• ערב יום כיפור, תשפא נתבקשנו לפרסם: בהוראת מרן ראש הישיבה רבי גרשון אדלשטיין שליט'א: "כל בעלי סיכון, ובכללם אנשים מבוגרים, אסורים להתפלל עם כלל הציבור, ויתפללו במנייני חצירות או בביתם. ויש חיוב גדול לעמוד בנסיון זה, כי בנפשנו הוא! ובזכות זה יזכו לגמר חתימה טובה, וימלא השם כל משאלות ליבכם לטובה"

איך מכניסים רינטגונים לגלקסי יאנג ולנוקיה 208 כשרים???

מחשבים ותוכנות > תוכן מקצועי

גם אתם שמתם לב שרק עכשיו הגיעה הקולקציה החדשה למדפים? הסוד המלא נחשף לראשונה, ועל הדרך טריק לניצול קופונים.
אם אתן מאלו שהבילוי שלהם הוא סיור בגאולה וברבי עקיבא, לסרוק ולמשש את חלונות הראווה, יכלתן לזהות השנה דיליי חריג במועד השקת הקולקצייה החדשה לחג...
תנו לאגד לנצח
ב"ה. לימים, יתקשו כל המעורבים להאמין שכל הסאגה המתמשכת התחילה בהתראה שגרתית שקפצה בצד השמאלי של המחשב הנייד. "תוקף רישיון גרסת הניסיון של...
הדרך להייטק עוברת בבני ברק
מרחב עבודה הצפוף בנשים חרדיות שיושבות וכותבות קוד, הוא לא מראה שכיח. לפני כמה שנים היו שאמרו שהוא גם לא אפשרי.
4.00 star(s) 1 ratings
מאחורי העמק | חלק ג'
"פסולה" "לא נכון" "עכשיו תורך לאחוז!" לכל אחת יש את הזיכרון המתוק הזה מהמשחקים הנוסטלגיים שהיוו חלק גדול מנוף ילדותינו, זיכרון שמעלה חיוך שעה...
5.00 star(s) 1 ratings

קולות חדשים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
איך משנים את סיומת הקובץ כדי שהמכשיר נוקיה 208 יקלוט אותו ?

קולות חדשים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
דבר ראשון הקובץ המצורף פגום
אני לא מצליח לפתוח אותו

דבר שני התכוונתי ליאנג הכשר לא לנוקיה 208
אבל גם זה טוב אז אם תוכל תעלה לנו קובץ תקין

ובהודעה הבאה שלך בטח התכוונת לשנות את הסיומת ל-rar? !
איך משנים את סיומת הקובץ ?

קולות חדשים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תודה לכולכם.
אבל איך משנים את סיומת הקובץ?

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
תודה לכולכם.
אבל איך משנים את סיומת הקובץ?
נדמה לי שסוף סוף הבנתי את השאלה;
לכל קובץ, יש סיומת הנותנת למערכת ההפעלה ידע\הוראה איך להתייחס אליו ואיך לפעול איתו\להפעיל אותו.
סיומת הקובץ מופיעה בסוף שם הקובץ. [לדוגמה, אם לשיר קוראים "הנרות הללו" והוא בפורמט MP3, אז השם+הסיומת יראה כך "הנרות הללו.mp3"].
עד כאן מסברא\מחשבה\הבנה.

ניתן לשנות סיומת של קובץ באותה הצורה בה מחליפים את שם הקובץ, רק שלפני יש להגדיר שיראו בכלל את הסיומת.
לצורך כל לוחצים על הסימון ש @אברךליטאי צילם למעלה,
ואז ניתן לשנות בצורה פשוטה.

לעוד שאלות - שרשרו פה :)

סימבול

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש מצב להתקין בלוטוס אם אין לי במחשב? (או שאני לא יודעת לחפש את הבלוטוס)

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב גרפי
בדרך כלל יש בכל מחשב נייד בווינדוס 10 יותר קל להריץ חיפוש עם המילה בלוטוס באנגלית או רק תחילתה וזה יופיע.

קולות חדשים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נדמה לי שסוף סוף הבנתי את השאלה;
לכל קובץ, יש סיומת הנותנת למערכת ההפעלה ידע\הוראה איך להתייחס אליו ואיך לפעול איתו\להפעיל אותו.
סיומת הקובץ מופיעה בסוף שם הקובץ. [לדוגמה, אם לשיר קוראים "הנרות הללו" והוא בפורמט MP3, אז השם+הסיומת יראה כך "הנרות הללו.mp3"].
עד כאן מסברא\מחשבה\הבנה.

ניתן לשנות סיומת של קובץ באותה הצורה בה מחליפים את שם הקובץ, רק שלפני יש להגדיר שיראו בכלל את הסיומת.
לצורך כל לוחצים על הסימון ש @אברךליטאי צילם למעלה,

ואז ניתן לשנות בצורה פשוטה.

לעוד שאלות - שרשרו פה :)
הבנתי תודה.
אבל אחרי שאני מעבירה את הצלצול והפלאפון כותב לי שזה קיבל ואני מנסה לפתוח כתוב לי שהקובץ פגום.
מה זה אומר ?

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

למעלה