עזרה איך מלמדים ילדה בת 6 לבלוע ריטלין?

אני ADHD גאה

משתמש צעיר
אותי מעניין לדעת מאיפה כולם יודעים שמותר, כי גם רופא ילדים אמר לי שאסור וגם כתוב כך בעלון לצרכן
כנראה שכולם שאלו את הרוקח אם בטוח בטוח שאסור ואז הוא הסכים...
בכללי עדיף לשאול כאלו שאלות את הרוקח ולא את הרופא כי הרופא הולך לפי ההנחיות היבשות והרוקח יותר מכיר ומתמצא
וגם ההיגיון הבריא אומר שאין בעיה לחצות ריטלין 10

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תנסו להכניס במעדן בלי שהיא תדע.
לפני זה תעבדו על זה שהיא בולעת את הכפית של המעדן מיד בלי שהיות ואז לנסות להשים בלי שהיא תדע.

לגבי הריסוק, לא נראה לי שכדאי לקחת סיכון במיוחד שהיא רק מתחילה עם זה זה מידיי מסוכן לתת לגוף הכל בבום.

ישראל אליהו36

משתמש חדש
אם אני לא טועה זה קטן...לשים על הלשון ולמלא את הפה במים ולבלוע בבת אחת..יש בכיתה של הבן שלי 3 ילדים שלוקחים צלחו את העניין ככה

למה_לא

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לפעמים עם אוכל מוצק יותר קל לבלוע (ילדים או מבוגרים) אני הייתי מנסה עם לחם/ בננה.

אוראורית

משתמש מקצוען
אותי מעניין לדעת מאיפה כולם יודעים שמותר, כי גם רופא ילדים אמר לי שאסור וגם כתוב כך בעלון לצרכן
קודם כל,
לא ציינת אם הרופא ילדים הנ"ל מתמחה בקשב וריכוז. וכן זה משנה

כבודם של הרופאים במקומם מונח, אבל חייבת לציין מנסיון קרוב עם רופאת משפחה שהידע שלה היה דליל מאוד לגבי תרופות של הפרעת קשב,
וכשאני ציינתי לה דברים שידעתי שאפשר, והיא התעקשה שלא ורק אחרי ויכוחים ובדיקות שהיא בדקה ואז אשרה מה שביקשתי.

יש לכל אחד התמחות מיוחדת,
הרופא שלכם ככל הנראה פשוט אמר את ההנחיות הרגילות שכתובות בכל מקום.
ולגבי העלון לצרכן
רשום גם בהנחיות לשימוש של תרופות של אקמול ואדוויל ודומיו שאסור לאישה בהריון ויש להיוועץ עם רופא לפני.
מה זה אומר?
שנשים בהריון לא לוקחות משככי כאבים?
זה הרי ברור שכדי לכסתח הם רושמים כמעט את כל מה שאפשר כדי למנוע בעיות ולכסות על עצמם.

מזלכם שהיא לוקחת את הריטלין הרגיל שם לחלוטין אין בעיה, אז למה להסתבך סתם?
גם ככה כל הסיטואציה הזו לא תמיד נעימה לילדה, ולריטלין יש אכן טעם מר ממש, אז לדעתי עדיף לבדוק שוב עם רוקח ולא להחמיר סתם.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בסוף היא באמת הסתבכה עם בליעת חצי כדור, אבל מכאן ואילך היא בולעת כדור שלם בלי להרגיש כמעט
תודה לכל העצות הטובות

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
לגבי כל הממליצים להחביא מן הילד את הכדור.
אני חושבת שאם אתם רוצים שיתוף פעולה לאורך זמן,
כדאי להסביר לילד מה אתם נותנים לו ולמה, וליצור מצב שאתם והוא ביחד מתמודדים באותו צד מול הבעיה.
ולא אתם מול הילד.

.Marble

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מה עושים עם ילד בן 8 שלמד לבלוע כדורים לאחר התנסות בשקדי מרק, אך לאחר כשבוע התחילה בעיה חדשה שאם הכדור לא נבלע לו מיד נהיה לו טעם מר בפה מהכדור שמתפורר והוא בסיוטים מזה ולא מוכן כרגע לבלוע?

אני ADHD גאה

משתמש צעיר
מה עושים עם ילד בן 8 שלמד לבלוע כדורים לאחר התנסות בשקדי מרק, אך לאחר כשבוע התחילה בעיה חדשה שאם הכדור לא נבלע לו מיד נהיה לו טעם מר בפה מהכדור שמתפורר והוא בסיוטים מזה ולא מוכן כרגע לבלוע?
זה כדור שיש מצב להכניס לקפסולה??

אילה ג

משתמש פעיל
לא מכירה את הכדור הזה,
אבל פטנט קל - להניח על הלשון ולשתות מבקבוק ולא מכוס, מניסיון.

ד.ב.

משתמש מקצוען
אולי להציע לו מעט שתיה מתוקה וכו' להעברת הטעם המר

ביתריסטית

משתמש רשום
אצלנו- הרופא לימד ואמר שזה תהליך, בתחילה לקנות מרשמלו ולהוריד חצי ולנסות לבלוע בלי ללעוס . ככה כמה ימים ואז לעבור שלב ולהכניס את הכדור לתוך המרשמלו, זה נבלע בלי להרגיש שיש משהו בפנים, בהמשך הילדה בקשה להוריד את המרשמלו והתחילה לבלוע את הכדור לבד, לפעמים גם בלי מים( ד"ר חלמיש - רופא ילדים ורופא קש"ר בביתר)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה