות.
בהצלחה!
יש לי חבר שסיפר לי אתמול שלפני חודש חודשיים (לא זוכר מדויק, אבל לא יותר מזה) נאבד לו מכשיר אחד בבית שהיה פעיל עם סים בפנים וכעת הוא מצא אותו, אבל כשניסה להפעיל אותו, היה כתוב על המסך "הסים נחסם".
אייי אבל זה היה פעיל בחצי שנה האחרונה ? והוא היה מחובר לרשת לא לפני הרבה זמן ?
בחברה לא רצו לפתוח

Hello World

משתמש מקצוען
איזו הודעה מתקבלת?
מה הנוסח שלה?
שמשרד התקשורת לא מאפשר להפעיל את המכשיר, משהו כזה
מוזר...
מכשיר חדש שעדיין לא הופעל?
רעיון! אנסה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה