תח"צ איך משיגים את הלשכה של מקלב?

מערבבת

משתמש צעיר
רוצה לדווח על עוול שנעשה ל50 נוסעים בני ערובה בידיו של נהג ערל ביום שישי בקו 330 מי-מודיעין עילית לי-ם.
שמעתי שדרכו זה מטופל. אודה לקבלת פרטי התקשרות.

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
יש את המייל שלו באתר הכנסת, בדר"כ העוזרים שלו מגיבים די מהר

לדעת 1

משתמש צעיר
026408134 לשכת הרב מקלב. אשמח לשמוע מה היה כבר תקופה ארוכה של סבל אם הנהגים של קווים בושהה .....

לדעת 1

משתמש צעיר
רוצה לדווח על עוול שנעשה ל50 נוסעים בני ערובה בידיו של נהג ערל ביום שישי בקו 330 מי-מודיעין עילית לי-ם.
מה היה אנחנו גם נתקלנו בנהג גרוע מאוד

RGHUI

משתמש חדש
מישהו יודע למה בבני ברק יש רק למוסדות של גור בעלז וויזניץ
אוטובוסים על חשבון התחבורה הציבורית במחיר מופחת
כ35 אוטובוסים בשעות השיא קוים 902 913 916 ועוד ועוד
כשעמך בית ישראל נדרש להצטופף בקווים הרגילים או לשלם כ400 ש"ח על הסעה לילד
כמו"כ איך אפשר לדאוג שגם לת"ת של בני יהיה אוטובוס ציבורי

avi++

משתמש מקצוען
משרד התחבורה
https://forms.gov.il/globaldata/getsequence/getHtmlForm.aspx?formtype=PniotMot#mot.gov.il (להחליף את ה# ב@)
לשכת סגן השר
sgan#mot.gov.il

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה