איך עדיף לקרופ?

• פותח הנושא DDFF
  • פורסם בתאריך

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
וואהו איזה תעתוע ראיה זה נראה שהתמונות נוטות לשמאל והם עוד מעט נופלות

לדעתי הלמעלה יותר תופס בעיניים ויותר יפה (כן אפילו שאני מעיצוב גרפי.............)

dalit

משתמש צעיר
צילום מקצועי
גם לדעתי הראשון.
אבל שניהם לא ביחס של 2/3... חבל.

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לדעתי הגרסה השנייה.
וכמו שכבר נאמר - רצוי לשמור על יחס 2:3.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אהבתי את הטעית העין..

לרגע הייתי משוכנע שקרפת את התמונה התחתונה באלכסון..

מצטרף להערות לגבי יחס התמונה

סיכת משרד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אגב קרופים, בתמונה הרוחבית יש צורך להסיר את צידה הימני, שכן השמיים מציצים שם.

yitzy

משתמש פעיל
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני מעדיף את האופקית בגלל הגודל הקטן יותר של המרפסות בפריים שיוצר תמונה יותר אבסטרקטית

לא מפריע לי היחס הלא סטנדרטי

DDFF

משתמש פעיל
אני דווקא חשבתי שזה שאין יחס עושה את זה מעניין, זה נותן את התחושה של גובה/רוחב.

בכל אופן, איך זה עכשיו?
צפה בקובץ המצורף 60359
תודה.

קבצים מצורפים

• רב מיוחס.jpg
    2 MB · צפיות: 11

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה