עזרה איך מכבסים עגלת דונה?

צייטי

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
היי
אפשר גם לקבל את הסרטון לכבס את הדונה תודה
L0583203271 שטרודל ג'ימל נקודה כום
ממש תודה!

אמא לילדי המתוקים

משתמש פעיל
שלחתי למישהי הסרטה של זה
אם תרצי אשלח לך
בעיקרון יש בחלק האחורי טיקטקים שמושכים, ואת המקל בצד מושכים קצת חזק עד שמתנתק מהמקום ושולפים את הבד החוצה
אם תרצי את הסרטון תשלחי לי באישי
הי
אשמח אם תוכלי לשלוח לי סרטון איך מפרקים את הבד של הדונה.
אני לא מצליחה למשוך את הגגון בצדדים
תודה
y.j.investmentltd שטרודל גימייל ...

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

טרמפיסט

משתמש רשום
שלחתי למישהי הסרטה של זה
אם תרצי אשלח לך
בעיקרון יש בחלק האחורי טיקטקים שמושכים, ואת המקל בצד מושכים קצת חזק עד שמתנתק מהמקום ושולפים את הבד החוצה
אם תרצי את הסרטון תשלחי לי באישי
מישהי יכולה לשלוח אלי בפרטי הסרטה איך מפרקים את הדונה?
mo0548475220 שטרודל גימייל
תודה ענקית!!!

תירצצה

משתמש רשום
יש אפשרות לקבל גם את ההסרטה של איך מפרקים את הדונה?
ל t0583229906 והלאה..
תודה!

י.נועה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
את השלד אפשר לשטוף את כולו במים זורמים?, הקלקר יכול להתרטב? ויכול להישאר נוזלים בתוכו?

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
את השלד אפשר לשטוף את כולו במים זורמים?, הקלקר יכול להתרטב? ויכול להישאר נוזלים בתוכו?
את השלדה אפשר לשטוף, מנערת אותה אחר כך טוב טוב שיצאו המים מכל החורים ומעמידה לייבוש.

את העגלה מכבסים בקלות ממש במכונה.
עושה בד"כ מכונה קצרה, אבל היא שרדה יפה גם מכונה ארוכה ויותר אגרסיבית כשהיה צורך.
רק הכיתוב בגגון התקלף.

בלונדי

משתמש פעיל
אני הייתי מנקה את הגגון בעזרת שבבי סבון ומים חמים ופושרים יחד בקערה, ואח"כ משפשפת ואז זה יצא כחדש ממש

זכיתי בפיס!

משתמש פעיל
איך מחברים את הכרית של הניו בורן לתמיכה בראש?
להיכן התיקתקים מתחברים?
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה