דרוש מידע איך מספיקים הכל בחיים? דחוף טיפים

נעליים

משתמש מקצוען
לא הבנתי.
לא לכבס כל השבוע רק במוצ"ש וראשון?
אם כן, זה פשוט לא מעשי למשפחות ברוכות ילדים.
ב"ה גם לי יש בית עם ילדים ומשתדלת לגמור עם כל הכביסה והגיהוץ עד יום שני

וזה בהחלט מעשי!

77777Amr

משתמש חדש
אני חושבת שרק את יכולה לעזור לעצמך,
לכל אחת הטיפים שמתאימים לה,
שבי עם עצמך יום אחד תחליטי מה הכי חשוב לך,
מי יכול לעזור לך ואיפה את יכולה לחסוך לעצמך עבודה,
כולן מיתמודדות פחות או יותר עם חוסר זמן,
זה פשוט ענין של תיעדוף

ziva

משתמש פעיל
צילום מקצועי
דבר ראשון סדר יום. אחר כך להחליט על מה אני לא פוסחת היום אילו משימות אני חייבת לסיים בלי לדחות.
לא הולכים לישון לפני שעושים את כל או לפחות רוב המשימות הללו.
ואפשר גם להכניס מכונה לפני השינה בד"כ מכונת הרתחה שלוקחת הרבה זמן ובבקר תולים אותה. (וכמובן לא לשים כביסה כהה או מגבות, שהם נמצאים הרבה זמן במכונה... חבל בכלל שכיבסנו אותם :) )
ומניסיון לפני השינה זה לוקח רבע מהזמן מתקתקים הכל (אצלי אישית גם כשאני עייפה זה עובד יותר מהר.) ונכנסים למיטה בהרגשה טובה ורגועה.
הרבה הצלחה!

ט.ש.

משתמש פעיל
בלתק חלקי

במקום לגהץ- לתלות כביסה נקיה על קולב, לקלח אותה באמבטיה כשהיא תלויה ולהשאיר תלויה עד לייבוש (בקיץ עכשיו זה עניין של כמה שעות. אם מעמידים בבוקר יש בערב חולצה יבשה ונקיה ובעיקר- ישרה!
(בא אחרי שאמרו לי להפעיל מכונה על 400 סלד ולנער וזה ישר! אז לא, לא הייתי מרוצה ולכן עברתי לשיטה שלמעלה)

עוגיות- אם כבר מלכלכת מיקסר, עושה כמות גדולה ומקפיאה. לשים לב להפרשת חלה

טחינה לסלט- גיליתי שאם מוסיפים טחינה גולמית, שמן ומלח לסלט, לא מורגש שלא מהלנו את הטחינה במים. קיצור, חבל להכין בנפרד, זה אותו הדבר.

שטיח פי וי סי לסלון, חסכוני, מתנקה בקלות

ש זאקס

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לכתוב את כל מה שיש לעשות+ זמני מנוחה
החיים מסודרים הרבה יותר...

חדת קרן

משתמש פעיל
כביסה-אני שמתי שידה עם מגירות בחדר כביסה, לכל ילד יש מגירה ושם אני שמה את הבגדים הנקיים שלו.
רק בגדי שבת אני מקפלת ושמה בארון.
חוסך המון זמן וגם כאבי גב מהקיפול
וגם ככה הכביסה לא באמת נגמרת...
אבל הבגדים מקווצ'ים..
וגם להתחיל לנבור שם בבוקר, לא נשמע להיט.

ש זאקס

משתמש פעיל
צילום מקצועי
ממש טוב. מחזיק לנו כבר כמה שנים...
(כולל משחקים של הילדים)

עד שהילדים משחררים את החוט (או מה שלא יהיה החלק שמחובר לידית) ומסובך לקשור אותו בחזרה...
אבל חוץ מזה באמת מחזיק הרבה זמן...

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
ולהשבוע גמרתי את כל הכביסות והגיהוצים
(מחר נגמור מה שיש מהיום ומחר לפני תשעת הימים)
בהחלט לא כולם יכולים להכנס לתוך ה- @נעליים שלך..
ואולי צריך להפוך את הסדר של 'לא כולם'.
גם תלוי מאוד כמה חליפות שמלות יש לכל ילד.
בכל אופן שאפו ענק!

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
תגידו לי איך מסתדרים בלי מייבש???
ואין לי אפשרות לקנות כי התקרה באמבטיה נמוכה ואין חלון...........
סליחה על הרעיון
אבל בעבר שמתי באחד החדרים
השתמשתי רק בחורף כי בקיץ זה מחמם את החדר נורא
מזגן בלי צינור- כך שלא צריך חלון
והחדר היה קרוב לאמבטיה- כך שלא הייתי צריכה להיסחב עם כביסה מטפטפת בכל הבית
לי זה היה מצוין

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
סליחה על הרעיון
אבל בעבר שמתי באחד החדרים
השתמשתי רק בחורף כי בקיץ זה מחמם את החדר נורא
מזגן בלי צינור- כך שלא צריך חלון
והחדר היה קרוב לאמבטיה- כך שלא הייתי צריכה להיסחב עם כביסה מטפטפת בכל הבית
לי זה היה מצוין
הלוואי והיה מקום בחדרים........ :(
זה הכי מתסכל אותי כי הכביסה עומדת להתייבש בסלון ואז כל השבוע אני סביב כביסות...
קשוח!

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
ולהשבוע גמרתי את כל הכביסות והגיהוצים
(מחר נגמור מה שיש מהיום ומחר לפני תשעת הימים)
אולי תלוי גם כמה מחליפים בגדים.
נניח 8 ילדים ושני הורים, כפול בערך 8 בגדים ליומיים (מכנסים/חצאית/שמלה וכו' חולצה גופיה ולבנים גרביים/גרביונים ציצית, ג'קט, ובחורף גם סוודר צעיף ומעיל) ובנוסף פיז'מות מצעים מגבות מפות סינרים וכו' וכו'.
10 נפשות כפול 8 בגדים = 80.
כפול ארבע החלפות בשבוע: 320
כשלוש מאות ועשרים פריטים לכבס בשבוע, בכמה מכונות זה נכנס? (חוץ מזה שזה גם נערם בסלי הכביסה המלוכלכת שבוע שלם כולל שבת, האם יש מקום בסלי הכביסה ל320 בגדים? ואיפה מאחסנים את כל זה שלא יעלה ריח?)
ועל זה להוסיף את העבודה של מיון, בדיקת כיסים, הכנסה והעברה למייבש והוצאה קיפול וסידור בארון.

אגב, רעיון לחסכון בזמן שידוכי גרביים: מפסיקים להיות שדכנים, משתדלים לקנות גרביים כמה שיותר דומות, ללא דוגמאות מיוחדות, ובצבעים אחידים. (או שחור או לבן) וכשצריכים זוג פשוט באים ושולפים שתי גרביים מאותו הצבע ובגודל דומה פחות או יותר. בפרט אצל בנים שחצי גרב מכוסה בנעל והחצי השני מכוסה במכנסיים. והגרביים נראות רק כשמקפלים את הרגליים (בריצה או בישיבה).

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
אגב, רעיון לחסכון בזמן שידוכי גרביים: מפסיקים להיות שדכנים, משתדלים לקנות גרביים כמה שיותר דומות, ללא דוגמאות מיוחדות, ובצבעים אחידים. (או שחור או לבן) וכשצריכים זוג פשוט באים ושולפים שתי גרביים מאותו הצבע ובגודל דומה פחות או יותר. בפרט אצל בנים שחצי גרב מכוסה בנעל והחצי השני מכוסה במכנסיים. והגרביים נראות רק כשמקפלים את הרגליים (בריצה או בישיבה).
אם כבר העלת את נושא הגרביים תנו לי טיפים למציאת זוגות בקלות!!!
אצלי באמת יש רק גרביים לבנות אבל במידות שונות אחרי מכונה אני מוצאת את עצמי שעה+ רק מחברת זוגות באותו מידה.
מה עושים?
אמרו לי לכבס מראש זוג גרביים ולקפל למעלה שייצא ביחד אבל זה לא פרקטי כי הילדים מתפשטים לאמבטיה וזורקים לכל עבר את הגרביים...
מה עושים?

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
התקבל במייל, בחיפוש באתר יד 2 לא מצאתי את המודעה הזו:

1689694873164.png

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אם כבר העלת את נושא הגרביים תנו לי טיפים למציאת זוגות בקלות!!!
אצלי באמת יש רק גרביים לבנות אבל במידות שונות אחרי מכונה אני מוצאת את עצמי שעה+ רק מחברת זוגות באותו מידה.
מה עושים?
אמרו לי לכבס מראש זוג גרביים ולקפל למעלה שייצא ביחד אבל זה לא פרקטי כי הילדים מתפשטים לאמבטיה וזורקים לכל עבר את הגרביים...
מה עושים?
בגלל זה כתבתי את מה שכתבתי: לא עושים זוגות, כשצריכים זוג לוקחים שנים דומים פחות או יותר.

עדיף לחפש בו זמנית גם זוג קטן וגם זוג גדול, כי לפי חוק מרפי מי שמחפש קטן מוצא רק גדול, ומי שמחפש גדול מוצא רק קטן. ומי שמחפש את שניהם - ניצח את מרפי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה