כללי איך פותחים קובץ pdf, הוא נעול להדפסה!

s12d12

משתמש רשום
קיבלתי חוברת בpdf, והוא נעול להדפסה, כמובן לשינויים, ואני גם לא מצליחה לפתוח אותו בשום תוכנה. הוא מבקש סיסמה.
האם יש דרך כלשהו?
ואם כבר אשמח לדעת איך עושים את זה?
תודה!

לגעת בנקודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא יודעת איך פותחים את צריכה לבקש את הסיסמא ממי שעשתה את זה אבל אני יכולכ להגיד לך איך שמים את הסיסמא:
בסגירת הPDF תלכי לכרטסת SECURTI (אבטחה) תבחרי למטה באפשרות הסיסמה ותשני את ההגדרות למה האבטחה ישפיע איפשר לתת הגדרה שידפיס רק באיכות נמוכה וכ'ו
(לפני שאני מוציעה עבודה כלשהוא אני שמה חסימה מפני עריכה ומגדירה שידפיס באיכות הכי טובה)
מקווה שהיסברתי טוב

שלמה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י s12d12;748058:
קיבלתי חוברת בpdf, והוא נעול להדפסה, כמובן לשינויים, ואני גם לא מצליחה לפתוח אותו בשום תוכנה. הוא מבקש סיסמה.
האם יש דרך כלשהו?
ואם כבר אשמח לדעת איך עושים את זה?
תודה!

אם פורצים מנעולים של בנקים, אפשר לפרוץ גם PDF שננעל ונשכחה הססמא:)
עשו חיפוש ברשת או ששלחו אלי את הקובץ.

yairiss

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אפשר לנסות את האתר הזה

http://www.unlock-pdf.com/

הוא טוען שהוא יכול לפתוח קבצים כאלה. מעלים אליו קובץ נעול והוא מחזיר אותו פתוח.

לא ניסיתי אבל שוה לבדוק...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה