עזרה איך משיגים עבודה?

שטיין

משתמש רשום
עיצוב גרפי
סיימתי קורס של תכנון אדריכלי ועיצוב פנים עם שליטה יפה באוטוקאד+ אנגלית ברמה גבוהה מאד,
מחפשת עבודה בתחום באזור המרכז, אבל בשלב זה אני לא מעונינת לעבוד כעצמאית (ממגוון סיבות)

יש איזושהיא דרך להכנס לתחום למרות שלא צברתי נסיון? מישהוא מכיר,יודע?
אפשרי גם בתור שרטטת שלפי טענת המורה שלי יש לזה בהחלט ביקוש.

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ראיתי עכשיו שתי משרות בגלאט גובס ויאי פי שרטטת ואדריכלית

שיר משי

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
יש צאט דרושים,
את יכולה לכתוב לי את המייל באישי ואצרף אותך

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני יודעת שיש הרבה משרות כאלה במשרדי אדריכלים.
(גם שרטטת אבל לא רק)
שיהיה בהצלחה!

שטיין

משתמש רשום
עיצוב גרפי
תודה על המשוב.
-יש לי כבר מנוי בגלאט גובס אבל אני לא כ"כ מעונינת לשדרג לVIP
-אני ממש אשמח רק שאין לי אפשרות של הודעה אישית... אני אנסה ליצור קשר עם מישהיא שאני מכירה וכן יש לה ולשלוח דרכה בכל מקרה תודה רבה!
-בהחלט נשמע מעודד רק שאין לי מושג איך להגיע לכל אותם מקומות...(התכוונת למקום מסוים, יש לך מושג איך מגיעים אליהם?)
ושוב תודה לכם.

שטיין

משתמש רשום
עיצוב גרפי
צודקת, באמת לא דייקתי-
זו השתלמות של עיצוב פנים שכללה לימודי תכנון,עיצוב ושרטוט בAUTOCAD
REVIT לא למדנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  28  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה