דרוש מידע איך מקטינים משקל תמונה?

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני צריכה לשלוח תמונה לדפוס הבעיה היא שזה קובץ מאוווווד כבד
אני ניסיתי לשלוח את זה בגמבו והוא כותב לי שיקח 4 שעות לאחר שעתיים של עלאה...
האם יש דרך להקטין את המשקל ללא שינוי האיכות?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אם זה להדפסה ואת רוצה הדפסה איכותית אז לא ממליצה להקטין כי האיכות יורדת

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אם זה להדפסה ואת רוצה הדפסה איכותית אז לא ממליצה להקטין כי האיכות יורדת
אוקי אז בוא נגיד שבשביל ההדפסה אני אביא לחנות באופן פיזי אבל כעת בשביל הצעת מחיר
אני מריכה לשלוח להם את התמונה
אשמח לשמוע על דרך גם אם האיכות יורדת...

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אוקי אז בוא נגיד שבשביל ההדפסה אני אביא לחנות באופן פיזי אבל כעת בשביל הצעת מחיר
אני מריכה לשלוח להם את התמונה
אשמח לשמוע על דרך גם אם האיכות יורדת...
כאן

בוחרים בבחר תמונה
בוחרם את התמונה הרצויה
ורואי שהיא עולה

תבחרי בגודל הגדול שיהיה כמה שפחות ירידה באיכות ותלחצי שנה גודל
אחר כך יופיע לך משמאל פס עם שם הקובץ תלחצי שם הורד.

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כאן

בוחרים בבחר תמונה
בוחרם את התמונה הרצויה
ורואי שהיא עולה

תבחרי בגודל הגדול שיהיה כמה שפחות ירידה באיכות ותלחצי שנה גודל
אחר כך יופיע לך משמאל פס עם שם הקובץ תלחצי שם הורד.
גם פה הוא עולה מאוד לאט..

Hi

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
אני צריכה לשלוח תמונה לדפוס הבעיה היא שזה קובץ מאוווווד כבד
אני ניסיתי לשלוח את זה בגמבו והוא כותב לי שיקח 4 שעות לאחר שעתיים של עלאה...
האם יש דרך להקטין את המשקל ללא שינוי האיכות?

פוטושופ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה