איך פורצים סיסמה של קובץ word ו/או powerPoint?

בני2

משתמש מקצוען
אם הייתה סיסמה פשוטה (רק מספרים לדוג') ולא מאוד ארוכה ישנה איזו אפשרות, אם שכחתם לגמרי מה יכול להיות, ככל הנראה אין פתרון.

aeb

משתמש סופר מקצוען
שלח לי את הקובץ, אבדוק אם אני יכול

צ'רדש

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
יש לי הרבה מסמכים ישנים, זה לא יעזור (כל אחד סיסמה אחרת).
ברור שיש איזו דרך לפרוץ, או אפילו תוכנה כלשהי.
מי שיודע על דרך פשוטה (יש כזו!) אשמח שיגיב כאן!

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען

בני2

משתמש מקצוען
איך פורצים סיסמא למסמך וורד?
איך ממירים?
חבל על המאמץ, לא יעבוד.

זו התשובה לשאלתך:
אם הייתה סיסמה פשוטה (רק מספרים לדוג') ולא מאוד ארוכה ישנה איזו אפשרות, אם שכחתם לגמרי מה יכול להיות, ככל הנראה אין פתרון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה