עזרה איך מסלקים אותה מכאן? החתולה- דחוף

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
גם אני צריכה עזרה דחופה יש חתולה שכל לילה מצאה מקום נח לישון במושב של הקולנועית שלי
יש מכשיר שמהבהב ומשמיע קול שמרחיק את החתולים
לי יש את זה
אבל יש עוד סוגים

שמעון גוטליב

משתמש מקצוען
לי היה פעם חתולה עם 4 גורים בארון במרפסת ולא רצו לזוז בשום פנים ואופן
התקשרתי למוקד ואמרו לי שלא קשור אליהם ואני צריך לפנות ללוקד נחשים
יצאתי עם מקל והברחתי את האימא
והיא לקחה את כל הגורים אחד אחרי השני וברכה והניחה את זה אצל שכן מעלי
ואני התפטרתי מהם
מה שקרה שהוא שילם 600 שח על לוקד :ROFLMAO:
סיפור אמיתי

ורד שושן

משתמש רשום
אולי אפשר לשים פלפל שחור בתוך שקיות אורגנזה קטנות
שלא יתפזר התבליין?

שכויח

משתמש מקצוען
לפעמים החתולים באמת עוזרים שהם אוכלים את העכברים והנחשים שזה יותר גרוע מחתולים צריך לוודא שזה לא מקום עם השרצים האלו

castamir

מהמשתמשים המובילים!
יש רמקול קטן כזה כזה שקונים בחנויות טמבור ומשמיע רעש שמרחיק את החתולים.

(לא בדקתי אישית אבל הוא בטח משמיע בלופ אינסופי מונוטוני: מחול לך, מחול לך, מחול לך)

במקביל, חשוב לזכור שזו לא גמילה מחתולים - אתם לא התמכרתם אליהם! - אלא חוויית פרידה מחתולים.

עבודה ברגע

משתמש פעיל
בתור אחד שלא שונה בעלי חיים....ויש לי קצת ניסיון בנושא...אשמח אולי לעזור בעניין.

קודם כל מה שכמעט בטוח הביא את החתולה היקרה להתנחל אצלכם בבניין היא מסיבה מאוד פשוטה....

כנראה אחד מדיירי הבניין הביא לה פעם אחת אוכל... ואז זהו! כל עוד שלא הסיעו אותה לשכונה מרוחקת...

היא תגיע שוב ושוב, ולמה? כי היא זוכרת שכאן נתנו לה אוכל....

אז מספר דברים פשוטים שלמיטב ניסיוני יעזרו מאוד...

א. לתלות פתק בבניין שאסור בשום פנים ואופן לתת לה אוכל! אפילו פרור!

ב. לקחת חתיכת בשר קטנה ופשוט להביא לאכול את זה במרחק משמעותי מהבניין{ כמובן לא אצל השכנים...;) }
כך היא תתרגל ששם מביאים לה אוכל... ולא בבניין שלכם...

ג. והדבר הכי חשוב... שמי שמביא לה את האוכל... לא יראה לה שהוא מגיע מהבניין... אלא מהכיוון ההפוך... כי אחרת לא עשינו כלום!

בהצלחה!

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית

(לא בדקתי אישית אבל הוא בטח משמיע בלופ אינסופי מונוטוני: מחול לך, מחול לך, מחול לך)

במקביל, חשוב לזכור שזו לא גמילה מחתולים - אתם לא התמכרתם אליהם! - אלא חוויית פרידה מחתולים.
נגמרנו פה מצחוק :LOL:
השורה האחרונה בכלל!

אסתי 15

משתמש מקצוען

@Ruty Kepler

תראי איזה דור גידלת :)

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
פעם אחת סבא של שכנה שלי נסע לנתניה ולקח איתו את החתולה (בתא מטען) ששרצה ליד הבית
אחרי חודשיים היא חזרה....
אני יכול להעיד
זה סיפור אמיתי
במקרה (או שלא) סבא שלי היה גר בנתניה והיה לו סיפור כזה

אפשר להביא (בהשאלה) יצור נוסף של הקב"ה
כלב (אם יש בטלזסטון...)
ולתת להם להסתדר
יש בשפע לצערי

מיכל מיכלי

משתמש רשום
חתולת רחוב o_O :eek:
נדבקה לנו לבנין
יושבת בחלונות ובמרפסות בקומה 1
מייללת כל היום וכל הלילה
לא זזה אי אפשר להרחיק אותה
צלצלתי לפניות הציבור- אסור להם לטפל בה :rolleyes:
צלצלתי לעמותה לבעלי חיים
"אמרו לי היא מחפשת בית ואוכל" תודה, אבל לא אצלי...
אסור חוקית להזיז אותה מהאזור שלה!
מה עושים?????????
אנא עצות דחוףףף
תגידו מחול לך שלוש פעמים
או שתיקראו לליברמן הוא אוהב חתולים..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה